Şimdi Ara

YURT DIŞI HARCAMA KART İTİRAZ KONUSU YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 21 Martta İngiltereden yaptığım 2 adet Ekran Kartı önsiparişi ürünlerin gönderilmemesi üzerine Temmuz ayında kart işlem itirazı yaptım garanti bankasından 2 adet 689 Sterlin bu sabah " dövizlerin %30 düştüğü" itirazın sonuçlandığı maili geldi hesabıma girdim ne göreyim 8 mart tarhinde tl olarak çekilen tutar iade olmuş firma sterlin olarak geri ödediği halde banka bana tl ile geri ödeme yapmış 8 mart kurundan 22 aralık günü. Mastercard türkiyeye durumla ilgili mail attım bugün şubeye gidip itiraz dilekçesi vereceğim. avukatımada gideceğim. Böyle bir durumu daha önce yaşamış bir arkadaş varsa tecrübelerini yazarsa çok sevinirim. %40 lık bir kayıp sözkonusu oda bugünkü kurla bankanın ödemeyi geciktirip geciktirmediğinide bilmiyorum. Firmadan maille geri ödeme detayınıda isteyeceğim.. Şimdiden teşekkürler

• Karttan ne çekildiği önemli sterlin olarak çekilmemiştir. O yüzden TL olarak geri ödendi size. Forumda bununla ilgili bir şey vardı sanırım. Sizin kart ayarlarınıza bağlı. Aynı durum AliExpresste başıma geldi çekildiği kadar dolar kurundan iade gerçekleşti. Yani daha fazla tutar hesabıma geçti.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.