Şimdi Ara

***Yurtdışı Kaliteli Şarj Cihazı ve Kabloları (MFi, QC, Wireless, Power3S, VoltIQ..) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
189
Favori
65.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

şu powerbank quickcharge 3 yazmıyor ama firmanın kendi akıllı şarj teknolojisi(PowerStorm Series) varmış,quick charge arasında çok fark olur mu?

Aynısı değil, 5v şarj ederken amperi verimli kullanan bir sistem, q.c. ise farlklı bir olay.

Hocam bu verimlilik konusunda net bir bulgunuz varmi? Misal Aukey de Aipower diye geciyor benzer sistem. Evdeki tüm şarj cihazlarini Aukey e cevirdim, hepsi Qc 3.0 destekli. Ne telefon adaptorlerini, ne de cihazlarin kendi sarj cihazlarini kullanmiyorum artik.

Bana verimlilikten cok, voltaj ve amperi stabil olarak verebilmesi gibi geliyor bu özellikler.

Tabi Blitzwolf un teknolojisi farkli ise, bilginizi paylasirsaniz sevinirim.

Hocam bu konuda net bir bilgim yok firmanın urün açıklama kısmındaki bilgi bu yönde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Anladim peki hocam teşekkür ederim ilginiz icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, ipad için linkteki şarj aletini aldım sizce cihaz için uygun mudur ve şarj etme süresi bakımından orjinal ile farkı çok var mıdır?

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32252672514.html

• Arkadaşlar bu ürün: QC 3.0 Ugreen USB Charge
    LG G3 için uyumlu mudur?

Bir de, kablo da kaliteli olmasına gerek var mı? Yoksa sadece bakırdır farketmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeroksuzler -- 4 Ekim 2017; 21:56:52 >
  • Samsung S8+ için kaliteli bir şarj kablosu ariyorum (hızlı şarj için) minimum 1,5 metre olmali, varmi tavsiyeleriniz?

• PVH kullanıcısına yanıt
    Düz modellerden orico beyaz 1.5m kullanıyorum bayadır.

• İkisine de evet

• punisher297 P kullanıcısına yanıt
    Dümdüz 2A şarj aleti. Bir özelliği yok.

• Kitmaker kullanıcısına yanıt
    Peki ipad air icin ilk mesajda yazdıklarınızdan hangisini öneririsiniz?

• punisher297 P kullanıcısına yanıt
    QC 3.0 cihazlar iPad i de algılıyor

• Sony Xperia M4 Aqua modeli için hangi şarj başlığı ve şarj kablosunu alabilirim yardımcı olabilir misiniz?

• webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    O senenin Xperia telefonlarının bazıları sadece manyetik kısımdan hızlı şarja giriyor. Sizinki de öyleyse qc 2.0 ve üzeri bir şarj aleti ile kaliteli kablo+dönüştürücü veya direkt manyetik kablo ile kullanabilirsiniz. Z3 Compact böyle çalışıyor bende.

Anladım. Teşekkür ederim cevabınız için

• Samsung Galaxy S7 Edge kullanıyorum.Hızlı şarj kablosu almayı düşünüyorum.Linkteki kablo nasıldır?

Link

Peki hocam teşekkürler 11.11 indirimlerine kadar iyice bi bakayım

• Usb kablo olarak Blitzwolf Ampcore serisinden sasmayin. Banggood da halen indirimde yeni çıkan Blitzwolf Ampcore Turbo serisi.

Usb Tip C: BlitzWolf® AmpCore Turbo BW-TC9 3A Örgülü Dayanıklı USB 3.0 - Type-C Şarj Veri Kablosu 3.33 ft / 1m

https://banggood.app.link/vwr4GUWb8G

Micro Usb: BlitzWolf® AmpCore Turbo BW-MC7 2.4A Örgülü Dayanıklı Mikro USB Şarj Veri Kablosu 3.33 ft / 1m

https://banggood.app.link/BhFzFTwlbH

Apple lightning: BlitzWolf® AmpCore Turbo BW-MF9 2.4A Örgülü Şimşek Şarj Edilebilir Veri Kablosu 3.33 ft, MFi ile iPhone 8 Plus X için

https://banggood.app.link/qJ47aoClbH

AliExpress de de bulabilirsiniz bu kablolari.

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Ugreen kaliteli markadır ama bu kabloya bu para değmez. Dümdüz korumasız kabloya 5 liradan fazla verilmez.

Hocam hangi kabloyu önerirsiniz peki?
  • iPhone 6s serisi için Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bu kabloyu(uzun olanından aldım işyeri için), gayet stabil şarj ediyor, tavsiye ederim..

Look what I found on AliExpress
    http://s.aliexpress.com/JBb6JRvm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BordoVeBeyaz -- 14 Ekim 2017; 8:17:26 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.