Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Ödemeleri paypal ile son derece güvenli bir şekilde yapıyoruz. Takıldığınız bir konu veya soru olursa elimden geldiğince yardımcı olacağım

İlk olarak bundan başlıyayım;

Sony Liwe Wiev

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

Bir nevi saat. Android telefonunuzla senkron olarak çalışıyor ve bildirimleri alabiliyorsunuz, aynı zamanda saat olarak kullanabiliriz. Bn de az önce gördüm almayı düşünüyorum
    Kargo ücretsiz ve sadece 30$

http://www.ebay.com/itm/Sony-Ericsson-MN800-LiveView-Live-View-Bluetooth-Android-Micro-Display-Watch-SMS-/130576654111?pt=PDA_Accessories&hash=item1e66f99f1f

Guzelmiş de ayfon için olanı yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.onurocak -- 5 Ocak 2013; 10:18:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

[imag]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/393168_10151632749044616_1867173509_n.jpg[/simage]
    http://www.facebook.com/megachips.chiptuning

Reklam alınır gerçek olmuş.
  • quote:

ne yapıyon lan sen değişik

yazacağım hiç iyi olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

ne yapıyon lan sen değişik

yazacağım hiç iyi olmayacak

Forumun yeni reklam alma yöntemleri ileride sık sık karşılaşacaksınız
  • Reklam alınır . Ciddiyim Ödemeleri paypal ile alıyorum.
  • Ürünleri beğendim fakat malum Türkiye ye gelirken gümrükte veya kargoda sıkıntı çıkar mı acaba helikopterden kardeşime alabilirim yılbaşına mansuben

• işe yarıyo :D
  • saat güneş enerjili araba lazer ve helikopter ilgimi çekti takip.
  • paypal hesabı için ne gerekli beyler? evet doğru yıl oldu 2013 hala bilmeyenler var
  • Gençler icin; o saatle tek bir yolla kopya cekebilirsiniz oda saatin eslestigi telefona baska bir telefondan kopyalari sms atarak olur. Yani sinavdan once sms attirrsiniz sinavda

• Bu saatin iOS a uygun olani yokmu?

• İcerisinde para yuklu paypal hesabinizla yurt disi alisveris yapamiyorsunuz beyler yurt icinden yapabiliyorsunuz gittigidiyordan fln. Cok sacma ama boyle bi durum var. Ebay dan 15 in üzerinde urun aldim top seller saticilardan almaya dikkat edin. Urunde sikinti cikar yada urun gelmese iletisime gecin para iadesi yada urun tekrar gönderimi yapilir.

• beyler şimdi ben o küçük arabayı aldım zaten 2-3 lira bir şey gelmese de sıkıntı yok ama merak ettim takip kodu falan mı isteyecez nerede olduğunu görmek için?Ben satın alma işlemini tamaladım bundan sonra yapacağım şey var mı?
  • Alan varsa ürün incelemesi yapsın læ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerTurkizM

beyler şimdi ben o küçük arabayı aldım zaten 2-3 lira bir şey gelmese de sıkıntı yok ama merak ettim takip kodu falan mı isteyecez nerede olduğunu görmek için?Ben satın alma işlemini tamaladım bundan sonra yapacağım şey var mı?

?
  • Çok iyi bir konu olmuş takip daha güzel şeyler eklenir umarım
  • Mp3 çalar tam kopya cihazı olarak yapılmış cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

2 ay önce ürün aldım hala gelmedi. Yemişim böyle siteyi!

paypalden dispute açıp paranı iade alabilirsin. Siteyi kötüleme. Aldığım bütün ürünler geldi. 7 gün ile 35 gün arasında
  • Saat iyiymiş, takip.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.