Şimdi Ara

Yurtdışı Çıkışları - [ ANA KONU ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.076
Cevap
1
Favori
57.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayadır net düzgündü nazar değdi oda gitti.

Saat 15.00'den sonra ne sitelere doğru düzgün girebiliyorum nede youtube'dan video izleyebiliyorum.

• Bu nedir yaaa internet calismiyor yurtdisi sayfalarin hicbiri acilmiyor igrenc durumda internet
  • Şu anda maşallah çok güzel
  • Yurtdışı siteler yalan...
  • valla şu an da baya hızlı gayet güzel...
  • quote:

Orjinalden alıntı: korner12

valla şu an da baya hızlı gayet güzel...

aynen öle
  • herşey süper
  • yurt dışı çıkışları şu anda tamamen iptal sanırım bırakın youtube u google bile açılmıyo ama türkçe sitelerde bi sroun yok aynı durum sizde de varmı bilmiyorum ama canımdan bezdirdi bu telekom beni artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: XeNoMoRpH

yurt dışı çıkışları şu anda tamamen iptal sanırım bırakın youtube u google bile açılmıyo ama türkçe sitelerde bi sroun yok aynı durum sizde de varmı bilmiyorum ama canımdan bezdirdi bu telekom beni artık

Netim dün berbattı ama an itibariyLe çok güzel Siteler gayet hızlı Youtube'da baya hızlı

Download'da 105+
  • valla arkadaşım şu an youtube dahil bütün yurtdışı siteleri çok hızlı ve sorunsuz bir biçimde açılıyor ya sizin sisteminizde modeminizde sorun var olmazsa dns adreslerini değiştirmeyi deneyin ttnet dns adreslerini kullanmanızı önermem çok aşırı yük biniyor o adreslere çünkü...
  • Bilmiyorum farkindamisiniz ama open dns yada su 4.2.2.1 i kullananlar suan buyuk sorun yasiyor cunku genelde yurt disi cikislarini kullaniyor vede suan yurt disi siteler calismiyor hatta google bile acilmiyor ama ttnet in dns lerini kullananlar yurt ici sayfalari sorunsuz aciyor ama gene yurt disi sayfalar acilmiyor bu telekom artik akillanmali su cikislara bir el atmali gecen tvde gordum national da fiber optik kabloyu gosterdiler yaklasik 15cm beki daha fazla kalinlikta ama sadece ortasindan 4 tane sac teli kalinliginda fiber kablo var gerisi sadece destek ve koruma amacli ve yaklasik yanlis hatirlamiyorsam 100gb bit lik bu kablo birtane bogazdan bundan cekemiycek kadar acizmi bunlar halimiz harap yakinda telefonlarda calismiycak sanirim
  • bendede halen kapalı yurt dışı , sizin dediğiniz gibi o dnsleri felan nası kullancas. Anlatırsanız sevinirim.
  • Hangi sehirdesin ve hangi dnsleri kullaniyorsun bizimle paylassan madem seninkiler calisiyor suan net igrenc durumda
    quote:

valla arkadaşım şu an youtube dahil bütün yurtdışı siteleri çok hızlı ve sorunsuz bir biçimde açılıyor ya sizin sisteminizde modeminizde sorun var olmazsa dns adreslerini değiştirmeyi deneyin ttnet dns adreslerini kullanmanızı önermem çok aşırı yük biniyor o adreslere çünkü...
  • Zaten o dnsleri suan kullanma cunku hicbiri calismiyor internet aksine daha da kotu oluyor
    quote:

Orjinalden alıntı: EyLanxtiN

bendede halen kapalı yurt dışı , sizin dediğiniz gibi o dnsleri felan nası kullancas. Anlatırsanız sevinirim.
  • Bugün feciiiii yawaş allah belasını versin bu TT'nin yetti YA artık bıktım bu ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomluevrim -- 9 Ocak 2008; 14:32:27 >
  • Arıza falan var herhalde yurtdışı sitelere 100 ms ile giriyodu.15-20 dakkalık aşırı yawaşlıktan sonra geri oh be dedim yani 340 ms'ye yükseldi rapid.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomluevrim -- 9 Ocak 2008; 14:35:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

Hangi sehirdesin ve hangi dnsleri kullaniyorsun bizimle paylassan madem seninkiler calisiyor suan net igrenc durumda
    quote:

valla arkadaşım şu an youtube dahil bütün yurtdışı siteleri çok hızlı ve sorunsuz bir biçimde açılıyor ya sizin sisteminizde modeminizde sorun var olmazsa dns adreslerini değiştirmeyi deneyin ttnet dns adreslerini kullanmanızı önermem çok aşırı yük biniyor o adreslere çünkü...

Ankara'dayım DNS ler 4.2.2.4 şehirden şehire farklılık gösterirmi orasını bilemem ama...
  • internet yalan oldu
  • Hayyy.. 40 yılın başında bişi indirmem lazım oldu... Hay benim şansıma dicemde Telekomun yurtdışı çıkışları 3 günde bir felç olduğuna göre çokta şansız sayılmam heralde Bukadar olur yaa
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.