Şimdi Ara

Yurt dışında tatil yapmak [ MASRAFLAR ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rusya ya 1 haftalık tatil için gittik diyelim. Her şey dahil ne kadar tutar? vizesinden pasaportundan aklınıza gelebilecek her şeyi dahil edince yaklaşık 7.000-10.000 tl tutar mı? Aydınlatın beni DH Ailesi Cebimizde kaç tl olsa yurt dışında tatil yapabiliriz

• Thisisabook kullanıcısına yanıt
    Hocam konuya uzaklığım kürtlerin kürdistanı kurma ihtimalinden daha uzak siz düşünün artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi Matematik -- 5 Temmuz 2016; 4:42:34 >
  • Yok yav naptın.2 yıl önce 1haftalık italya turuna gittim baya gezdikte yani.Herşey dahil 3kişi 3.5 ödedik.

Ki rusyaya herşey dahil abartmadığın sürece 1.5la çok rahat 1haftanı güzel güzel geçirirsin
  • Rusya parası euroya gore falan daha degersiz olduğunu düşünürsek 3000 tl falan yeter diye dusunmuyorum. Turla mı gideceksin yalnız mı eşinle arkadasınla falan mı detay verin de ona göre şey yaparız :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tek başıma hocam. 1-2 ay çalışıp, okullar açılmadan 1 hafta tatil yapmayı düşünüyorum.
  • Hocam neden Rusya?

• Amacın ne onu da söyle:d

• rusyaya gidip napcan erkekleri öper durur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam rusya 2 saatte gidiliyor diye biliyorum ve soğuk bende bunu istiyorum gideyim yalnız başıma kafamı dinleyeyim. YGS-LYS çok sıktı
    edit. konu devamıhttp://forum.donanimhaber.com/m_118309334//tm.htm#118309334

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi Matematik -- 5 Temmuz 2016; 4:57:19 >
    Hocam antalya falan giderdim ama gerek yok, okul içinde istiyorum gitmeyi. Üniversite hazırlığı Rusya da okumayı düşündüğümden eğer orada takılırsam 1 hafta çok bilgi sahibi olurum kafamda birçok şey yerli yerine oturur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.