Şimdi Ara

Yurtdışı eğitim - Kariyer danışmanlığı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
36
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Site Tanıtımları >> Yurtdışı eğitim - Kariyer danışmanlığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Site adresi: Bunguo.com
    Site konusu: Yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlığı

Yurtdışında eğitim imkanlarından yararlanabilmek adına doğru yere hoş geldiniz. Yurtdışında dil eğitimi almak adına pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatiflerden bir tanesi de İrlanda’dır. Fl Dublin steam enerji dolu tüm öğrenciler için eksiksiz bir eğitimi vaad etmektedir. Teknoloji ile iç içe geçen dersler, keyifli bir ortam, konaklayabileceğiniz sıcak aileler sizleri bekliyor. Yurtdışında eğitim alabilmek, İrlanda dil okulu aracılığıyla eğitim alabilmek adına  dilediğiniz her zaman bunguo.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda Dil Okulu / Bunguo.com

İrlanda, dil eğitimi alabileceğiniz ülkelerden bir tanesidir. Grange Community College Dublin’in kuzeyinde yer almakla birlikte yanında kalacağınız ailelerin yaşadığı bölgeye oldukça kısa bir mesafede yer almaktadır. Oldukça şirin bir kampüs içerisinde yer alan okul geniş imkanları bir arada  sunmaktadır. İrlanda dil okulu, İrlanda work studyprogramı için bunguo.com ile iletşime geçebilirsiniz.

|
    |

• Teğmen
    236 Mesaj
    Tesekkurler paylasim icin.
    FL okulunda online ingilizce derlseri veriliyor mu?
    |
    |
    FL Online İngilizce kursları, teknoloji aracılığıyla kişisel, profesyonel, akademik ve sosyal amaçlar için teknoloji yoluyla İngilizce olarak etkin bir şekilde iletişim kurma ve işbirliği yapma yeteneklerini geliştirmek isteyen A2+ (orta-öncesi) ila C1 (ileri seviye) arası öğrenciler için tasarlanmıştır.
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,285
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.