Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (686. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu cüzdani çok begendim. Uzun zamandır almak istediğim bir cüzdan.

http://www.aliexpress.com/item/Japanese-and-Korean-style-stereo-FR-ED-PERRY-authentic-spot-gilt-LOGO-genuine-leather-fold-wallet/1552080275.html

Ama satıcının sadece 1 satışı var. Sizce almam riskli olur mu?

Eğer riskli olur diyorsanız şunu alacağım.
    http://www.aliexpress.com/item/Men-s-wallet-causal-wallets-brand-wallets-purse-coin-purse-Money-clip-Leather-Wallet/1446393335.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky Star -- 2 Ocak 2014; 14:52:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Star

Şu cüzdani çok begendim. Uzun zamandır almak istediğim bir cüzdan.

http://www.aliexpress.com/item/Japanese-and-Korean-style-stereo-FR-ED-PERRY-authentic-spot-gilt-LOGO-genuine-leather-fold-wallet/1552080275.html

Ama satıcının sadece 1 satışı var. Sizce almam riskli olur mu?

Eğer riskli olur diyorsanız şunu alacağım.
    http://www.aliexpress.com/item/Men-s-wallet-causal-wallets-brand-wallets-purse-coin-purse-Money-clip-Leather-Wallet/1446393335.html

riskli olmaz da 41 dolar bence değmez ona daha güzel cüzdanlar var araştır bulursun

• arkadaşlar ,aliexpress de , dispute açtım , cevap vermiyor mesajlarıma ve disputeye de cevap vermiyor , 4 gün sonra dispute otomatik kapanacak uyarısı yazıyor. adam 4 gün cevap vermesse ne yapıcam şimdi ben ?
  • neofobic kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Ali expressten bir adet harici powerbank sipariş ettim, ilkin adresi ingilizce karakter kullanıyorum diye kabul etmedi,bende kapatıp yeniden sipariş geçtim. Uzun uğraşlar sonucu adresi yazabildim eksik falan ama sokak adını ,ada noyu muhiti girdim sorun olacağını sanmıyorum.
    Ancak önceki siparişim awaiting paymentte kaldı,diğerinde sorun yok görünüyor.

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

Sorum şu, ingilizce karakter kullanmama rağmen neden sürekli hata aldım? Aynı adresi ebayde kullanıyorum,orada hiç sorun olmadı.
    2.si bu awaiting payment için satıcıya mesaj attım ama o bana help center aracılığı ile sorunumu çözebileceğimi söyledi. Halbuki ebayde satıcılar bu siparişleri iptal edebiliyorlar. ali expresste böyle bir şey yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 2 Ocak 2014; 19:14:38 >

• Arkadaşlar merhaba, 2-3 aydır alışveriş yapmıyordum yurtdışından. DX'in fiyatlarını önceki alışverişlerimle karşılaştırdım ve %5-15 arası pahalanmış olduğunu gördüm tüm ürünlerin. Neden böyle oldu acaba sebebini bilen var mı ?
  • Aliexpresden 10 a yakın kılıf almayı düşünüyorum büyük olasılıkla farklı satıcılar olur ve farklı kargolarla gelir. Bu kadar kargo sorun çıkarır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Farkli gunlerde farkli saticilardan ve kargo sirketiyle olursa sorun olmaz. Ama siparisler arasinda en az 2 gun olsun mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Farkli gunlerde farkli saticilardan ve kargo sirketiyle olursa sorun olmaz. Ama siparisler arasinda en az 2 gun olsun mutlaka.

Sipariş vermesi bile 20 gün tutuyor
    ben o zaman aynı satıcıya denk getirmeye çalışayım en iyisi , yorum için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

Bu ürünü almış mıyım?

• Aliexpress'ten bedava ürün almak isteyen PM istesin. Sadece kargo parasını ödüyorsun $0.93
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@RUB

quote:

Orijinalden alıntı: NerdStark

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NerdStark

quote:

Arkadaşlar aldığım kablosuz kulaklık elime ulaştı ,cihazın performansı olağan üstü ses kalitesi çok çok iyi fiyatına göre, ben geldiğinde şaşırdım kulaklığı açtığımda radyo konumu açılmıştı ve radyo kanalları sıkıntısız ve 0 ses kaybı ile çalıyordu ben sadece tv ve pc den dizi izlemek için aldım ama şuan dahada emin oldum iyiki almışım , almak isteyenler dikkat etsinler ürün pilli ama ben kendimce çözüm ürettim ve satıcıdan paketi göndermeden önce 4.5V luk girişin fotograflarını atmasını istedim ve kullanılmayan eski nokia telefon adaptörünün uyduğunu gördüm ve beklemeye geçtim ilk geldiğinde adaptörü denedim ve olumlu sonuç aldım sadece kulaklık kısmı için pil istiyor onuda şarj edilebilen pille çözmüş oldum , evim dublex bir ev alt katta çaprazda en sona gittiğimde bile ses kaybı yaşanmadı tek kelimeyle öneririm almanızı arkadaşlar :)

Buda kendi çekimim bir SS size :)
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

5 voltluk giriş derken hocam hem şarj ediyoruz hemde pilmi takıyoruz anlayamadım bende almayı düşünüyorumda bundan

şarj değil hocam güç kaynağını adaptörle veriyorum içince pil yok

hocam anlamadim valla biraz acabilirmisiniz simdi bunun tv ve pc ye baglanmasi icin lazim olan seyi adaptore takiyoruz yani eski nokia sarj aletine kulakligida pil takiyoruz oylemi

Evet hocam doğru anlamışsınız , dağıtıcıya pil takmıyorum 4.5 V luk nokia adaptör kullanıyırum ve kulaklığa şarj edilebilen pil taktım :)

Ürün radyo frekansındamı çalışıyor ?
    Kulaklık Stereo mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: veliusta

Aliexpress'ten bedava ürün almak isteyen PM istesin. Sadece kargo parasını ödüyorsun $0.93

Pm alabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

quote:

Aliexpress'ten bedava ürün almak isteyen PM istesin. Sadece kargo parasını ödüyorsun $0.93

Pm alabilirmiyim ?

P.m.

• quote:

pm

• quote:

pm

• quote:

Dostum nedir bu bedava işi yahu

• quote:

pm
  • Beyler, satıcı yeni açmış dükkanını referans toplamak için veya dolandırmak için de açmış olabilir. Ona göre alın..
    Sahte takip numarasıda verebilir.. (Başka satıcı öyle yapmıştı.)

Bu adamdan dört ürün aldım. Dördüde farklı takip numaralı
  • veliusta kullanıcısına yanıt
    Pm.
  • 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.