Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (1293. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1- Fiyatı 22Euro altında olacak
    2- Yasaklı bir ürün olmayacak.
    3- Çok adetli olmayacak.
    4- Alıcı adı ve adreste eksik bilgi olmayacak
  • aslında 22 euro üzerinde olupta nasıl gümrüğe yakalanmadan sokabiliriz. bazı kargo şirketlerinde yakalanma riski dahamı az. yogun alışveriş zamanları gümrükteki yogunluktan yakalanma riski dahamı az. gibi öneri varmıdır.
  • onnow78 kullanıcısına yanıt
    sen nerden ne almak istiyorsun onu söyle, sana gümrüpe takılıp takılmayacağını söyleyelim. genelleme yapmak doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 13 Nisan 2018; 18:27:11 >
  • Gearbest

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Bu dealextrme in son durumu nedir bilen var mı? Bir kaç yıl önce bu siteden güvenli alışveriş yaptığım olmuştu.
    Sonrasında hiç alışveriş yapmadım.Şu an bazı ürünler çok ciddi düşük fiyatlı, almayı düşünüyorum ama
    bu kadar düşük fiyatlı olunca bi kıllanmadım değil.Sanal kart eskiden kabuk etmiyordu şimdi ediyormu ?
    Yakın zamanda sorunsuz alışveriş yapan varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

sen nerden ne almak istiyorsun onu söyle, sana gümrüpe takılıp takılmayacağını söyleyelim. genelleme yapmak doğru değil.
    Amazondan 550 dolar değerinde 3d yazıcı alacağım.
    Vergisini vs ekleyince 650 dolar civarı oluyor.

Ne olur ?
  • Yurt dışı alışveriş özürlüsü birine hızlı şarj aleti ve type c kablo sipariş edecek bir arkadaş var mıdır? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünlerin gelmesini bekliyecegine git tahtakale ye oradan al. fiyat olarak pek de fark yok hemde beklemezsin 1ay2ay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak istediğini ürünleri yazın. Bende hesabınıza ekleyeyim ve size sadece ödeme yapmak kalsın. Eğer ürün tavsiyesi istiyorsanız, xiomi, aukey, tronsmart gibi bilindik markalara bakın.
  • Merhabalar

33 Dolarlık ürün vergiye girmişmidir?
    http://prntscr.com/j9worf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jhondalton -- 25 Nisan 2018; 14:38:59 >
  • Ugreen ürünleri Aliexpress te bir çok kullanıcı tarafından kullanılan ve önerilen bir ürün. Kendi aldığım linki ekliyorum Type-C içini de vardır
    https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-Quick-Charger-3-0-USB-Wall-Charger-4-Port-Smart-Faster-Mobile-Phone-Charger-for/32774251994.html?aff_platform=aaf&cpt=1524661412036&sk=6mia6uv&aff_trace_key=435e82a2b187491fbe98630fd1e2944e-1524661412036-00855-6mia6uv&terminal_id=a0b1acd834aa44b9a841817721f2bb42

Ayrıca @viperc tavsiyeleri de iyi cihazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 25 Nisan 2018; 16:7:9 >

• jhondalton J kullanıcısına yanıt
    UKİM e girerse vergi çıkar. Satıcı düşük yazdı ise çıkmayabilir
  • ebayden bişey almanız lazımsa yardımcı oluyorum.https://forum.donanimhaber.com/paypal-kullanmak-isteyenler-buraya--126655142
  • Arkadaşlar ilk defa ebay den ürün alacağım. 41.66$ ürün pay Pal ile ödersem gümrüğe takılır mı. Ürün bebek için bez kanguru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress ten 9 dolar tutarında ürün satın aldım ürün açıklama belirtildiği gibi olmadığından ürünü iade etmek istiyorum ürün gönderildi ancak bana henüz ulaşmadı sorum şu;
    ürün geldiğinde PTT kargo görevlisine belirterek hiç teslim almasam doğru bir iade yöntemi olur mu ve kargo ücreti öder miyim?
  • hüseyni kullanıcısına yanıt
    https://www.listeler.net/aliexpress-kargo-takip-surecleri-ptt-kargo-takip-surecleri/
    İncelemeni Öneririm.
  • Gearbestten geçen ay sipariş vermiştim. Ürün Türkiye'ye gelmiş ama bana bir türlü ulaşmadı. Kargo takibine baktığımda bu sonuç ortaya çıkıyor. Kime ne soracağımı bilmiyorum ilk kez sipariş verdim. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır ? Teşekkürler

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar
  • Denis Cheryshev kullanıcısına yanıt
    Takip nosu verebilirseniz daha iyi olur.
  • merhaba arkadaşlar, dealextreme den alışveriş yapmak istiyorum fakat ürünü sepete ekleyince fiyatı artıyor. Var mı bir çözümü ? Alşveriş yapan arkadaşlar var mı aramızda?
  • 
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.