Şimdi Ara

Yurt dışından siparişlere kişi başı limit geldi! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
2
Favori
25.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SaB0

Yıllar geçmeyecek mi? 2023 gelmeyecek mi? İşte o gün geldiğinde son oy atıldığında. Son sandık sayıldığında. Akp sittirolup gideceksiniz..
    Kusura bakmazsaniz cok beklersiniz :D milletin gotunden donu alinsa ses cikartmaz siz y.disi alisverise tepki mi verilecek saniyorsunuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen yasaklayın olsun bitsin.Sürekli bir işkence hali.Nedir bu yahu.
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Başkentleri kaybetti özellikle de istanbulu bu ekonomi bu hale getirenlere halk sessiz mi kaldı cumhurbaşkanlığı seçimin de görüceksiniz nasıl başa geldiyse halk indirmesini de bilir merak etmeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Bu sözüm sadece bu karar için değildi dostum, emin ol bunların suyu kaynadı artık. Allahın izniyle son dönemleri ama dedigin gibide olacak giderken milletin donuna kadar soyacaklar

• gcagcaa G kullanıcısına yanıt
    O işler biraz karışık işte eşim türk ama ora vatandaşı olmuş bunun etkisi büyük tabi

• Allah belanızı tez zamanda versin inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Parayı da alırsın ürünü de alırsın aynısı başıma geldi. Ürün gelmedi diye para iadesi istedim paramı yatırdılar. Daha sonra ürün geldi, satıcıya dedim "ürün bana geldi sen parayı iade etmiştin tekrar aynı üründen alıyorum ama gönderme" dedim adam bir daha göndermiş 100 tl lik ürün ama TR de 250 civarı satılıyor. Bu sefer parayı ödemedim benim hatam değil çünkü gönderme demiştim ben ona

Alıntıları Göster
    benim gelme ihtimali pek kalmadi hocam
    kac ay oldu bilmiyorum ama mumkun degil gelmesi gibi
    ayrica simdi vergi isterler filan gelmesin daha iyi
    10 liralik kulakliga 7 lira vergi vermek istemiyorum

• O izin istedin RABBİM doğru yolda olanı size yedirir mi bre ...

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Silkelesinler de iş eşekle aslanın fıkrasına döndü, boynumuzu bile çeviremiyoruz artık.

• Herkes nefret kusmuş ama limit olayı bizim gibi standart vatandaşlar için bir fark yaratmayacak. Kaçınız 5 adetten fazla ürün sipariş veriyor ki bir ayda ?

Bunun ticaretini yapanların başı yandı sadece. Üretim yok ülkede cari açık ancak böyle kapanacak, yapacak birşey yok. Üretim de zamanla olacak yapacak birşeyimiz yok sahip olduğumuz vatan bu.
  • DJWORD kullanıcısına yanıt
    Kore gibi olamaz. Dahada kötüsü olacak. Kore halkı hiç değilse dış dünyada deler oluyor bilmiyor biz ise görüyoruz.

• Olaya olumlu tarafından bakmaya çalışalım biraz. İnt. ortamında ve arkadaş çevremde çok görüyorum; adam gidiyor ae'den 0,5 dolarlık vida alıyor, 5 gün sonra 1 dolarlık somun alıyor vs. Onun cebinden tek siparişte 3tl çıkıyor ama kapısına geleseye kadar verilen emeği hiç düşünmüyor.
    Ben özellikle ptt postalarını dağıtan kişiler için sevindim bu habere. Bizim muhitin dağıtımını yapan kişiyi tanıyorum, yazık kızcağız 1.60 boyuyla kendi ağırlığı kadar postayı yürüyerek bu sıcakta taşıyor kapı kapı. Haberi okuyunca içim daraldı sinirden ama insani açıdan bakınca da sevindim diyebilirim. Eskisi kadar yorulmayacak insanlar en azından. Bizler de alışveriş yaparken daha seçiçi olup ihtiyacımız kadar şeyi alırız.

• hazarRS kullanıcısına yanıt
    O kisilerin maasi senin cebinden odeniyor

Sen kendi paranla onlari besliyorsun ve calismasinlar diyorsun

Ama ozel sektorde calisanlar tas yeain degil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık limtin 5 adet olması sıradan vatandaşı pek etkilemez

İşi ticarete döknler için kötü haber

Hükümet zor durumda ve nereye saldıracaklarını şaşırmış durumdalar

Zenginden alamıyor fakire veriyor hıncını

• Benim senin parası ile maaş almaları o çalışanların köle gibi davranmayı gerektirmez. @hazarRS de çalışmasınlar demiyor, ortada böyle bir sorun var ise bunun çözümü kargoların azalması ile olmaz.

• alla alla eminmisiniz olm yanlışınız olmasın dövlet vergi aldığı şeyi neden kısmışki ? bence bug olmuş olabilir supporta yazın düzelir xd
  • amdgamıng A kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum, mutlu ve huzurlu bir hayat dilerim

• anteplee35 kullanıcısına yanıt
    Kadın üniversitesiyle vergi düzenlemesinin ne alakası var sayın forum üyesi?

• Yazıp yazıp siliyorum. Şu ülkede bir gün bile vatandaşın yararına bir şeyler olmaz mı yahu? Hatta öyle ölmem thanos gibi üzerimize gezegen fırlatın anasını satayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 9 Temmuz 2019; 21:36:49 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.