Şimdi Ara

yurt içi kargo rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yurt içi kargo sabah mesaj atmış kargonun gün içinde teslim edileceğine dair sabahdan beri evdeyim bunların yüzünden dışarı da çıkamadım.Şimdi ise internet sitesinden baktığımda bi de ne göreyim adrese gelip alıcıyı bulamamışlar güya napıyım sizce şubeye gidip fırçalamayı düşünüyorum 5 de kapanıyomuş galiba 4 gibi gitsem benim paket orda olur mu gitmişken alayım.

• hepsiburadadan ağırlık plakası sipariş ettim bu zamana kadar hep yurtiçi kargoya 12-15 km uzaklıkta arabayla gidip kendim aldım hiç onların geldiğini görmedim hepsiburada aldığım ağırlık plakalarının ilkini hemen diğer plakaları 3-4 gün sonra gönderdi neyse ayın 24'ünden yani pazartesiden bu yana yurtiçi kargo iki tane ağırlık plakasını getiremedi ses etmedim gereksiz birşey diye ama benim yerimde başkası olsa belki buna çok tepki verirdi

yurt içi kargo rezaleti

herneyse geçenlerde de yine çok küçük 30 ml litre değerinde küçük bir e-sigara likiti gelecekti yurtiçi kargonun aracını gördüm hemen durdum benim kargo kesin burdadır diye adamın dediği cevap şu oldu "yer yoktu sizin kargoyu alamadık"

• Kardes sonra ne oldugunu yazmamissin ama ben olsaydim adam henuz yer yoktu alamadik cumlesine noktayi koymadan kafayi gommus olurdum... sonrasinda olacaklar ve alacagim ceza falan umrumda olmazdi gercekten 30 ml lan hepsi... insan baska bi cevap bulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KötüKediŞero -- 31 Aralık 2016; 15:40:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denetleyen yok ki adamlar neden getirsin? Benzin parası ,işçi parası ohooo adamlara geliyor kargo ,PC başında direk sisteme ,alıcıyı evde bulamadık giriyorlar , daha sonra alıcı gelip alıyor şirketten , adamların çalışma stili bu ,bir nevi kargo değilde mağazacılık yapıyorlar bu onun bunun ...si
  •  yurt içi kargo rezaleti

ne zaman gelir bu kargo arkadaşlar bugun şubeye gittim saat 11 gibi dağıtım için yükledeik dediler şimdide teslim edilemedi yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.