Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (1111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: axelfoly

bu pile kimi satıcı 14 dolar fiyat vermiş bu linkte ise 2.82 dolar bu satıcıdan alsam herhangibir sorun olur mu ? ürünlerin hepsi aynı marka
    http://www.ebay.com/itm/201350336892?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&fromMakeTrack=true 2.82 olan
    http://www.ebay.com/itm/2450mAh-BL-4C-High-Capacity-Gold-Business-Battery-for-Nokia-1661-6260S-/151665967390?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item234fff011e 14 dolar olan

Merhaba,

Dediğiniz gibi iki üründe aynı fakat 2,82 dolarlık ürünün Türkiye ye gönderim bedeli 40.89 Dolar.Diğer ürünün ise 6.68 dolar .
    Yani siz ürünü 2,82 dolara aldığınızı düşüneceksiniz ama ürünün size geliş fiyatı 43.77 dolar olacak.Diğer ürünün ise size geliş fiyatı 20.92 Dolar olacaktır. Buna dikkat ediniz lütfen ucuza aldım deyip daha fazla para ödeyebilirsiniz.

• Arkadaşlar RI476195461CN takip kodu guanghzau terminal leave the. yazıyor en ustte. Bunun anlamı nedir?
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbie

Arkadaşlar RI476195461CN takip kodu guanghzau terminal leave the. yazıyor en ustte. Bunun anlamı nedir?
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

Merhaba
    Ürününüz Guangzhou terminalinden dağıtıma çıkmış durumda onun bilgisini veriyor size.

• el_salvador_ kullanıcısına yanıt
    hiç farkında değildim hocam tşk uyarı için bende ucuz diye bunu alıcaktım
  • Aliexpressde ilk defa dispute açacağım arkadaşlar malum ayakkabıları konan vergiden dolayı direk iade olacak dispute açacağım şimdi neye dikkat etmeliyim satıcı onay vermezse para iadesine ne yapmalıyım önceden hazırlıklı olayım diye size bir danışayım dedim.
  • Bu ptt beni uyuz etmeye başladı . eve kadar geliyor kapıyı calmadan gıdıyor birde ustune geldık sızı bulamadık yapıstırıor posta kutusuna . sımdı pesınde kos kargonun . baskasına da teslım etmıolar .
  • beyler aldığım ürünü geri gönderdim ptt aracılığı ile fakat takip numarasını yanlış girdim. Satıcıya mesajla doğru numarayı bildirdim fakat aliexpress'e de durumu bildirmek istiyorum. Nereden nasıl yapıyoruz bu dispute'taki takip numarası düzenlemeyi?
  • quote:

bu pile kimi satıcı 14 dolar fiyat vermiş bu linkte ise 2.82 dolar bu satıcıdan alsam herhangibir sorun olur mu ? ürünlerin hepsi aynı marka
    http://www.ebay.com/itm/201350336892?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&fromMakeTrack=true 2.82 olan
    http://www.ebay.com/itm/2450mAh-BL-4C-High-Capacity-Gold-Business-Battery-for-Nokia-1661-6260S-/151665967390?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item234fff011e 14 dolar olan

Hocam bu sarı bataryaları tavsiye etmem. Daha önce almıştım. Gerçek deger degil. Çok dandik. Bence almayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpresten bi ürün sipariş ettim. 24 saat geçti ve siparişi iptal etmek istedim, çinli kabul etmiyor iptal isteğimi. 2 Kere istek gönderdim ''why'' yazıyor. Ulan param yok, şimdi ''param yok, iptal et. sağol'' yazdım. Ne yapacağımbundan sonra yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 30 Haziran 2015; 11:30:35 >
  • Arkadaşlar merhaba aliexpressten sipariş vermiştim. Aliexpress satıcıdan dolayı dondurmuş siparişleri. Şimdi bu siparişteki paraların bana geri dönüşü ne zaman olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy McGill

Aliexpresten bi ürün sipariş ettim. 24 saat geçti ve siparişi iptal etmek istedim, çinli kabul etmiyor iptal isteğimi. 2 Kere istek gönderdim ''why'' yazıyor. Ulan param yok, şimdi ''param yok, iptal et. sağol'' yazdım. Ne yapacağımbundan sonra yardımcı olursanız sevinirim

Sipariş ettiyseniz ödemesini yapmış olmanız gerek Paypaldan.Ali Expresten alışveriş yapmadım ben bu zamana kadar ama ödeme yapmadan sipariş geçemezsiniz bildiğim kadarı ile.Eğer ki ödeme yi Paypaldan yaptıysanız ve ürünü geri çevirmek istiyorsanız ürünün kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.Kargoya verilmemiş ise para iadesi talebinde bulunursunuz ve hesabınıza tekrardan parayı iade eder.Eğer ki ürün kargoya verilmiş ve dağıtıma çıkmış ise yapacağınız tek şey ürün geldiği zaman ürünü iade etmek ve karşı tarafa bunu bildirerek para iadesi talebinde bulunmaktır.

evet hocam para şuan aliexpresste beklemede. ben ne zaman onay verirsem adam o zaman parayı alabilir ama ben adama ikidir cancel order deyip ürünü iptal etmek istiyorum ama habire ''whyy'' yazıyor. 2 gün önce param yok, iptal edermisin. yazdım. iptal isteği halen beklemede.

ürünü sipariş ettikten 24 saat sonra iptal isteği verdim. yani daha ürün paketlenmemiş bile. zaten ürünler minumum 3 günde paketlenip yola çıkıyor. bu adamın yaptıgını anlayamadım, sülük gibi yapıştı. şuan siparişte ''resume order'' butonu dısında bisey yok. adamın iptali kabul etmesini bekliyorum hocam. kabul ettikten sonra para iadesi yapılır mı sizce?

• Hocam dediğim gibi daha önce Aliexpressten alışveriş yapmadım.Ben genelde Ebay üzerinden alışveriş yapan birisiyim.Ama hemen hemen hepsinin işleyişi aynı.Burada son nokta satıcıda bitiyor.
    Ürünü iptal etmek zorunda.Eğer ki iptal etmezse site yönetimine mesaj yazıp satıcı ile ilgili yaşadığın sorunu bildirebilirsin. Siparişi iptal edildiği zaman 7 güne kadar para tekrardan hesabınıza geçer o konuda bir sıkıntınız olmasın.
    O zaman bekleyeceğim iptal etmesini.Teşekkürler hocam.

• tavsiye edebileceğin başka marka yada ürün var mı ? bunu telefon için değil mp3 çalar için alcaktım mp3 eski pili 550mah bu hiç değilse o kadar düşük değildir
  • quote:

tavsiye edebileceğin başka marka yada ürün var mı ? bunu telefon için değil mp3 çalar için alcaktım mp3 eski pili 550mah bu hiç değilse o kadar düşük değildir

Malesef hocam yok. Eger kullandıgınız cihaza önem vermiyorsanız bunu alabilirsiniz

• Arkadaşlar aliexpress de ürün kargoya verilmiş ancak kargo adresimde soyadım ve telefon numaram gözükmüyor, bilerekmi göstermiyor yoksa yazılması mı unutulmuş

• eski pilde bunlar gibiydi 2 sene idare etti birde bunu denerim olmadı telefon bataryası alırım artık , cevap için tşk
  • Arkadaslar ayakkabı numarası büyük geldiği için iade etmek istedim, full refund yaptım. Ayakkabıyı geri nasıl gönderdeğiz bi yardım Acil

• aliexpress'ten 11 dolarlık alışveriş yapacağım. geçerli bir kupon, indirim vs sağlayabiliyor muyuz kampanya falan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.