Şimdi Ara

Yurtdışı Alışverişlerde (CashBack) Para İade Sitesi TopCashBack (Ödeme ss'lı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
4.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce konuyu açmıştım ancak bazı arkadaşlar şikayet etmiş referanslı linkte koyduğum için o yüzden tekrar açıyorum referanslı link koymayacağım referans isteyen dm den yazabilir çünkü referansta her iki tarafa da 10$ ödül veriyor ödülü almak için üye olup alışverişinizde kullanmanız gerekli. Siteyle hiçbir bağım yok forumdaki arkadaşlar faydalanması amacıyla paylaşıyorum. Sitenin özelliklerine gelirsek.

Cash back nedir bilmeyenler için; Para iadesi (Cash back) sistemi, reklamverenlerin sıkça tercih ettikleri, müşterilere avantajlı alışveriş hizmeti sunarken, marka bilinirliğini artıran pazarlama yöntemlerinden biri. Bir affiliate yöntemi olan cash back sisteminde siteler, potansiyel müşteri yönlendirdikleri firmalardan aldıkları komisyonları belli oranlarda müşterilerle paylaşıyor. Böylece müşteriler alışveriş yapacakları siteye cash back siteleri üzerinden giderlerse, yaptıkları alışverişe göre farklı indirim oranlarında para iadesi kazanabiliyor.
    Sistem, alışveriş yapan kullanıcıların satın aldıkları ürün veya hizmetin fiyatına bağlı olarak, belli oranda geri ödeme alabilmelerini sağlayan bir algoritmaya sahip.

Yurtdışı alışverişlerinizi daha uyguna getirmek için yaptığınız alışverişlerinizden para iadesi alabilirsiniz. Üstelik onaylanan paranızı paypal hesabına çekmek için alt limitte yok.

http://www.topcashback.com/

Örnek site kazançları;
    GearBest için %7
    Banggood için %6
    Miniinthebox için %9
    Lightinthebox için %10
    Aliexpress için %2 oranlarında geri iade alabilirsiniz.

Sitenin kullanımı hakkında bilgi verecek olursak üye girişi yaptıktan sonra üstteki arama çubuğundan alışveriş yapacağınız siteyi arıyorsunuz ve alışveriş sitesinin sayfasına gidiyorsunuz.
     Yurtdışı Alışverişlerde (CashBack) Para İade Sitesi TopCashBack   (Ödeme ss'lı)

Daha sonra cashback butonuna basıp alışveriş bölümüne geliyorsunuz.

Daha sonra Get CashBack Now butonuna bastığınızda sizi alışveriş yapacağınız siteye yönlendiriyor ve alışverişinizi yapıyorsunuz.

Alışveriş ödemesini tamamdıktan sonra birkaç saat içinde alışveriş tutarınız, alacağınız geri iade ve geri iadenin ne kadar sürede geleceği sitede görünecektir. Geri iadeniz onaylandığında 0.01$ dahi olsa PayPal hesabınıza paranızı çekebilirsiniz.

Bunlarda basit bir ödeme aldığım ss'ler
    Gearbest ödemeleri daha ürünler gelmeden geri iadesi yattı.

Buda referanslı üyelikte verdiği 10$ ın ss'ı... Ref isteyen DM atabilir.

Kalın sağlıcakla...

• jd com sıtesıne cash back verıyor mu
    verıyorsa oranı nedır
  • Avantajix gearbest e %5 banggooda %6 aliexpresse %6 verirken artık bir espirisi kalmadı buranın zaten 4 aydır da ödeme vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonusbay gibi bir şey sanırım aynı mantık dimi.
  • mKisaca kullanıcısına yanıt
    Hayır bu ödeme biçimi değil. bu site üzerinden bağlantıyla girip alışveriş yaptığınızda size geri ücret iadesi yapan bir sistem. Türkiyede avantajix var onunla aynı mantık.
  • msavur kullanıcısına yanıt
    bonusbay da ödeme biçimi değil zaten oda aynı mantık ebayden,aliexpressden gibi alışverişlerde yüzde 3-4 gibi para alıyosun.www.bonusbay.com
  • mKisaca kullanıcısına yanıt
    haberim yok hocam bonus cardın bonuspay diye bişeyi vardı ben ona gittim
  • http://i.hizliresim.com/bJPl9m.png geri ödemeyi alamıyorum yardın lütfen
    üye olunca 10$ı hemen veriyor mu? ne zaman hesaba aktarılıyor?
    yoksa illa alışveriş mi yapıcaz? öyleyse en az nekadarlık alışveriş yapmamız lazım?

