Şimdi Ara

***Yurtdışı Kaliteli Şarj Cihazı ve Kabloları (MFi, QC, Wireless, Power3S, VoltIQ..)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
806
Cevap
212
Favori
59.511
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> ***Yurtdışı Kaliteli Şarj Cihazı ve Kabloları (MFi, QC, Wireless, Power3S, VoltIQ..)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4331 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    MrKemal17

En az 2m uzunluğunda bir tarafı tip-A bir tarafı tip-C olan en az 2,5 amper akım verebilen usb kabloya ihtiyacım var. Böyle bir kablo bulamadım, buna en yakın 2,4 amperlik Blitzwolf kablo var. Tavsiye verebilecek olan var mı?

(2,5 A kablo istememin sebebi QC 3.0 kullanıyor olmam ve kullandığım adaptörün 2,5 ampere kadar güç vermesi.)

Bahsettiğim kablo bu

http://s.aliexpress.com/ii26j2Uz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 11 Ocak 2017; 0:55:46 >
    |
    |
    Tronsmart 30 cm kablom bozuldu Choetech tronsmart kadar kaliteli mi acaba alsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Choetech aldım ben kablosunda plastik kokusu var ugreen aukey de öyle bir koku yok birkaç dolar fazla verip başka marka alın bence
    |
    |
    babapars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Koku olayi disinda veri transferi,dayanıklılık ve şarj da nasil hocam

|
    |
    1981se1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

o konularda bir sorun yok
    |
    |
    babapars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah saol yardımın için

|
    |
    1981se1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |

• Yarbay
    3620 Mesaj
    Arkadaşlar selamlar, sormak istediğim bir husus var, özellikle konu sahibi arkadaşın yorumlarınj merak ediyorum.

Bir adet mfi 10.000 mah power bank, bir adet 3'lü ikea şarj aleti (tek hub'a 2,4A, total 4,8 olması lazım), bir adet 10cm amazon lightning kablo, bir adet Crotech 2,1A microusb ve orjinal apple micro usb-lightning çevirici ve aliexpress'teki en popüler ampermetre var.

Şimdi ben bütün kombinasyonları denedim. Bildiğim kadarıyla mfi 2,1A'e kadar şarj alabiliyor. Ikea şarj başlığı, crotech kablo ile power bank'i şarj etmeye çalıştım; şarj başlığı ve lighning çevirici ile iphone 6s plus şarj ettim; amazon litghning kablo ve şarj başlığı yine iphone'u şarj ettim, power bank'ten Amazon Lighning kablo ile telefonu ve yine power bank'ten crotech kablo ve ligning çevirici ile iphone'u şarj ettim.

Yani elimdekilerle olabilecek tüm kombinasyonları denedim. En fazla 0,9A gibi bir değer görüyorum ve bu sürekli yaklaşık 0,3A gibi bir aralıkta 0,6-0,9 arasında sürekli değişiyor. Arada kafasına göre 0'5 oluyor falan.

Bu kombinasyonları yine orjinal lightning kablo ile de denediğimde değişen birşey olmadı.

Acaba ampermetre mi bozuldu? Yüksek değerleri göremememin ve akımın sürekli dalgalanmasına başka bir açıklama getiremiyorum. Sizce problem nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    128 Mesaj
    |
    |

• Binbaşı
    1436 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Şu şarj cihazını düşünüyordum ama stoklarda kalmamış aliexpressden de almak istemiyorum uzun sürüyor gelmesi.http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S6-QC3_0-2_4A-30W-Dual-USB-EU-Adapter-Charger-With-Power3S-Tech-p-1047935.html?rmmds=search

Sonra dedim 2 girişe neden gerek olsun ki diye düşündüm. Telefonum düşük şu an note 1 kullanıyorum ama yakında değiştireceğim ve ileriye dönük bir şarj cihazı almak istiyorum.

Şu cihaz indirimdeymiş nasıl sizce ? 2 cihaz bağlanmayacaksa daha uygun olmaz mı fiyatı da daha uygun 37 tl.
    http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=search

yada qc3 e çok gerek yok derseniz şundan mı alsam ? indirimdeymiş 34 tl
    http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-QC2_02_4A-30W-Dual-USB-EU-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1020008.html?rmmds=search

Piyasadan alabileceğiniz hızlı şarj adaptörlerin en iyisi Blitzwolf 3.0

40 TL değer. Yada her neyse..

Ben Ugreen aldım. Son derece memnunum. Blitzwolf bir tık hatta iki tık daha kaliteli. Süper alet :)

|
    |
    MSI B450I GAMING PLUS AC | AMD RYZEN 5 3600 | Adata XPG SPECTRIX D60G DDR4 8X2 3000 mHz CL16 | ASUS DUAL RX580 8GB 256 BiT GDDR5 | Adata XPG 256 GB SX8200 Pro M.2 SSD | CORSAIR SF600 80 Platinum PSU | AOC 24" C24G1 144Hz 1ms 1080p VA | | CORSAIR HYDRO H60 AM4 | Noctua NF-A12x15 PWM | SilverStone SST-SG13B-Q

• Yarbay
    5297 Mesaj

Teşekkürler 50 liraya forumdan bir arkadaştan 2 girişli q3 blitzwolf aldım.
    |
    |
    Bahsedilenler: EbuMuaz

Orijinalden alıntı: mersinaki

Teşekkürler 50 liraya forumdan bir arkadaştan 2 girişli q3 blitzwolf aldım.

Sizi üzmeyecek, uzun vadede yeni nesil bir çok cihaz için kullanabileceğiniz bir ürün aldınız. Hayırlı olsun.

|
    |
    MSI B450I GAMING PLUS AC | AMD RYZEN 5 3600 | Adata XPG SPECTRIX D60G DDR4 8X2 3000 mHz CL16 | ASUS DUAL RX580 8GB 256 BiT GDDR5 | Adata XPG 256 GB SX8200 Pro M.2 SSD | CORSAIR SF600 80 Platinum PSU | AOC 24" C24G1 144Hz 1ms 1080p VA | | CORSAIR HYDRO H60 AM4 | Noctua NF-A12x15 PWM | SilverStone SST-SG13B-Q
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj
    Bende ugreen aldım 3.0 ama type c yerine usb geldi.

|
    |

1. Kablolar kalin. Ergonomik degil. Bozulmasinda en buyuk etken kablonun kalin ve sert olmasi

2. Porta giris yerleri follos oldu. Akimin amperi 600ma'ya kadar dustu.

Bana 1300-1600ma ile sarj edecek. Sert olmayan bir kablo markasi onerir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 28 Şubat 2017; 0:12:59 >

Kesinlikle çift taraflı da takılabilen Blitzwolf Micro USB kablo.
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

link verebilir misiniz. hemen sipariş geçicem. tronsmart ikrah ettirdi artık
    |
    |
    EXcom_Zkko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3068 Mesaj
    1,5 metre ya da 130 cm civarı mfi kablo önerir misiniz arkadaşlar? Amazona baktım ama daha önce amazondan hiç alışveriş yapmadım.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj

Amazon da kargo ücreti çıkar hocam ona göre kıyaslama yapın.

|
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.