Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (1292. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Benimde bir sorum olacaktı. Aranızda Ebay Hindistan'dan alış veriş tecrübesi olan var mı?

https://www.ebay.in/itm/Antique-Brass-Victorian-Telescope-Titanic-Pocket-Compass-Set-Of-2-Decorative-/263183971143?hash=item3d46fcb347

Bu ürünü almak istiyorum, ama nasıl alacağım hakkında bir fikrim yok.
    Eskiden paypal ile alıyorduk şimdi ebay de "paisapay" diye bir şey gördüm. Paisapay ile alabilir miyim acaba?

• Arkadaşlar merhaba. 25 dolar civarında akıllı saat almayı düşünüyorum (sim kartsız). Gümrüğe takılır mı acaba, var mı deneyimi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar. Aliexpressten bana , kargo hedef ülkeye ulaştı maili geldi ancak siteye girip baktığımda hala kuala lumpurda gözüküyor. Mail geleli 3 gün oluyor. Teslimat süresinin de bitmesine 4 gün kaldı. Ne yapsam bilemedim.

• OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    Aliexpress mesajlarını kaale almayın. 17track sitesinden kontrol edin
  • yasinturkday kullanıcısına yanıt
    Saatler son zamanlarda mutlaka gümrüğe uğruyor. Sim kartsız bile olsa akıllı saatlerin gümrükten geçmeme ihtimali var. Ona göre alın
  • Pos malazyeda da trakta da kuala lumpurda gözüküyor. Aliexpress niye hedef ülkeye ulaştı diye mail atıyor anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: braveyours

Aliexpress mesajlarını kaale almayın. 17track sitesinden kontrol edin

Orda da kuala lumpur gözüküyor. Mail geldi ama ülkeye ulaştı diye

• braveyours kullanıcısına yanıt
    uyarınız için teşekkürler. ben de öyle duyduğum için biraz geciktirdim akıllı saat işini.
  • Arkadaşlar dx'den zippo aldım 2 adet. İkiside takipte 15 gün boyunca görünmedi. Canlı sohbete bağlandım. Ürünler geri dönmüş diyor. Bunun olayı nedir daha önce böyle bir şey yaşayan var mı acabA ?
  • Geekbuying den 31.01.2018 de aksiyon kamerası aldım. Ürün 08.02.2018 de kargolandı. İlk güncelleme 22.02.2018 de geldi ve bugün (23.02) pre-advised güncellemesi geldi. 15 gün oldu bu ne saçmalık. Takipli PostNL ile geliyor.

Aynı siteden aynı gün aldığım başka bir ürün china register air mail ile 15.02.2018 de teslim edildi bile. Çok saçma şeyler oluyor. Sinirim bozuluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar paypalde 125$ civarı bir param var. Türkiyeye aktaramıyorum eğer EBAY'den paypal aracılığı ile almak istediğiniz 125$ ı geçmeyecek bir ürün varsa komisyonsuz sizin yerinize alabilirim. PM den irtibata geçebilirsiniz. Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koyarcan K kullanıcısına yanıt
    Pm attım kardeşim

• Arkadaşlar eBay.de sen 25 € civarı bir alışveriş yapacağım yardımcı olabilecek olan var mı?

• Selamlar arkadaşlar. Aliexpresin vermiş olduğu 2 dolarlık kuponu tıkladığımda “hesabınızın güvenliğini korumak için lütfen oturum açmak için başka bir cihaz kullanın” uyarısı veriyor ve kuponu alamıyorum. Hesabımın telefon doğrulamasını yaptım. Sebebi nedir ? Bu sorunu nasıl çözerim?

• Merhabalar, yurtdışı kozmetik alışverişinde gümrük sıkıntıları çıktığını unutum dalgınlıkla kız arkadaşım için iki adet ruj siparişi verdim. Bugün kargoya verildiğini görünce aklıma geldi. Bir yerde kozmetikte yaşanan problemin rujlar için geçerli olmadığını okudum ama emin olamıyorum. Daha önce tecrübe eden vardır belki, amazon'dan aldığım rujlar gümrüğe takılır mı?
  • rocity kullanıcısına yanıt
    Kozmetik ürünleri yasaklı ürünler. Elinize ulaşması zor

GÜMRÜKLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ sayfası

http://ggm.gtb.gov.tr/sikca-sorulan-sorular/bireysel/posta-ve-hizli-kargo-muafiyetleri
  • HERKESE SelAM.
    DHGATE (Aliexpress’in rakibi) sitesinde Türkiye için kupon fırsatı var. Çin'den ürün almayı düşünenler bakmadan geçmesin, ucuza gelir.

İki çeşit kupon var: Birincisi 30 dolarlık alışverişe 9 dolar diğeri 15 dolarlık alışverişe 5 dolar indirim sağlıyor.
    Üye olurken şu adımları izleyin:
    1) Üyelikwww.dhgate.com/khl adresinden anasayfaya giriyorsunuz. Yeni üyeliğe tıklıyorsunuz.
    2) Üye tipini “SATICI” veya “BAYİ” seçiyorsunuz.
    3) Üye olduktan en fazla 3 gün içerisinde kupon kullanmanız lazım.

30 $’A 9$ İNDİRİM. KUPON KODU: tr2018tr
    15 $’A 5$ İNDİRİM. KUPON KODU: tr2018

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

• Yeni üyeler için iyi fırsat

• Dhgate'te tahmini teslim süresi gelmek üzere olan bir ürünüm var. Satıcı kargoyu 2 paket halinde yolladı. 2. paket geldi ama 1.si hala yok. 9 Mart'ta yurtdışına sevkedilmiş. En son hareketi de 16'sında "Delivered by air transport" olarak duruyor. Ondan sonra gönderilen Chinapost paketlerim bile geldi bu hala yok. Bir gün öncesinde satıcıya mesaj mı atayım?Bir de dispute DHGate'te süre geçtikten sonra açılabiliyor mu ?
  • gümrüge takılmadan nasıl alışveriş yaparım
  • 
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.