Şimdi Ara

Yurtdışı Eğitim Danışmanlıklarından Hangini Önerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Yurtdışında üniversite okumayı düşünüyorum.Okumak istediğim bölüm inşaat mühendisliğidir.Yurtdışı eğitim danışmanlıklarından hangilerinii tavsiye edersiniz?Aradığım kriterler; yarı yolda bırakmayan,işini düzgün yapan,dolandırıcılık alakası olmayan,sağlam yurtdışı eğitim danışmanlıkları favorimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troyaonline -- 1 Haziran 2016; 23:38:48 >

• Ukrayna için düşünüyorsanız yardımcı oluruz hocam..

http://forum.donanimhaber.com/m_94472275/tm.htm
  • Yükseköğretim Genel Kurulunun 24.12.2015 tarihli toplantısında; ortaöğrenimini Türkiye'de tamamlayan ve eğitime başladığı yıl CWTS Leiden Ranking Academic Ranking, Academic Ranking of World Universities (Shanghai) ve University Ranking by Academic Performance (URAP) tarafından yapılan dünya üniversite sıralamalarında ilk 500 içerisine giren ve tanınan üniversiteler dışında kalan yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarında eğitim almak isteyen ilgililerin,

Eğitime başlayacakları yıl ÖSYM tarafından yapılan YGS ve LYS'ye girmeleri;
    Tıp doktorluğu alanında sıralamada ilk 40 bin, hukuk alanında ilk 150 bin, mimarlık alanında ilk 200 bin ve mühendislik alanında ilk 240 bin içinde yer almaları;
    ÖSYS Kılavuzunda yer alan diğer alanlarda en az Türkiye'deki ilgili programlara yerleşen en son öğrencinin almış olduğu puanı almaları

diye belirtmiş adamlar.Madem senin dediğin gibi kesinlikle YGS LYS girmeden gelip kayıt yaptırsak sonrada denklik sınavına girsek niye adamlar böyle şartlar belirtmiş?

• kiev summy harkov herson odessa uzak durun . bu danışmalık şirketleri kendilerine hayrı olan insanlar olsalardı türkıyeden eğitim mezun olan insanlar olurlardı ,Dersanelerde çalışan rehber hocalar gibi insanlar olurlardı , ve sizin iyiliğinizi düşünürlerdi.

Daha Türkçeyi konuşamayan Tek dertleri sizin paranız olan şeref yoksunu ve bütün dekanların, öğretmenlerin,sekreterlerın gö*tünü kaldırmış olan bu insanlardan uzak durun.

kendi hakkınız olan bişeyi bile bu ukraynada ve avrupa hariç ulkelerde yalvar yakar ,rica iminnet alırsın hakkını anca , oda belkiiii.

burdaki öğrenciler harcadıkları parayla iş kurarlardı çoğu kişi hazırlık bilemedin 1.sınıfta geri dönmek zorunda kalmaktadırlar. danışmanlarda arkanda el sallar dönerken
  • Rusya Kazan'dayım. Arkadaşım var. Bu konuyla ilgileniyor. İstesen yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Academix,studyzone
  • Polonya icin yazabilirsin bana yardimci olurum danismanliklarada biz yardim veriyoruz buradan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.