refansınızla üye olunca biz alışveriş yapmadan size puan veriyor mu?
  • hosjackal kullanıcısına yanıt
    Hemen vermiyor 10 dolar kazanç sağladığınızda 10 dolar kazanmaya hak kazanıyorsunuz bana da o şekilde siz doldurunca geliyor ancak şuana kadar hiç almadım referans parası. Sitenin cash back sistemi güzel referans olayına pek takılmayın referanssız da üye olabilirsiniz. Referans sadece bir ekstra olur.
    yani yüzde10 bonus veren yerden 100$alışveriş yapıcam, 10$ yüklenicek
    ondan sonra üyelik bonusu olan 10$ aktifleşicek öyle mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msavur

Hemen vermiyor 10 dolar kazanç sağladığınızda 10 dolar kazanmaya hak kazanıyorsunuz bana da o şekilde siz doldurunca geliyor ancak şuana kadar hiç almadım referans parası. Sitenin cash back sistemi güzel referans olayına pek takılmayın referanssız da üye olabilirsiniz. Referans sadece bir ekstra olur.

öncelikle merhaba. bu site ücretsiz mi tamamen ? bizdeki avantajx gibi yıllık ücret yada her alışverişten kesinti yada para aktarımı sırasında ücret vs.vs. gibi herhangibi bir kesinti ücret varmı varsa nedir ? avantajx ten tek kuruş alamadan 20 tl verdim paramıgeriver.com daha iyi ondn en azından kaldımı kalıyor. bu tarz yurtdışı kökenli sitelerde paypal a ödeme olduğundan sıkıntı yok tabi ücrek kesintisi yoksa? evap için tşkler şimdiden..
  • Bu siteyi kullanan var mı? Ödeme yapıyor mu? 10 dolar referans kampanyası devam ediyor mu?

• Konuyu hortlatmak gibi olacak ama ben burada söylenen tüm siteleri az çok kullanmış biriyim. Avantajix diğerlerine göre iyi gibi gözüküyordu ama kullanıcı aidatı nedir arkadaş? para biriktiriyoruz önce biz alalım diyorlar. Zaten biz alışveriş yapınca da para kazanıyorsun bizden niye aidat alıyorsun anlamış değilim? Arkadaşın dediği gibi bonusway şimdiki adı ile artıway onlarda biz aidat almıyoruz diyor ama oranlara bakıyorsun avantajix'in yarısı. Yani aidatı çaktırmadan alıyor. Problem yaşıyorsun artıway de muhatap bulmak o kadar çok zor ki 1,5 ay sonra mail attıklarını bilirim. Şu anda aidatsız, oranları yüksek bildiğimiz tüm mağazalarla anlaşması olan LivHi var. Sorunsuz şekilde de kullanıyorum.Forumda bir arkadaşta sormuş, cevap verdim oradan da görebilirsiniz.(www.livhi.com)

Bu cashback sistemi benim gibi her şeyinizi internetten alıyorsanız kullanılması gereken bir sistem. Kullanırken dikkat etmeniz gereken ise geri para iade oranları, bu sistemin ücretsiz olması ve müşteri desteği. Konuyu açan arkadaşa da teşekkür ederim. Bu konuda ne kadar bilinçlenirsek bizim faydamıza.

• https://www.inceleyap.com/cashback-nedir-nasil-kullanilir/

• wolfson61 kullanıcısına yanıt
    kimseye birşey sormuyorsunuz cevap vermiyosunuz. Eski konuya reklam için link atıyorsunuz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.