Şimdi Ara

yurt dışından müzik aleti getirmek ya da almak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alacağım gitar türkiyede 1700 tl ancak ingilterde 1100 tl civarına denk geliyor.ingilterede yaşayan akrabam var gitarı alıp uçağa binse gitar çantadayken bir sıkıntı çıkmaz değil mi?
    NOT:gitar kargoyla gelemiyor çünkü gülağacı gitarların başka ülkeye kargolanması yasak.

acaba normal geçişte de böyle bir sorunla karşılaşılır mı?

eğer bu planım olmazsa gürcistana gidip kendim almayı deniyeceğim orda düzgün müzik aleti bulabilir miyim?internet sitelerine baktım ama pek bişe bulamadım

• Hocam gürcistanda fiyatlar nasıl acaba bir bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitane gürcü sitesinden baktım aynı model telecaster orda 597 lari (800 türk lirası) burda 1200 liraydı.
    bu arada duygulandırdın randy reis be <3 alacağım gitar da senin beyaz gitardandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemmy Baba -- 16 Ocak 2018; 11:8:16 >
  • Lemmy Baba kullanıcısına yanıt

Hocam istediğiniz gitarı bulursunuz umarım.

Bu arada oraya gidip almak mantıklı ama diğer yol masrafları falan yine aynı hesaba gelir mi acaba diye düşünmedim değil?
    Bu arada lemmy babayıda çok özledik be
    Adam cidden efsaneydi.
    Bu efsanelerin toprağı bol olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 15 Ocak 2018; 22:13:36 >
  • Teşekkürler kardeşim merak etme onlar öbür tarafta çok eğleniyorlardır eminim.Lemmy şeytanı tahtından kovmuştur bile

Gürcistan işi sakat ancak akraba ile konuşcam ingilterden getirebilrise öyle yapıcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemmy Baba

Teşekkürler kardeşim merak etme onlar öbür tarafta çok eğleniyorlardır eminim.Lemmy şeytanı tahtından kovmuştur bile

Gürcistan işi sakat ancak akraba ile konuşcam ingilterden getirebilrise öyle yapıcaz

Hocam en iyisini yaparsınız buradan sıfır ürün almak artık çok zor maalesef.

• Yurt içi uçuşlarda bı sıkıntı yaşamadım. Gitar kiliftayken yukarıdaki bölmelere sıgıyor. Hardcase i de, bıkeresinde hostes e vermistim. Uygun bı yere koymuştu sağolsun. Yurtdışında ne olur onu bilemem

Hocam durumunuz nedir merak ettim?

• Zamanım da param da olmadığı için hiçbir gelişme olmadı.şiir yarışmasını kazanırsam ordan gelen para ilr alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemmy Baba

bitane gürcü sitesinden baktım aynı model telecaster orda 597 lari (800 türk lirası) burda 1200 liraydı.
    bu arada duygulandırdın randy reis be <3 alacağım gitar da senin beyaz gitardandı

Nedir o gürcü sitesi link alsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırlamıyorum ki gogıl çeviriden gürcüce müzik ükkanı yazıp girmiştim

• Thomann.com dan Epiphone G-400 WC almayı düşünüyorum tavsiye eder misin hocam?

Gitar 22 perdeli Jackson 24perdeli

Hocam kişisel bir konu aslında bu ama ben olsam tercih ederdim o gitarı.

Jackson hakkında bir fikrim yok hangi modeli hocam?

• Jackson rr32tt

• Jackson Dinky JS22 aldım 1300 lira idi pazarlık cart curt 1100liraya aldım.Çok memnunum özellikle manyetikleri çok kaliteli sesi harika klavye rahat.tavsiye ederim.

• Hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

hayırlı uğurlu olsun.inşallah.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.