Şimdi Ara

Yurtdısı ekran kartı satın almada garanti durumu nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sadece bilgisi olanlar soruma cevap verip bosu bosuna salla pati cevap yazan olmazsa sevinirim.
    Merak ettigim sudur;

ASUS, MSI, GIGABYTE ve SAPPHIRE marka ekran kartları icin amazondan alındıgını varsayıyorum garanti durumu nasıl oluyor?
    ASUS Turkiye kabul ediyormu?
    MSI Turkiye Sanırım servispointe yonlendiriyor? Garanti kapsamındamı gorunuyor?
    GIGaBYTE ve Sapphire de durum nedir?

Lutfen bilginiz yoksa kafa karıstırmayın sadece gercekten bilen/arastıran/deneyimleyen arkadaslara soruyorum.

• Saydıklarının hiç birinde garanti yok bi ara evga veriyordu hala devam ediyor olabilir Amazon'dan aldığın ilk 1 ay iade hakkın var bu arada bende Amazon'dan aldım 2 ay oldu sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu buyuk markaların hic biri global garanti vermiyormu? Ben bir zamanlar(2010) amerikadan almıs oldugum ASUS laptop icin Asus Turkiye ile gorusmustum. ASUS Turkiye de global garanti var diye biliyordum/hatırlıyorum emin olmak adına sormustum iyiki sormusum.
  • Global desteği sadece Evga veriyor. Asus, msi, giga, sapphire, xfx, powercolor, pny gibi markaların global garantisi yok. Herhangi bir sorun ile karşılaştığın zaman Türkiye'den hiç bir firma bakmaz, ilgilenmez. Aldığın ülke de ikamet eden akraba yada tanıdık varsa korkmadan alabilirsin o zaman bir sıkıntı çıkmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.