Şimdi Ara

Yurt karantinasi kalkti kuveytten gelen iscilerde corona cikti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/kuveytten-yurda-gelen-iscilerde-corona-cikti-5835287/

Akli baslarina gelince tekrar yurt karantinasi yaptilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ithal işçi şart para imkan var yeğen ve itibardan tasarruf olmaz

covid 19 bizden buluşamıştır onlara bulasmistir kesin iftira atmayalım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 25 Mayıs 2020; 21:52:38 >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    sen nerden bılıyon.HER GELEN KİŞİ YURT KARANTINASI 14 GÜN VE TEST YAPILMASI ZORUNLUDUR AMA YAPMADILAR VAKA CIKINCA UCAKTAKILERI HEMEN YURTA GONDERDILER.
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    virüs ilk çıktığı zamanşar hacı dan gelenlerden kaçanlar olmuş bir kaç köy de hacı yemeği verdiği için oradan biliyorum
  • şaka gibi ya ülke bedevilerin evine çevrildi komşuyu ev sahibi yapıyorlar... Ev sahibini dışlayıp hain diyorlar.
  • en büyük kul hakkı bana göre (tabi ALLAH bilir) yurt karantınasını kaldıranlar işledi.

KARANTİNA ZORUNLUĞU KALDIRILDI
    Sağlık Bakanlığı, yurt dışından Türkiye'ye gelen Türk vatandaşlarına uygulanan karantinayla ilgili 20 Mayıs'ta yeni bir karar aldı. Karara göre; Türkiye'ye gelenler, öğrenci yurtlarında karantinaya alınmayacak. Havaalanında yapılan muayene sonrası corona virüsü semptomu görülen kişiler izole edilerek hastaneye götürülecek. Herhangi bir semptom belirlenemeyen kişiler kendilerini 14 gün boyunca evlerinde izole edecek.
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Para denen meret varken Saraylar Yatlar Katlar Uçaklar kul hakkı kimin umrunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

en büyük kul hakkı bana göre (tabi ALLAH bilir) yurt karantınasını kaldıranlar işledi.

KARANTİNA ZORUNLUĞU KALDIRILDI
    Sağlık Bakanlığı, yurt dışından Türkiye'ye gelen Türk vatandaşlarına uygulanan karantinayla ilgili 20 Mayıs'ta yeni bir karar aldı. Karara göre; Türkiye'ye gelenler, öğrenci yurtlarında karantinaya alınmayacak. Havaalanında yapılan muayene sonrası corona virüsü semptomu görülen kişiler izole edilerek hastaneye götürülecek. Herhangi bir semptom belirlenemeyen kişiler kendilerini 14 gün boyunca evlerinde izole edecek.
    Yalandır devlet böyle bi riski almak biz sokağa çıkamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Yalandır devlet böyle bi riski almak biz sokağa çıkamıyoruz

Alıntıları Göster
    21.000 kişi o dönem umreden geldi

bunların 10.000 tanesi karantinaya alındı diğerleri alınmadı diye biliyorum.

yanlışta biliyor olabilirim.
  • Kuveyt’in Al Mutlaa şehrinde "Kolin" İnşaat bünyesinde çalışan ve iş bitiminden sonra toplu olarak Ankara’da karantinaya alınacakları söylenen 230 Türk işçi
  • Kaynağı görünce gerisini okumadım
  • yilmaz196 kullanıcısına yanıt
    O şantiyede ne olduğuna, oralarda neler yapıldığına dair bilgin var mı?
    Çalıştığım şirket orada iş yapıyor ve ilk elden biliyorum neler olduğunu, burada öyle boş atıp tutmakla olmuyor kaynak vs. diye.
    Biraz insaflı olun, insan hayatı söz konusu burada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.