Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yurt dışına garantili mal göndermek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Yurt dışına garantili mal göndermek?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    210 Mesaj
    Mouse bozuldu singapura yolla yenisini yollarız diyorlar. Ama kargo ücretini ben ödeyecekmişim. Ücretlere baktım mouseumdan daha pahalı. Ptt bile 70 tl civarı. Ptt nin ucuz olması gerekmiyor mu ben mi yanlış baktım? Yurtdışına (özellikle singapura) kargo yollayan var sa bunun en makul seçeneği nedir?

|
    |

benim telefonum bozulmustu, ingiltere'ye gondermistim yapip gonderdiler telefon oldugu icin donuste gidip gumrukte adamlara benim telefonum diye ikna etmeye calistim(ankartini degistirmislerdi).. ve ogun gordum ki gumrukte calisan adamlarin bir tanesi bile bir kelime ingilizce bilmiyor
    rastgele ingilizce bir sayfa cikartin gosterin ha tamam derler...

ben telefonu 4-5 sene once 10 tl civarina gondermistim... nasil zam yaptilarsa artik adamlar...
    |
    |
    Singapur 200gr için tutar 30,50 TL. Kayıtlı küçük paket olarak gönderim yapacaksın.

http://ptt.gov.tr/ptt/#ptt_gonderi_ucreti_ogrenme
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
google reklamları
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.