Şimdi Ara

Yurtdışı alışverişlerinizdeki çeviri sorunlarına yardımcı oluyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
46
Favori
5.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Derin_KarayeL

quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Aktiftir arkadaşlar.

Selamlar, tamda ihtiyacım olduğu anda konunuzu buldum, bende yurtdışından yaptığım sıkıntılı bir alışveriş sonucunda satıcıya mesaj atacağım ama kurduğum cümle devrik oluyor İngilizce'ye çevirince anlamı bozuluyor
    Sormak istediğim cümle :
    Pahalı bir şeyi (kol saati) niye kayıtsız takip edilemeyen kargoya verdiniz,
    Kargoya verdiğiniz e dair ödeme makbuzu, kargo fişi yada kargolama esnasında sizde kalan makbuz yada fiş nüshasının fotoğrafını bana göndermelisiniz
    Şeklinde bir mesaj atacağım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Arkadaşa 10 gün önce dönüş yapılmıştır. Konu hala aktiftir.

• Aşağıdaki metni çevirebilirmisiniz :)

Merhaba,

Sizden satın almış olduğum kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü bozuk çıktı. yağmur/ışık sensörü çalışmadığı gibi arabamın silecek motorlarını da yaktı ! başka bir satıcıdan sensör alıp taktım düzeldi. tabi 110 dolar daha harcayıp silecek motorlarını da değiştirmek zorunda kaldım. tam her şey yolunda derken bu kez de dikiz aynası çalışmamaya başladı. en son aynayı da değiştirmek zorunda kaldım. kısacası sizden aldığım hiç bir parça çalışmadı.

şu an için resmi olarak hiçbir şekilde hak talep etme durumum yok. fakat rica ediyorum sizden kendinizi benim yerime koyun. umarım beni anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengaver_007 -- 29 Nisan 2015; 0:21:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengaver_007

Aşağıdaki metni çevirebilirmisiniz :)

Merhaba,

Sizden satın almış olduğum kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü bozuk çıktı. yağmur/ışık sensörü çalışmadığı gibi arabamın silecek motorlarını da yaktı ! başka bir satıcıdan sensör alıp taktım düzeldi. tabi 110 dolar daha harcayıp silecek motorlarını da değiştirmek zorunda kaldım. tam her şey yolunda derken bu kez de dikiz aynası çalışmamaya başladı. en son aynayı da değiştirmek zorunda kaldım. kısacası sizden aldığım hiç bir parça çalışmadı.

şu an için resmi olarak hiçbir şekilde hak talep etme durumum yok. fakat rica ediyorum sizden kendinizi benim yerime koyun. umarım beni anlarsınız.

çeviri konusunda karşılıksız olarak bana yardımı olan BlogKaan kardeşime yürekten teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengaver_007 -- 2 Mayıs 2015; 17:29:15 >

• Rica ederim. Geri dönüşler yapılmıştır. Konu aktiftir.
  • aa cevap yazdığımı düşünüyordum yazmamışım... Kendisi 1 hafta önce bana çok yardımcı oldu sağolsun...
  • Dönüşler yapıldı. Konu aktiftir.
  • Hocam İngilizce dilini nasıl öğrendiniz bende öğrenmek istiyorumda ?
  • Aktiftir.
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu aktiftir.
  • çeviri yardımı için çok teşekkürler.
  • takip
  • Konu aktiftir. Özel mesajlara dönüşler yapıldı.
  • Yakın zamanda yurtdışından alışveriş yapmayı planlıyorum. Yardıma ihtiyaç durursam PM ile ulaşırım , böyle bir konu açtığınız için de ayrı teşekkürler
  • Rica ederim. Konu aktiftir.
  • UP
  • UP.
  • Maddi beklentiniz olmadan yardım ediyorsunuz helal olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Maddi beklentiniz olmadan yardım ediyorsunuz helal olsun hocam

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam.
  • Allah razı olsun hocam bana çok yardımcı oldunuz teşekürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.