Şimdi Ara

Yurtdışı iphone'un kontrat numarasını bulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Elimde İngiltere O2'den simkilitli İphone 3gs var. Jailbreak'li olarak kullanıyorum fakat imessage,gps,push notifications çalışmıyor. O2 canlı yardım servisine bağlandım ve yardım istedim. Benden telefonun kontrat yapıldığı yani ingiltere O2 numarasını istediler. Tabi ki ben bilmiyorum. Bunu bulmamın bir yolu var mıdır? İnternette ''İphone Carrier Check'' siteleri yalnızca birkaç bilgi veriyor. Bir de ''Network Check'' diye birşeye rastladım. Nedir bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• hayır öyle bir şansınız yok ne yazık ki.
  • Aktivasyon ektanını hacktivasyon değilde o2 kartıyla geçerseniz sorununuz çözülür ancak restore yaptıktan sonra tekrar unlock yapabilecekaeniz bu işlemi yapın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında bunlara gerek yok ama 3gs telefon için 60$ harcanırmı orasınıda bilemiyorum :)
  • simkilitli kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 60 dolar harcanmaz ben de o yüzden telefoncuya gitmeden halletme çabasındayım :)
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Sayın KARTİ o2 kart bulsam aslında olay çözülücek ama o da bir sorun işte.Bi öneriniz var mı?
  • volkan294 V kullanıcısına yanıt
    SAM diye birsey vardi o duzeltiyor diyorlardi ama tam bilmiyodum en temizi o2 hat bulmak telefonculara sorsaniz bazen bulunabiliyor. Yada o2 ile tekrar iletisime gecip telfonu 2. El aldiginizi felan uydurup belki duzeltebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Sam en son çare ama artık ona kalıcam gibi görünüyor.O2 ile defalarca iletişime geçtim ama nuh diyorlar peygamber demiyorlar.İlla ki o2 telefon numarası istiyorlar.Yok diyorum bana şehrinizdeki telefonculara başvurun onlar yardım eder gibi saçma sapan şeyler söylüyolar.Hayır yani sanki kendileri o2 değil de bizim burdakiler o2.Ben anlamıyorum.Adamlar bi imei ile factory unlock yapabiliyolar ama o2 kendisi yapamıyor.Telefoncuya gitmiştim bi kere.190 tl dedi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.