Şimdi Ara

Yurt dışından alınacak güç kaynağı uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Amazon üzerinden güç kaynağı almayı düşünüyorum.
    http://www.amazon.com/dp/B00KFAFRW6/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?&_encoding=UTF8&colid=2KDYPA89CKI7H&coliid=I1M5Q0RXAJPUC6
    Ancak 220 volt uyumlu mu değil mi öğrenmek istemiştim.
    Sitesinde AC INPUT 115 - 240 VAC, 10A, 50 - 60 Hz diye bir bilgi var.
    Resim olarak da şöyle:
    http://www.jonnyguru.com/modules/NDReviews/images/EVGA750B2/IMG_2953.jpg

Bu cihaz Türkiye'de çalışır mı?

• Valla dostum yerinde olsam hiç riske girmem , kargo süresinde de başına birşey gelebilir.Hassas cihazlar bunlar .

Türkiye de de bulabilirsin bu fiyatlara kaliteli ürünler.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Geçen ram aldım, hiçbir sorun olmadan geldi, alışveriş yapan ve getiren çok kişi var, bu yüzden amazondan almayı düşünüyorum.
    Benim öğrenmek istediğim bu cihaz Türkiye'de çalışır mı?

Edit: Ürünün fiyatı yeni artmış, dünkü fiyatıyla her şey dahil 94$'a geliyordu, yani 250 TL, bu fiyata modüler olmayan cihaz alabiliyorsunuz ancak Türkiye'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 23 Haziran 2015; 11:11:29 >
    İkidir yanlış bilgi içeren mesajlar atıyorsun, mantık basit BİLMİYORSAN YAZMA!

Konu sahibine; belirttiğiniz ürünü Türkiye'de SORUNSUZCA kullanabilirsiniz, yalnızca ürün USA müşterilerine yönelik olarak satıldığı için USA prizine uygun güç kablosuyla gelecektir, herhangi bir yerden alacağınız C19 Avrupa güç girişli kablo ile kullanabilirsiniz.
  • inuh kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok sağ olun.
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, neyse ki konuya ben denk geldim, konuya mesaj yazan diğer şahsın YANLIŞ bilgisi ile de bir karar verebilirdiniz.
  • inuh kullanıcısına yanıt
    Sakin ol bakalım kardeş , ben yanlış bilgi vermem.Çalışıp çalışmadığı ile alakalı değil benim fikrim.Mevzu buraya geldiğinde çalışmama olasılığı.Yaklaşık bir sene önce bende amazondan psu aldım.Psu yu kargo firması düşürmüş.Paramı iade etmelerine rağmen uğraştırdılar beni.

İkidir den kastın nedir senin ? Kim olduğumu bilmeden nasıl böyle bir önyargıya kapıldın.
    Mesajın başını görünce devamını okumayıp tahmin etmişim, çalışıp çalışmayacağı konusunda mesaj yazdınız sandım pardon.

EVGA'in paketlemesi oldukça iyi düşürseler bile bi şey olmaz.

Başka bir konuda da kısmen yanlış bir bilgi vermiştiniz.
  • Aynı konu dünde başka biri tarafından gündeme geldi sorunsuz çalışır, arkadaşın dediği gibi de güç kablosu değişimi olabilir. Hayırlı olsun şimdiden, bende 850w modelini alacağım sana da önerim budur arasında çok bir fark yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.