Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (682. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar iyi günler ben ilk defa ebaydan alış veriş yaptım. Kıt ingilizcem ve bilgimle. 10 gün oldu halen ses seda yok işleyiş nasıl olduğunuda çok fazla bilmiyorum ebaydan aldım görüntü resimde ve birde böyle mail geldi. umarım ilk alış verişim sorun yoktur. yardım edersen sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden

Here's your order update

Hi murat,

To help you keep track of your purchases, we're sending you this order update. You can also view the latest order updates and details in My eBay.

Thanks again for shopping on eBay!
    Go to Order Details
    Order updates

Recent updates to your order

Your item is marked as shipped.

Seller: may2010dream ( 24279 )

Message from seller:

Dear mkilinc80

We are pleased to do the business with you !We have just send your items out.Please do not worry, we have checked the items before shipping them out.If the item is not working , you could contact us for a solution.

Normally ,the shipping time to different countries are as followed:
    1) US, AU, UK - 14 to 26 days
    2) Canada, Turkey, European countries including:Ireland, Czech Republic, Greece,
    Finland, Poland, Belgium, Bulgaria - 20 to 35 days
    3)Brazil, Chile, Mexico, Russia - 25 to 40 days
    Besides, as we all know that International shipping requires more complicated shipping procedures, such as both countries’ customs clearance, transit stations etc., it will probably take longer time for your item to arrive at the final destination.

Much Appreciate for your understanding on this uncontrollable matter. If you could not get the item in time or in good condition , feel free to let me know ,we will response to you within 48 hours ,and then give you a satisfied answer.

Thanks again for your great purchase and great understanding. We sincerely hope our item and customer service can give you the BEST BUYING EXPERIENCE on eBay.

Best regards,

may2010dream
    Item title Price
    Shipping price
    Qty Item total
    Universal 30000mAh USB Backup External Battery Power Bank Charger Cell Phone may ( item: 370924046163 transaction: 546368647024 )

Paid on Dec-18-13 $26.09 Free 1 $26.09
    Shipped on Dec-19-13
    Standard Int'l Shipping
    Estimated delivery: You can contact seller for more information.
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

• aliexpresste vazgeçilen ürün nasıl silinir,geri sayım dolunca siliniyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

aliexpresste vazgeçilen ürün nasıl silinir,geri sayım dolunca siliniyormu

Silemiyorsun kendi siliniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

aliexpresste vazgeçilen ürün nasıl silinir,geri sayım dolunca siliniyormu

Silemiyorsun kendi siliniyor

sağol demekki geri sayım süresi dolunca siliniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

http://www.pandawill.com/colorfly-ct972-q-cosy-quad-core-a31-tablet-pc-97-inch-android-41-retina-ips-screen-32g-4k-video-hdmi-silver-p75499.html###

Şu tablete ne diyorsunuz? 2 gb ram ve 2048 x 1536px çözünürlük. $182.99. Almaya değer mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_83646599/mpage_4/tm.htm
    bu konuya göz gezdirmenizi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

quote:

Orijinalden alıntı: Tacarsoy

Hocam şu ışık türkiye'de 129 lira. ürün sizi tatmin etmiş gibi gece bi fotoğraf çekip atar mısınız? ve linki rica ediceğim. Benim oda küçük duvara yansıtıp gece güzel bi ışık almak istiyorum. üstündeki renkler tam olarak çalışıyor mu?

Aksam cekeyim fotograf atarim renklerin hepsi calisiyo dokunmatik ben begendim yani tr de 130 olanlar philips ama benimkini de sahibindende satan buldum 30 tl yazmiş ben 7.80 $ a almistim 10 tl icin beklemek istemessen ordanda alabilirsin
  • Aliexpressden güzel ses ve bass veren bi kulaklık tavsiye eder misiniz ?
  • dealextreme'den bugün çakmak sipariş ettim inş 2 haftaya kadar gelir :)

edit : bir de payment confirmed yazıyo yani tamam mı kargo gelick mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artpopist -- 29 Aralık 2013; 21:01:08 >
  • Ben takstar kulaklık almayı düşünüyorum.Daha önce mp4nation dan alışveriş yaptım sorunsuzdu fakat mp4nationda aynı kulaklık daha pahalı.Dolayısıyla aliexpressten alıcam galiba.Dikkat etmem gereken herhangi bir detay var mı aliexpressten alışveriş yapmadan önce?

