Şimdi Ara

Yurt dışından siparişlere kişi başı limit geldi! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
2
Favori
25.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40 yaşındayım bana anlatabilirsin o enflasyonları. %150 enflasyon çıkardı %160 zam alırdık. Şimdi ne oluyor %70 enflasyon %19 açıklanıyor millette alıyor bilmem neyi.... Fetocüleri gençler getirmedi oralara siz getirdiniz her muhalefet olana fetöcü demeye alıştınız tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stakanar S kullanıcısına yanıt
    Son üç yılda bir çok ürün %100-%200 arası zamlandı, gramajların düşmesini de hesaba katınca rahat rahat %200 diyebiliriz. Vatantadaşa verilen zam ise %15 aahahahhaah
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Tam rakamları veremem. Sekiz sene sendikacılık yaptım grev kararı aldık bakanlar kurulu daha o gece toplanıp milli güvenliği tehdit ettiğimiz gerekçesi ile grev durdurma kararı aldı. Hep işverenin zamlarına mecbur edildik. Ben çalışma hayatımda Akpnin tek faydasını görmedim. Emeklilik yaşı 60ları geçti maaş bağlanma oranları %25e çekildi. Şimdi arkadaş aman gençler siz eski günleri görmediniz diyor külahıma anlatsın...

• Benim için sıkıntı değil. Zaten ayda yılda bi taş patlasın sipariş veririm. :)
  • Bu kadar saçma bi şey avrupa görmedim,burda fransız arkadaşlara bahsettim kahkaha attılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafafranc

Bu kadar saçma bi şey avrupa görmedim,burda fransız arkadaşlara bahsettim kahkaha attılar.
    avrupalılar bizi gızkaniiyyeeeeaahh hüloooeeehh
  • Küçük çaplı firmaların, şirketlerin yedek parca ve mal hizmet alimini kapsiyormu acaba diyen merak ediyorum açıkçası, cunki turkiyede üretimi olmayan okadar çok lisanlı mekanik parca varki bunları eli mahkum yurt dışından almak zorundasınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Hayır işin kötü yanı ne biliyor musunuz bu ülkede hiç bir zaman koyulan vergiler kalkmaz yani yarın bir gün başka parti iktidar olsun bu vergiler ve kısıtlamalar aynen devam edecek.
    katılıyorum, en üzücü kısmı da bu

• Mustafafranc M kullanıcısına yanıt
    O Fransız arkadaşlara deki şimdiki duruma gelmek için kaç ülkeyi kaç yüz milyon insanı sömürdünüz?

Uygulamari kesnilikle desteklemiyoruk ama böyle tepkiler saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 10 Temmuz 2019; 20:18:34 >
  • CONTAGIOUS kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz? Böyle kanunlar zaten küçük firmalara karşı, işlerini zorlaştırmak ve önlerini kapatmak için yapılıyor, bence .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 10 Temmuz 2019; 20:24:2 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    20 dolarlık 2 tane çocuk çantası icin 7.5 tl total ödeme yaptım 2 adet 7 dolarlık Usb kablo icin total 10 tl vergi çıkmış birde yarin gümrüğe görecek NFC / rfid okuma korumalı cüzdan icin ne ücret çıkacak merak ediyorum

• Sharparrow S kullanıcısına yanıt
    Ya allah aşkına susun artık bu gençler keriz değil açıp okuyabiliyor internetten araştırabiliyor eski zamanları. Kaldı ki hiçbir şey olmasa annesine babasına sorabiliyor. Bu dönemin, bu kıtlığın, bu istikrarsızlığın, terörist seviciliğin tek bir suçlusu var, o da başımızdaki. Bunları destekleyen, olmasına sevinen her bir vatandaş vatan hainidir. Gün gelecek bütün şakşakçılar yargılanacak, eskisi gibi rüzgar nereye eserse oralı olanların hepsi tek tek cezalandırılacak çünkü insanlar eskisi gibi keriz değil, bilgiye ulaşabiliyorlar.

• Benim için fark etmez ben hep 50 Tl lik alışveriş yapıyorum :)

• marowak M kullanıcısına yanıt
    Sen bu kafayla rüyanda bile göremezsin.
  • Bugün 5 olur, yarın 3 ,sonraki gün 1.Bir gün bakmışsın yasak.
  • Ooooo yeni bir iki arkadaş görebiliyorum.

Maaşallah maaşallah şu işleri de savunacak manyak fikirlerle, geçmişten güzellemelerle gelmişler riyakarlar.
  • Bize gomaz. Yüksek kalifiye teknik iş yapan arkadaşlarımdan Türkiye'de bir ben kaldım, ki benim de işlerim yarım yamalak teknik. Hukuçu, İşletmeci vs. kaldı burada. Mühendisler, Biyologlar, mimarlar vs. alayı gitti. Her ay gelen giden var. İsterse yasaklasın. Bana bir şey değişmez. Bana vergi yok. 20 gün beklemem, 1.5 ay beklerim. Sıfır vergi ile alırım.

Paypal'im de var. Paypal Malta... Yasak masak bize koymuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 10 Temmuz 2019; 22:13:6 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.