Şimdi Ara

Yurt-Öğrenci evinde kalan arkadaşlar gelin az konuşalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
35
Cevap
2
Favori
1.016
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yurt-Öğrenci evinde kalan arkadaşlar gelin az konuşalım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2910 Mesaj
    terligimi bardagimi kullanan dingiller var burdada cildiriyorum

ha bide salak salak seyler icin uyandiriyolar onada kiziyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2010490035 -- 15 Aralık 2011; 14:04:12 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: AIainPROST

terligimi bardagimi kullanan dingiller var burdada cildiriyorum

ha bide salak salak seyler icin uyandiriyolar onada kiziyorum

+1

başka odadan gelip yatağıma yatmalarını sevmiyom.Ayağını tasığa koyuyu pis pis
    |
    |

Örneğim de sürekli burnunu karıştıran biri var malsef. Her yer sümük oldu ya.
    |
    |
    ben sabah 5-6 gibi yatıyorum en geç 13:30 da uyanıyorum. bi eleman var o yukarıda bahsettiğim gece 12-1 gibi yatıyor. haala uyanmadı. o uyurken muhabbet ediyoruz lan bu saate kadar uyunurmu falan filan. bunu söyleyen senmisin diyo. 7-8 saatten fazla uyumuyom adamın dedigine bak. ve birde odada kimse onu sevmez. iplemeyiz sözlediklerini dinlemeyiz. falan filan. haala laf söylemeye devam ediyo
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bende Yazılımcı Olucam

odada 4 kişiyiz. 2 problemim var, genel olarak iyi yurt arkadaşlarım. 1. Problem arkadaşın biri terlikleri sürte sürte yürüyo ama nasıl sürtme sürtünmeyi hesaplıyamazsın o derece yav diyorum yapma etme 2 gün sonra terlikde taban kalmayacak ama yok hala aynı. Bu sese uyandığım bile oldu. Ayrıca arkadaş ayaklarını kaldırmadan yürüdğü için buz patenine yollamayı düşünüyoruz gitsin orda sürtünsün. 2. Problem klozetin oturulan yerini kaldırmadan işeyenler

sandalyeden düştüm
    |
    |

Galatasaray 2011-2012
    1 Aykut Erçetin 3 Çağlar Birinci 5 Gökhan Zan 6 Ceyhun Gülselam 7 Aydın Yılmaz 8 Selçuk İnan 9 Johan Elmander 10 Felipe Melo 11 Albert Riera
    15 Milan Baros 17 Tomas Ujfalusi 18 Ayhan Akman 22 Hakan Balta 25 Fernando Muslera 26 Semih Kaya 27 Emmanuel Eboue 35 Yekta Kurtuluş 50 Engin Baytar 52 Emre Çolak 55 Sabri Sarıoğlu 76 Servet Çetin
    80 Kazım Kazım 86 Ufuk Ceylan 90 Sercan Yıldırım

• Emekli Yönetici
    3019 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

sayenizde üniversite yıllarımı hatırladım.

3 kişi özel eve çıktık ama hiç 3 kişi kalamadım.en az 5 en fazla 15-20 kişi kaldığımızı biliyorum
    ne günlerdi ya.

ilk aklıma gelen. eve ilk çıktık şimdi kural koyuyoruz (sözde uyacaz ya)
    1.kural evde sigara içmek yasak
    2.kural evde alkol tüketmek yasak.
    3.kural ortak kullanım alanlarını temiz tutalım. özellikle mutfak.

tabikide ilk 2 kural aynı günün gecesi bozuldu.

ben elimde kırmızı tuborg, arkadaş elinde sigara benim odada konusuyoruz öteki arkadaşın kötü bir alışkanlığı yoktu zaten.
    ama 3.kurala elimizden geldiğince uyduk

Doğum günü: 10 Ekim 1990

Görende çok büyük sanacak seni.

• Yarbay
    4494 Mesaj
    ben cemaat yurdunda kalıyorum (maalesef) lise 1..

oda arkadaşlarımız iyi , yurttaki belletmenler de iyi ( 1 tanesiyle aram bozuk ) ama müdürü çok kötü. o yokken yurt huzurlu oluyo .

sabah erken saatlerinde oda çok kötü kokuyo
    bi odada 10 kişi kalıyoruz odamız büyük

onun dışında geçen dolabımda yer bulamadığım için yana koyduğum deterjandan biraz almışlar , içindeki ölçeğide çalmışlar yani hırsızlık başladı yurtta, oda arkadaşlarım yapmaz ama bazen dışarıdan girenler oluyo

müdüre kamera kayıtlarına bak dedim daha bakacak

yemeklerimiz ortalama işte

okulun yurduna geçmeyi düşünüyorum ama daha yeni açıldı bazı eksiklikleri var

5.30 da telefonlarımız toplanıyo falan

cemaat yurdu olduğundan biraz sıkıntıları var ama onun dışında güzel bence ya
    |
    |
    Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran,
    Bize Her Sevdadan Geriye Kalan,
    Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Yarbay
    3747 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

sayenizde üniversite yıllarımı hatırladım.

3 kişi özel eve çıktık ama hiç 3 kişi kalamadım.en az 5 en fazla 15-20 kişi kaldığımızı biliyorum
    ne günlerdi ya.

ilk aklıma gelen. eve ilk çıktık şimdi kural koyuyoruz (sözde uyacaz ya)
    1.kural evde sigara içmek yasak
    2.kural evde alkol tüketmek yasak.
    3.kural ortak kullanım alanlarını temiz tutalım. özellikle mutfak.

tabikide ilk 2 kural aynı günün gecesi bozuldu.

ben elimde kırmızı tuborg, arkadaş elinde sigara benim odada konusuyoruz öteki arkadaşın kötü bir alışkanlığı yoktu zaten.
    ama 3.kurala elimizden geldiğince uyduk

Doğum günü: 10 Ekim 1990

Görende çok büyük sanacak seni.

mezun olalı 1 sene olmuş.yaşım 21 olmuş.askerlik çağım gelmiş. daha ne olsun.ufalıp cebine gireyim.

yöneticimisin nesin, seni su hortumuyla döverim he

ne dövcem be, aallahındann bu be ya
    |
    |

• Yüzbaşı
    839 Mesaj
    hup
    |
    |
    Yaklaşık 2 yıldır yakın arkadaşlarımın mensubu olduğu öğrenci evine takılırdım, taki sene başı o eve çıkana kadar. Yaklaşık 3 ay orada kaldım, heralde hayatımın en güzel zamanları orada geçmiştir. Bir kere herşey serbest ama misafiri de haliyle çok oluyor. Bazen dıdının dıdısı bile geliyordu. Onun dışında kombiyi az yakıyorduk ve geceler baya soğuk oluyordu. Aç yattığım geceler, parasız kaldığım günler illaki olmuştur ama geriye dönüp baktığımda hep güzel bi hatıra olarak kalacak...
    |
    |
    final vize dönemleri kimse çalışmıo sende çalışamıyosun tabi
    wc ve banyo sürekli dolu sıra bekliyorsun aklı olan eve çıkar sakın aparta çıkmayın
    |
    |

Graphic & Industrial Designer
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj

ooooooo
    |
    |
    ***********************************************************************************************************XRuhunuzu karartacak kadar ağır
    ******************************************************************************************************************************XDuygusal
    *********************************************************************************************************************************XDerin
    Abstract Hip-Hop/Trip-Hop**********************************************************************************************XSeksi
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Chirico

klozetin kapağını kaldırmadan işemek ,

+1
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.