Şimdi Ara

Yurt dışından direksiyon getirtme Acillll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.ebay.com/itm/Audi-A3-8V-S-LINE-GENUINE-LEATHER-STEERING-WHEEL-WITH-AIRBAG-AND-DSG-NEW-/301047236301
    ebaydan bu direksiyonu gümrüge takılmadın nasıl getirtebilirim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: legand19o3

Lütfen yardım!!!

http://www.ebay.com/itm/Audi-A3-8V-S-LINE-GENUINE-LEATHER-STEERING-WHEEL-WITH-AIRBAG-AND-DSG-NEW-/301047236301
    ebaydan bu direksiyonu gümrüge takılmadın nasıl getirtebilirim

Tam bir bilgim yok fakat gümrük parasını ödeyerek getirebilirsin.
  • %20 gümrük vergisini ödemen gerekecek alırsan. 800 dolar dersek ürüne 160 dolar daha ek masraf. 85 de kargosu var. Türkiyede ne kadar araştırıp bakmak lazım. Yinede ucuzsa ve güvenip almak isterseniz alınabilir.
  • Gift olarak paketlenirse geçebilir. Havayastığı patlamış arabayı mı yaptırıp satıyorsun hayırdır? :)
  • macaristandan geliyorum istekleri alayım diye bir başlık bulup siparişi yapıştırıyorsun 100-150 sıkıştırıyosun.bavulda geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Gift olarak paketlenirse geçebilir. Havayastığı patlamış arabayı mı yaptırıp satıyorsun hayırdır? :)

• Amerika'daki çakma olabilir dikkat edin avrupadan daha ucuza getirebilirsiniz belki araştırırsanız tırcılar felan getirir.
  • hediye yaptırman lazım. Çok büyük bir kolide gelmezse bakmazlar.
  • BebeBiskuvisi kullanıcısına yanıt
    Ufak bi kaza geçirdik hava yastıkları patladı araç 2011 model direksiyondanda memnun degildim zaten türkiyede 3000-4000 tlye çıkma yapıyolar böylesi daha mantıklı duruyor tek korkum gümrüge takılması
  • quote:

Orijinalden alıntı: legand19o3

Ufak bi kaza geçirdik hava yastıkları patladı araç 2011 model direksiyondanda memnun degildim zaten türkiyede 3000-4000 tlye çıkma yapıyolar böylesi daha mantıklı duruyor tek korkum gümrüge takılması

Kesinlikle gümrüğe takılacak fiyat dan dolayı. Gümrüğe takılınca sana bildirim için adresine kağıt gelecek. Gümrük den gümrük vergilerini ödeyerek alacaksın.
  • eger urunu yurt dışından alacaksanız urunu ruhsat sahibinin üzerine alınız gumrukte sıkıntı çıkıyormuş

ben far almayı dusunuyordum kargo firmasını aradığımda ögrendim proseduru sizede tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.