Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (914. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargo geldiğinde şehir dışında olacağım ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MENTALİTA ULTRAS

Kargo geldiğinde şehir dışında olacağım ne yapabilirim?

Kapiya ya da komsuya birakirlar. Ben iki kez posta kutusuna birakilmis halde buldum. Telefon kilifi gibi kucuk boyutlu urunlerdi. Hirsizlara mesaj endiseniz yoksa kapiya not birakin komsuya birakin vs diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,
    ebaydan bileklik siparişi geçtim dün onu nerden görüp iptal edebilirim ? Çünkü aynıusının free shipping olanı var nasıl yaparım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

Arkadaşlar selam,
    ebaydan bileklik siparişi geçtim dün onu nerden görüp iptal edebilirim ? Çünkü aynıusının free shipping olanı var nasıl yaparım ?

Satıcıya mesaj at ürünü kargolamasın ve para iadesi yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

Arkadaşlar selam,

Satıcıya mesaj at ürünü kargolamasın ve para iadesi yapsın.

hocam ingilzcem o kadarda iyi değil
  • X-Ray // 7 kullanıcısına yanıt
    Saticilarin da iyi degil google translate ile yazin anlarlar.

Ya da; I have changed my mind. Please cancel my order and refund. Thanks.

Yazin yeter.

• Evet İngilizce'nin iyi olmasına gerek yok. Translate ile derdini çok rahat anlatırsın.
  • Arkadaslar ingilizcesi iyi olan bir kac kisi belli kaliplarda sorular hazirlasa bizde direk adamlara gondersek olur mu
    Mesela pazarlik icin vs

• quote:

Orijinalden alıntı: CeCCilo

Arkadaslar ingilizcesi iyi olan bir kac kisi belli kaliplarda sorular hazirlasa bizde direk adamlara gondersek olur mu
    Mesela pazarlik icin vs

bence harika olur hemde ingilizcenin bri köşesinden kapış oluruz
  • Ya ben de harika bir çanta bulmustum..Koreden..Malum koreliler çok güzel şeyler tasarliyorlar.Hem de oldukça ucuz.Hem de seve seve kullanacagim bi çanta olacaktı. Ama üzüntüyle söylüyorum Vazgeçtim. Fazla bilgi istiyordu.Korktum yanlis bir şeyler olur kandirilirim diye.Bi de TL olmuyormuş yani € ya da $ seklinde olmali ödeme. Kim ugrasir simdi yabancı parayla. Sonra bir de gümrük te kalma diye bir olay da varmis.Öyle olunca bütün heves im kursagimda kaldi.ne dersiniz?(aliexprestendi)

• 1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    15/07/2014 13:49:20

PTT gönderi takibinde bu yazıyor . Bisiklet için kilometre saati ve matara kafesi almıştım toplam 8 dolara . Ne zamana gelir beyler bu Kocaeli'ye
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Hocam 2. dediğiniz chat yapıp indirim istemeyi anlatır mısınız

Edit: Örnek olarak bi konuşmanın ss'si de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabisülfit -- 16 Temmuz 2014; 23:29:07 >
  • Merhaba arkadaslar,
    Aliexpressden 07.07.2014 de 20 dolara bluedio s2 bluetooth kulaklik siparis verdim.sasirtici sekilde 8 gunde tr ye girdi ve dagitima cikti.ama postaci tesrif edemedi 2 gundur.dun sabah 8.30 da dagitima cikan kulaklik bugn de gelmedi.erken geldi diye sevinirken postacinin keyfine kaldi isimiz.

• merhaba arkadaşlar, bı sıpariş verdim 50 kusr dolarlık, shipment a da 52 dolar verdim acil ihtiyacm var diyenups lembir haftada gelsin. ayin 13 de verdim. satici paypalima yatsin bir gun sonra verecegim dedi. sonra bundan haber yok mesaj attim merak etme verdim dedi tracking no yu alicaksin yarin dedi. yarin dedigi 16 si. o da gecti haber yok. urun hala the supplier processing your order statusunde. sizce beni oyaliyor mu. ilk kez alisveris yapiyorum netten
  • türkiye içinde ptt ile mi geliyor?
  • Airmax alan oldu mu hiç yurtdışından? Lise yıllarımın ayakkabısı geri dönmüş. Ama 300 lira ,asla vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabisülfit

Hocam 2. dediğiniz chat yapıp indirim istemeyi anlatır mısınız

Edit: Örnek olarak bi konuşmanın ss'si de olur

Basit.Satıcı online ise satıcı adının yanındaki chat logosu Turuncu görünür.Satıcı adına tıklayın chat penceresi açılır..Google translate ile çevirip konuşun..İngiliz ingilizcesi bilmeniz gerekmiyor

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

Yada aliexpressin chat programı Trade Manager indirdiyseniz o program açılır ve ürün hakkında sormak istediklerinizi sorarsınız..
    Aliexpress üyeliğiniz varsa trada manager programını buradan indrebilirsiniz
    http://trademanager.alibaba.com/

Örnek:
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 17 Temmuz 2014; 9:31:17 >

• bende345 kullanıcısına yanıt
    Airmax değilde Aj11 Air jordan aldım Aynen lise yıllarımızın ayakkabıları..
    http://www.aliexpress.com/w/wholesale-AJ11.html?SearchText=AJ11&CatId=200005074&shipCountry=tr&initiative_id=SB_20140716210304&isrefine=y

Aliexpresste biraz pahalı ben taobao'dan 40$'a aldım..27$+kargo..
    http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.32.ZuyciT&id=39438912359&ns=1#detail

NOT: Taobao ülkemize gönderim yapmıyor.. Aracı siteler ile komisyon karşılığı alışveriş yapabilirsiniz..

Ben bu siteyi kullanıyorum aracı olarakhttp://www.yoybuy.com

Kargosu ve aracılık hizmeti biraz pahalı ama bazı bulunmayan şeyler taobao'da var.

Sistem şöyle işliyor..Siz taobaodan ürünü beğeniyorsunuz..Ürünün linkini üye olduğunuz yoybuy.com sitesindeki alana yapıştırıyorsunuz.Fyatı ve açıklamaları ingilizce olarak çıkıyor zaten.Sepete ekleyip sipariş ediyorsunuz.
    Sonra yoybuy ürünü sizin adınızıda çinli satıcıdan kargo ile alıyor.Bazı orjinal olmayan ürünlerde fotoğrafı çekip size gönderiyor "Ürün orjinal değil yinede almak istiyormusunuz diye" onay veriyorsunuz ve ürünü size gönderiyor.Takip numarasıda veriyor tabi

Örnek: 50.59$'lık sipariş için kargo ve aracılık hizmeti olarak 37.34$ alıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 17 Temmuz 2014; 8:16:59 >

• TheNorth kullanıcısına yanıt
    Anladım. Taobao'yu açınca baktım ,karate filmi gibi yazılar...Geri kapatmıştım. Değerlendireceğim.

Benim asıl merak ettiğim, replika ayakkabıların kalitesi. Roshe Run gibi basit modellerde çok farketmez de...Youtube videolarına göre...

Tatile gelirken Ankamall'da Nike'lara baktım. Roshe Run'dan vazgeçtim. Airmax 90'lar da hep aynı renkler vardı.
  • 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.