Şimdi Ara

Yurt Dışından Drone - Evrak eksikleri_

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, yurtdışından arkadaşım arabasıyla drone getirirken hamzabeyli/Edirne gümrüğüne takıldı ( haliyle gidip seri numarasını almam zor, telefona da bakmıyorlar). Satıcıdan ( tomtop) kaşeli imzalı fatura istiyorum göndermiyor. Kaşesiz kıytırık bi kağıt gönderiyor. Arkadaş seri numarasını da almadı. Shgm'lüğüne de ulaşıp bilgi alamıyorum. Şimdi iki sorunum var tahmini değil, BİLGİSİ olan arkadaşlar cevao verirse sevinirim.

1. Seri numarası yok.
    2. imzalı kaşeli proforma fatura yok. sizce sorun olur mu? Ne yapmam gerek?

• satıcının gönderdiği fatura ile birlikte kartınıza ait faturayı kabul ederler ama seri numara kısmını bende shgm'ye sormuştum onu kesinlikle istiyorlar gümrükte elemana ulaşın seri numarayı göndersin hocam
  • Shgm'ne telefonla ulaşmak mümkün değil hangi numaradan ulaştınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bcakmak28 B kullanıcısına yanıt
    o zamanlar şikayet kısmı vardı oraya bildirmiştim mail yoluyla geri döndüler
  • Kardeşim drone'u teslim aldım ama kalibre etmeyi beremedim galiba bozdum ayarlarını.

Kumanda drone bağlantısı kuruluyor ama gps sinyali yok diyor. Kurcalarken kumandayı test moduna soktum makineyi ve kumandaya yazılım mı atmam lazım bilgin var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bcakmak28

Kardeşim drone'u teslim aldım ama kalibre etmeyi beremedim galiba bozdum ayarlarını.

Kumanda drone bağlantısı kuruluyor ama gps sinyali yok diyor. Kurcalarken kumandayı test moduna soktum makineyi ve kumandaya yazılım mı atmam lazım bilgin var mı?

Nasıl aldınız dronu seri numarasını falan öğrenebildiniz mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcakmak28

Kardeşim drone'u teslim aldım ama kalibre etmeyi beremedim galiba bozdum ayarlarını.

Marka model nedir
  • Hubsan X4 Pro H109S Standart model

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.