Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (870. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler benim 2 ürünüm gelmedi satıcıya mesaj yazayım diyorum ingilizce anlaşaçağım yazı varmı eğer gelmezse paypal'dan para iadesi istiyebilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

incelemeyi bekliyoruz hocam merakla

vallahi daha kuramadım bile cihazı hiç fırsatım olmadı dostum ama en kısa sürede gelecek
  • Duvar saatinin sesi beni rahatsız ettiği için dijital saat arıyorum. Uzaktan bakıldığında kolayca okunabilen güzel bir dijital saat bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StyleSlayer

hocam 2 haftaya gelir kargo dün yola cikmis

teşekkürler 3 gün önce elime ulaştı ürünüm
  • Beyler ems post kaç günde kargoyu teslim ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YARDIM LÜTFEN
    ARKADAŞLAR 16 NİSANDA İADE TALEP ETTİGİM ÜRÜN 24 NİSANDA İADE GERÇEKLEŞMİŞ GÖRÜNÜYOR .ALİEXPRESS MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN MAİL GELDİ. AMA PARA DAHA HESABIMA İŞLEMEDİ NE YAPMALIYIM
  • Bir sorum olacaktı; bende iş bankasının hesap kartı var gittigidiyordan falan alışveriş yapabiliyorum 3d secure ile, acaba aliexpress den de yapabilir miyim ?
  • Erkan0192 kullanıcısına yanıt
    Aliexpressde para iadesi 10günü bulur hocam merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NRLLH42 kullanıcısına yanıt
    üstad 25 gün oldu halen yatmadı :/ ziraat bankası diyemi acaba geç işliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan0192 -- 19 Mayıs 2014; 0:16:38 >
  • ssgg kullanıcısına yanıt
    3d secure aliexpresste hiç kullanamadım ben direk çekiyor. finansbank, ziraat bankası ve garanti bankası istemedi.
  • mousum geldi, eğer razer mous orjinal almak isteyen var ise :
    http://www.aliexpress.com/item/Original-Razer-Deathadder-2013-Orignal-goliathus-Small-Size-Brand-New-In-box-Fast-Free-shipping-in/910373224.html
    2side orjinaldir 9 günde geldi.
  • Orjinal 64 GB SD Card bulma şansım az mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Ebay'den aldığım ürün i-parcel ile Türkiye'ye geldi, artık PTS'nin elinde. PTS'nin sitesinden sorgu yaptığımda Cuma günü ürünün gümrükten geçtiği yazıyordu, şimdi ise yazıyı kaldırmışlar, acaba bir sorun mu çıktı?

LPKEN000000048496203
    http://www.pts.net/ptstrack.php
  • Aliexpressten ürün getirecek arkadaş var mı yakın zamanda ? Bursa içi olursa daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0192

hocam ben flash bellek 32gb yerine 8 çıkınca yarısını geri aldım 10-8 günde geldi. bence siz bir sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

@zorbey27
    Uçup giden v911 den sonra tekrar bir adet v911 daha söylediğimden rc helikopter merakıma baya harcama yaptığım için biraz cimri davrandım bu seferlik v222'nin yanına sadece bir adet pil aldım eğer hoşuma giderse önümüzdeki aylarda tüm yedeklerini artı 5 li pil setini filan da söyleyeceğim, belki v911 i de satarım yaz sonuna doğru 6 kanal v977 alırım

ekim 2013 itibari ile avrupa standartlarına uymayan tüm pillerin çinden çıkışı yasaklandı. gelmeme ihtimalini göz önünde bulundurarak sipariş verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuksws_99

quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0192

hocam ben flash bellek 32gb yerine 8 çıkınca yarısını geri aldım 10-8 günde geldi. bence siz bir sorun

banka ile alakası olabilirmi sizce?
  • Ebay üzerinden 10$ lık bir alışveriş yapmam lazım ama kredi kartım yok acaba yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ?
  • arkadaslar ürünler ortalama kaç günde geliyor ?
  • 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.