Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SonyEricsson mu kaldı arkadaş, Sony'si yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtekinnnx
    hoocam

http://www.ebay.com/itm/FANCY-OWL-PRINT-LUXMO-DESIGNER-CASE-HARD-COVER-FOR-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-2-II-/290839676825?pt=PDA_Accessories&hash=item43b7654799

veya

http://www.ebay.com/itm/TOUGH-RUGGED-LAYERED-HYBRID-BELT-CLIP-HOLSTER-CASE-For-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-i717-/390522070950?pt=PDA_Accessories&hash=item5aecede7a6

hoşuma gaçtıda .

diyelim ki ebaydan free shippping ürün aldık. kargo beleş yazio ya . yurt dışından geldgi için her hangi bi ücret kitlerler mi bize ?

hayır ürün size PTT posta yolu ile gelir. Kargo ile değil. Postacı mektup getirir gibi getirecek. O yüzden eğer yasal sınırlar içindeyse(75 Euro) herhangi ekstra ücret ödemezsiniz. Eğer ürünün gümrüğe bildirim kısmında yazan fiyat 75 Euro üzeri ise vergi ödemeniz gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MerTurkizM

Şu uzakdoğu sitelerinden bir türlü alisveris yapmaya cesaret edemedim...İşte Üniversiteli karti var kredi karti,o gecerli olur mü ?

olur tabi, hatta sanal kart tanımla daha da güvenli olur ama paypal zaten yamuk yapmaz
  • Tripd a telefon takılmaz mı?
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

20$
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

SonyEricsson mu kaldı arkadaş, Sony'si yok mu?

Sony SMART watch var ama 100$ minimum.

• Bir de paypal da 8.70 tl param var. Bunu babamın kredi kartından onaylatsam kredi kartından çekmezler değil mi parayı?
  •  Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

40$
    kargo ücrestsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackshow -- 5 Ocak 2013; 12:37:20 >

• Tak kip

kargonun ücretsiz olup olmadgını da yazarsanız ekledinigiz ürünler için sevinirim, herkes ingilizce bilmiyor gardaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmaarmutportakal -- 5 Ocak 2013; 12:39:01 >
  • takipteyiz :)
  • deneme.
  • deneme
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurb3*

bu sanki daha güzel

249 dolar
  • böle konuları çok seviyorum takipteyim :D
  • Güzel konu.Takip
  • Herkes takip yazmış ürün paylaşan yok
  • Ben bu ebuy da en çok kargo ücretini merak ediyorum . Mesela bi ps3 sipariş ettik . Malum kutusu çokta küçük değil. Kaç günde gelir ve gümrük vergisi falan alınırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Ben bu ebuy da en çok kargo ücretini merak ediyorum . Mesela bi ps3 sipariş ettik . Malum kutusu çokta küçük değil. Kaç günde gelir ve gümrük vergisi falan alınırmı ?

biraz arastir arkadas hatta arastirmana gerek yok konuda yaziyo.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.