Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (920. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aliexpress'den bir ürün sipariş verdim en son olarak NULL yani boş demişler bu ne anlama geliyor?
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar
  • ebayden 1 kişiden 4 ayrı sey sepete ekledim ama hepsinin kargo parasını ayrı hesaplıyor nasıl tek kargo yaparım?
  • Arkadaşlar ben bu ürünü almak istiyorum paypalla alıcam, herhangi bi sorun olurmu?http://www.ebay.com/itm/Razer-DeathAdder-2013-6400dpi-4G-Optical-Gaming-Wired-USB-Mouse-/161084864692?pt=Mice&hash=item258167f8b4

Edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slaydd -- 25 Temmuz 2014; 19:48:12 >
  • Aliexpress' ten aldığım ürünün PTT takip ekranında dün öğleden sonra ev ahalisinden birinin ismi belirtilerek teslim edildiği yazıyor ancak böyle bir teslimat olmadı.
    PTT' ye email attım ama onlar anca 1 ayda cevap verir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun hocam.
    posta dağitim merkezine giderseniz daha iyi olur.
    benim postam kaybolmustu buldular maille olcak iş değil gibime geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StyleSlayer -- 26 Temmuz 2014; 2:01:57 >
  • Bizde pazartesi aldık bakalım ne zaman gelicek
  • Beyler, benim kargo her gün istanbulı tavaf ediyor yalova'ya gelmesi lazım iken? böyle bir durumla karşılaşan duyan eden var mıdır?
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar
  • Beyler bu aralar china post çok hızlı gelen 2 ürünümde 7 günde türkiyeye ulaştı normalde 15-20 günde geliyodu çağ atlamışlar galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ayakkabı siparişi vericem, normalde 60$ ama iki çift sipariş vericem. Acaba tek tek mi kargolanacak gümrüğe takılmaması için yoksa ikisi tek kargolanıp 120$ alışveriş yapmış görünüp gümrükte vergi muhabbetine mi girecek, bilen biri aydınlatabilir mi?
  • singapur post isimli firma ile kargolar kaç yılda bizim topraklara gelir?

ali'den saat siparişi verdim kaç gün oldu daha sisteme düşmedi takip numarası...

• quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

singapur post isimli firma ile kargolar kaç yılda bizim topraklara gelir?

ali'den saat siparişi verdim kaç gün oldu daha sisteme düşmedi takip numarası...

Benim takip no verildi de ne oldu hocam hiçbir bilgi yok

• Konyahmet kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sanırım konyadasin ptt yurtdisi gonderi takibinden bakarsan daha sağlıklı gorursun turkce olarak.

Bu arada gelince alintilarmisin benim genelde 22 23gunde eve geliyor senin sonhc ne merak ettim buraya yazarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    evet hocam Konyadayım, eğer unutmazsam gelince söylerim burda
    Anadolu gençliğe gidiyor muydunuz acaba hocam sanki görmüştüm orda

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Aliexpress' ten aldığım ürünün PTT takip ekranında dün öğleden sonra ev ahalisinden birinin ismi belirtilerek teslim edildiği yazıyor ancak böyle bir teslimat olmadı.
    PTT' ye email attım ama onlar anca 1 ayda cevap verir.

Ptt maillerde ilgili.

• fat304h kullanıcısına yanıt
    hyr hocam gitmiyorum
    az önce 4 parça bi satıcıdan 1 parçada başka bi satıcıdan sipariş verdim. İnşallah hepsi sorunsuz bir şekilde gelir :)
    Hayirli olsun hocam:)

• aliexpress'den beklediğim saat...

inşallah gelir

singapur post ile ilk kez gönderiliyor birşey ama..

bakalım

• e baydan sürekli alışveriş yaptığım kredi kartı paypal da hata verir oldu sebebi nedir bilen var mı?
    ödemeleri sürekli reddeder oldu.paypal da kartı da ekleyemiyorum tekrar sebebi nedir bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.