Şimdi Ara

Yurt dışından getirilen telefonların kayıt ücretine 3 kat zam (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
1
Favori
15.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni mi anladın? 10 yıldır söylüyoruz fatura çoktan kesildi, geçmiş olsun ödemen gerekiyor.
  • Arkadaşlar, bu kararnameye imza atan kişi Reisimizle aramızı açmak istiyor, sanki bir fetö oyunu var gibi. En iyisi bu sorunu çözmek için Cimere şikayet edelim bu varandaşı!

• 40 tane de kırbaç cezası vereydiniz... arabsitanda 1250 tl satılan telefon burda 2850 tl.el insaf yahu.
    hastaneler,dr lar derken son gol bu oldu.önümüzdeki maçlara bakıcaz....

• Yerli malı ürün alırsam adam değilim inadına ne alırsam ithal olanından alacam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu millet düşünmeye başladığı an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ölene kadar MOKOKOOOOO

• quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

Bu mesaj silindi.
    Umarım çocukları bile yiyecek yemek bulamaz da sürünürler en sonunda intahar etmek zorunda kalırlar bizde kurtuluruz hepsinden. Akıllarının almadığı şey çoğumuza bu para koymuyo ama adamlar 1000 lira için günde 12 saat amelelik yapıyo gidip iki lirayada tavuk döner yiyor her gün. Akıllarının almadığı şey olan onlara oluyor aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 9 Kasım 2018; 21:50:9 >
  • Oldu olacak komple yurt dışından yolcu yanında telefon ithalatını yasaklasınlar da tam olsun.

Nerden kimi yontarız bunun peşinde bunlar..

• Yıllardır garantili telefon almadım, kendi telefonlarım dahil tüm ailenin cihazlarını da yurt dışından aldım. Hatta arkadaşlara bile alıp getirdiğim oldu. Kayıt ücreti 100 liralar mertebesindeyken bile nazarımda haraçtan farkı olmadığından asla kayıt yaptırmayıp malum yolla kullandım. Şu haberden sonra ne kadar doğru bir şey yapmış olduğumu anlıyorum. 500 yetmez 5000 TL yapmazlarsa hatırım kalır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada benden zırnık alamazlar.

• Sağa solu ne çınlatıyorum bir bilseniz.Ama burdan küfr etmiyecem zaten kotamı doldurdum bu gün iyi geceler beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsair61 -- 10 Kasım 2018; 0:40:49 >
  • drkalix D kullanıcısına yanıt
    Yıkıldım bu ne hocam ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 kat zamlansada yine ses yok.
  • Hayırlı olsun IMEI kopyalama başlar artık hepten

• Şaka mısın devlet¿? 500₺ mi! Ağa bizimle eğlenir.

• Ben ciddi ciddi kendimize ne zaman vergi gelecek diye bekliyorum? Mesela yurt dışına çıktın kaç nefes aldın verdin vergisi, ne bileyim karaciğer yıllık vergisi, yüksek sesle konuşma vergisi, soru sorma vergisi. Yıllık 100 soru ve üzeri soran kişilerden 10bin lira vergi alınmalı bence güzel olmaz mı? Şu anki vergileri az buluyorum, lütfen iç organlarımıza kadar vergilendirilelim. Vergi toplumun bel kemiğidir. Belime de vergi istiyorum
  • mserifoglu kullanıcısına yanıt
    Reis mi8 e imei atilmiyormus... Daha dun aldim telefonu su an yasadigim psikolojiyi anlatamam

• Yurtdisi kayitli cihaz alanlar - satanlar, gecen aylar da taathutlu satislarin 6 ay taksitle sinirlanmasina oh cekiyordu simdi kendileri ayni acziyete dustuler.

• Mekhanik kullanıcısına yanıt
    Hocam kötü olmuş size de.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.