Şimdi Ara

Tüm iPhone Modelleri Yurtdışı Satın Alma ve Kayıt [ANA KONU] (Güncelleme Eylül 2023) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hadifoxx Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.430
Cevap
447
Favori
818.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hollanda fiyatı 1459 euro tax free alınabilir satın alacağı yere sorması lazım.
    Hattı kayıt yapacak kişinin üstüne geçirirseniz sorun olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    Yurt dışına giriş çıkış yapmanız lazım kayıt için. Başkasının pasaportuna olmaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt

Siz 65 euro taksitle almışsınız aylık 1000 tl değil ,dikkat edin ilerde euro değerlenirse sağlam zarara girebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbook'ta telefon satışı ve imei repair işi yapan bir arkadaşın iletisi:

ÖN SİPARİS

1 HAFTA 10 GÜNE KARGO

YURT DIŞI,1 YIL GARANTİLİ

iPhone 14 pro Max /33.000 TL 128 GB

iPhone 14 pro 31.000 TL

Kapalı kutu

• Passenger kullanıcısına yanıt

hocam Kıbrıs'a çıkış.. telefon kaydı için sayılıyor mu ?

aramızda oradan pasaporta yada kimliğe daha önce kayıt ettirenler oldumu acaba ?

ben oralar olmuyor diye biliyordum..

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Kıbrıs kimlikle geçişte kayıt yapılıyor. Daha yeni yaptı arkadaşım kendi telefonuna.

• ne kıbrısta ne bosnada ne de gürcistanda henüz 14 fiyatları belli olmadı. hele eylül ayı bir bitsin, fiyatlar belli olsun. bir batum yapar döneriz.  

• Irak için fiyatlara bakabileceğimiz en uygun site hangsi arkadaşlar?

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

Hocam diyelim belli oldu , ben gittiğimde Batum a mağazada bulabilir miyim , o kadar gidip de elimiz boş dönme ihtimalimiz var mı sizce

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt

hocam niye bulamayasın? gerekirse gitmeden önce mağazayı ararsın, mağazanın web sayfasına bakarsın. elbet bulunur.

gürcistanda herkesin derdi iphone almak değildir emin ol.

aslında hopadaki telefonculara da sorabilirsin. onlar kesin batumdan alınmış telefonları satıyordur.

https://tr.cybo.com/GE/batum/cep-telefonu-ma%C4%9Fazalar%C4%B1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 9 Eylül 2022; 21:34:2 >
  • 3 sene sonra tc ile kullanma kilidi açılıyor galiba kayıtlanan telefonların. Bu 3 sene takvim yılı mıydı acaba ? Sanki öyle hatırlıyorum. Yani 23 Eylül 2022’de kaydedilmiş bir iphone 1 Ocak 2025’te açılmış oluyor mu bilen var mı ?

• Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    3 takvim yılı yani şuan kayıt yapılırsa 2025 ocakta kalkar simlock

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt

Evet, kesinlikle.

• Bende bildiklerimi yazayım. M kodlu yurt dışı cihazlar 1 yıl uluslar arası garanti kapsamında. Onun dışında fiziksel sim+ çift e sim olarak 1 yıl boyunca kayıt yaptırmadan kullanan da var bildiğim kadarıyla. Veya diyelim ki fiziksel sim + e sim olarak 8 ay kullandınız son 4 ayda ikişer defa kayıt uzatma yapılıyor 100 TL ye o şekilde sene tamamlanıyor ve sene başında süreler sıfırlanıyor. Onun dışında kimlik ile seyahat edilebilen ülkere girip çıkmakta yeterli oluyor. Batuma girip çıktınız diyelim. E devlet üzerinden telefonu kimlik kartınıza kayıt edebiliyorsunuz. Burada önemli olan kimlik ile hat isminin aynı olması sanırım. Benim mesela hattım babama ait. Babamın girip çıkması lazım batuma da denebilir. Çünkü o şekilde kayıt ettirdikten sonra 3 yıl cihazı sadece siz kullanabiliyorsunuz. 3 yıldan sonra istediğinizi yapabilirsiniz. Yukarı da şey gördüm takvim yılı olarak 3 yıl. Eğer böyleyse sene sonuna kadar alınan cihazlar, 2025 ocakta özgürlüğüne kavuşur. Zaten iphone rahat 3 yıl kullanılır. Sonrasında istediğinizi yapmak size kalmış. Şuan yurt dışı almak mantıklı. Gidip gelmenize de gerek yok. Facebookta bir sürü güvenilir bu işi yapan gruplar var. İphone 12 64 GB şuan 12k civarı satılıyor. Diğer cihazlarda var. Mantıklı bence.

• byAndroid kullanıcısına yanıt

Ben de araştırdım çok mantıklı görünüyor ama devlet çıkar geçici kayıt falan yok bitirdim derse işte o zaman cihazlar patlar.

• Evren7 kullanıcısına yanıt

Aynı gün giriş çıkış kabul oluyor mu hocam?

• En iyisi bi kibris gezisi cadir goturup gezmek lazim havalar sogumadna donuncede kayit

• quote:

Orijinalden alıntı: ll BLooD ll

Aynı gün giriş çıkış kabul oluyor mu hocam?

Kabul olur. İsterseniz 10 dk çıkıp girin.

• ll BLooD ll L kullanıcısına yanıt
    Evet oluyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.