Şimdi Ara

YURTDISI GIYIM VS ALISVERISLERINDE %40 INDIRIM FIRSATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Unlu giyim ayakkabı ve aksesuar sitelerinden ;

https://www.zalando.nl/
    http://www.asos.com/

da gecerli % 40 indirim sağlayan gift vouchers çeklerinden elimde bi hayli miktar var bunları sureleri bitmeden degerlendırmek ıstıyorum ilgili sitelerde seçeceğiniz herhangi bir ürün veya ürünlerden sitede yazan fiyatın net % 40 indirimli hali ile sizin adınıza satın alıp size kargolarım .

yani siz siteden seçtiğiniz urunun yada urunlerın linkini bana gonderırsınız ben urunleri satın alırım ve adresinize kendim kargolarım, bay bayan giyim ayakkabi ve aksesuar konusunda hemen hemen tüm markalar var .

ödeme ve güven :)

Hemen belirteyim yeni uye oldugumun farkındayım belirtmenize gerek yok

ürünlerin satın alma asamasında ,kargolanma asamasında hiç bir sekilde sizden önden para kapora ücret İSTEMİYORUM

nasıl bir is olacak :

1- siteden urunu secersiniz
    2- linkini bana göderirsiniz
    3- ben size ürünün fiyatı ve kargo masrafı hakkında bilgi veririm sizden teyit alırım
    4- Anlasma sağlanırsa kargo dahil sepet toplamınız kadare miktarı gittigidiyor uzerınde listerim siz ödemenizi gittigidiyora yaparsınız.
    5- Ben ürünü kendi param ile ve çek kullanarak satın alırım ürünler bana gelince size urunun site faturası ile birlikte vereceğiniz adrese kendim kargolarım ve kargo bilgisini gittigidiyora girerim
    6- Kargonuz ulastığında siz siparisinizi kontreol edersini ve satısa onay verirsiniz

Sartlar:

Gumruk sorunları beni ilgilendirmez,vereceginiz siparisin gumruk durumunu gözeterek veriniz.
    Sepet toplamı max 750 Euro dur.
    Bu is icin butcem 7500 eurodur
    Çek kullanılarak indirimli alınan ürünlerde iade değisim vs. olmuyor(Hasarlı hatalı urunler harıc) bu nedenle ürün secerken beden renk tercihinizi iyi yapın
    alıcagınız urunlerın kargo fiyatı size aittir fiyata sizin teyidiniz ile eklerim
    Benim ucretim gönderdigim koli basına sabit 10 Euro dur fiyata eklerim
    gönderecegim paket 5 kg uzerinde olacaksa ücretim 20 euro dur

tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.