http://www.mp4nation.net/headphones/headphones-earphones/takstar/takstar-hi2050-hifi-monitor-headphones

http://www.aliexpress.com/store/product/TAKSTAR-HI2050-high-fidelity-earphones-T-S-Series-Hi-Fi-Stereo-Audio-Monitor-computer-accessories-games/816277_1089764554.html

• OnRe kullanıcısına yanıt
    Rapoo markayı tavsiye ederim..
  • arkadaşlar ilk defa takip kodlu bir alışveriş yapıyorum aliexpressten... takip ptt ve 17track.net ten mi yapılıyor... pttye girince bilgi gelmiyor ama 17track.net ten bakamadım china post air mail kodu var ama nasıl bakacağım... ya da başka bir site mi var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

arkadaşlar ilk defa takip kodlu bir alışveriş yapıyorum aliexpressten... takip ptt ve 17track.net ten mi yapılıyor... pttye girince bilgi gelmiyor ama 17track.net ten bakamadım china post air mail kodu var ama nasıl bakacağım... ya da başka bir site mi var...

ptt ekranına yansıması biraz sürer, hergün kontrol edin. başka siteler var ama aynı bilgi çıkar farklı bilgi çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MURAT_TIRAN

Merhabalar iyi günler ben ilk defa ebaydan alış veriş yaptım. Kıt ingilizcem ve bilgimle. 10 gün oldu halen ses seda yok işleyiş nasıl olduğunuda çok fazla bilmiyorum ebaydan aldım görüntü resimde ve birde böyle mail geldi. umarım ilk alış verişim sorun yoktur. yardım edersen sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden

bekle gelir, 10 gün daha yeni olmuş. mail da ürününü gönderdik, merak etme gelmesi uzun sürebilir bişey olursa bize yazmakta çekinme falan diyo işte. bu aldığın gerçek 30000 değil yanlız haberin olsun ama fena değildir. birde aklınızda bulunsun, 23 ekimde itibaren çinde çıkan tüm paketler arık x-ray den geçirilme zorunluluğu getirildi ve çinden pil çıkışları yasaklandı. dolayısı ile ürünü takip etmeyi bırakma. eğer paypal üzerinden aldıysan 45 günü geçirmede disput açarsın şayet gelmezse. power bank ve pil almamaya dikkat edin. çoğu satıcı artık pilleri türkiyeye göndermiyor. fakat bazı satıcılar göndermeye devam ediyorlar. aklınızda bulunsun. gelmez demiyorum fakat gelmeme ihtimalini göz önünde bulundur bu ve bundan sonrası için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neofobic -- 30 Aralık 2013; 0:25:57 >

• Arkadaşlar, aliexpress den telefon kilidi almistim tam 1 ay önce. 28 gündür kargoda urun. Takip numarasıyla bakiyorum daha turkiyeye girmemiş bile. Kargo suresinde dolmak üzere ne yapmaliyim. Adama mesaj attim 2 3 gün bekle dedi ama daha turkiyeye girmeyen bir urun 8 gün içinde ulaşmaz bana galiba,
    Kargo suresi dolunca ne yapmam gerekiyor, para iadesi nasil alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bot aldim bir numara buyuk cikti. Prosedur nasil isliyor dispute mi diyecegim geri mi kargolucam ? Aliexpressden almistim. Tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

Arkadaşlar, aliexpress den telefon kilidi almistim tam 1 ay önce. 28 gündür kargoda urun. Takip numarasıyla bakiyorum daha turkiyeye girmemiş bile. Kargo suresinde dolmak üzere ne yapmaliyim. Adama mesaj attim 2 3 gün bekle dedi ama daha turkiyeye girmeyen bir urun 8 gün içinde ulaşmaz bana galiba,
    Kargo suresi dolunca ne yapmam gerekiyor, para iadesi nasil alirim

Kargo süresini uzatma isteği yolla. İstediğin gün sayısını yazarsın. sonra satıcı onayı verir. Kalan gün süresine eklenir.

My Orders bölümündeki siparişinin yanında Request extend delivery time gibi bir bağlantı olması lazım. Oradan teslim süresinin istediğin sürede artırabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Horus'un Gözü

beyler kargom ne durumda?

http://forum.donanimhaber.com/m_85849263/f_//tm.htm

kargon yolda tr ye giriş yapınca ptt nin sayfasına düşer. Ptt biraz geç giriyo sanırım. Daha 8 gün olmuş bekle biraz daha benim 18 gün oldu son alışverişim hala bi değişiklik yok takip sayfasında :)
  • 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.