Şimdi Ara

Yurt Dişi para transferi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hemen soruma geçiyorum ben bu sene üniversiteye basladim Ak bank kullaniyorum dedem turkiyedeyken banka hesap numarami istedi bende akbankin neo hesap no sunu verdim yurdisindan Neo kartima para transferi yani euro yollanabilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır. Vadesiz tl hesabın var buyuk ihtimal. Euro hesabı açarsan euro yatırır yoksada tl yatırır sen yurt dışında kur masrafıyla atm den euro çekersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abicim TL veya euro olması önemli değil demek isteğim euro hesaba yatar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Hayır. Vadesiz tl hesabın var buyuk ihtimal. Euro hesabı açarsan euro yatırır yoksada tl yatırır sen yurt dışında kur masrafıyla atm den euro çekersin

Veya TL hic farketmez para gelşinde ne olursa olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: rterasit

Abicim TL veya euro olması önemli değil demek isteğim euro hesaba yatar mi ?

Mevzuatı bilmiyorsunuz.tl hesaba tl yatırılır. Yurt dışında tl yok hesabında tl görüp euro çekersin kur v.b ücreti olur

• quote:

quote:

Mevzuatı bilmiyorsunuz.tl hesaba tl yatırılır. Yurt dışında tl yok hesabında tl görüp euro çekersin kur v.b ücreti olur

Abi kizacan ama harbi anlamadim sana söyle deyim benim normal hesabim var iste 1 para gelir mi 2 para gelince cekebilirmiyim ( Euro filan farketmetmez kuyumcu da bozdururum )

• quote:

quote:

quote:

Abi kizacan ama harbi anlamadim sana söyle deyim benim normal hesabim var iste 1 para gelir mi 2 para gelince cekebilirmiyim ( Euro filan farketmetmez kuyumcu da bozdururum )

Hesabın türkiyedeki x bankasının b şubesinde açılmış bir tl hesabı.deden o bankanın herhangi bir şubesinden yada bankamatikten hesabına tl yatırır.sende yurt dışında atm den hesabını görüp paranı çekersin. Ama şu var hesabında tl yi görürsün ama çekmek istediğinde euro çekersin bunun komisyonu kur farkı falan gibi kesintisi olur.

• Anlamadığın nokta türkiyede atm de fiziki tl kağıt para var yurt dışında euro kağıt para var o atm nin içinde.hesabına bakınca tl olduğu miktar görünür ama çekecem dediğinde bankamatik sana euro verir komisyon falan kesilerek .canlandımı kafanda

• quote:

Anlamadığın nokta türkiyede atm de fiziki tl kağıt para var yurt dışında euro kağıt para var o atm nin içinde.hesabına bakınca tl olduğu miktar görünür ama çekecem dediğinde bankamatik sana euro verir komisyon falan kesilerek .canlandımı kafanda

Tamamdir abicim parani ckerken belli kismini keserler diorsun yani onu bende öyle tahmin etmiştim tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.