Şimdi Ara

Yurt dışı alış veriş limiti düşürüldü| 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bireysel anlamda yurtdışından alışverişi tamamen yasaklamadıkları sürece hâlâ bir umut var demektir.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üretimi devletimiz yönetemiyor. Üretimi yöneten aracılar olduğundan, üretici kazanamıyor ve kazanamayınca bu işi yapmanın bir anlamı kalmıyor. Özel şirketlerin tekeline bırakıldığından beri iş bu kıvama geldi. Tüm dünyada şehirleşme var ama üretim yine de yüksek. Hollanda örnek verilebilir. Herkes şehirlere aşık değil. Toplumumuza sorsak, geçimli bir şekilde yaşayacaklarını bilseler, köylerine, doğalarına geri dönmeyi isterler. Tembellik ise kaçınılmaz gerçek o konuda haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcankorkmaz -- 3 Şubat 2018; 14:33:51 >
  • Kanunun yarari ; yabanci saticilarla iletisime gecip urun fiyatlarini su kadar goster demek icin tum insanlar yabanci dil ogrenecekler. Devlet tamamen vatandasinin iyiligi icin calisiyor. Bunlarin hepsi yabanci dil ogrenimini tesvik icin.

• Baya komedi programı kıvamında gidiyor... Arada haftanın haberleri vs...

Tebrik ediyorum, şimdiye kadar en iyi ikili oldunuz; bozmadan aynen devam...
  • Böyle giderse 5 sene içinde tamamen yasaklanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coşkuyu çok değil 1 tık azaltsanız biraz da haber dinlesek :)

• Masallah ya cok keyifli programlariniz oluyor. Allah muhabbetinizi arttirsin. Merakla bekliyoruz her cumartesi gunlerini artik sayenizde :)

• Bu enerji hep sürsün.

• Muhabbet ve espri oranının artması daha iyi oldu... Böyle devam...
  • güzel program oldu :)
  • Yerimiz alalım
  • Bu ikili mükemmel, aynen böyle devam..

• Talha Aynacı'dan buyana en iyi ikili olduğunuzu düşünüyorum eskisi gibi keyifle izliyorum elinize emeğinize sağlık

• Şaşırmış mesut çevik ilk defa onun hakkında olumsuz yorum yapıyorum
    Digital para hakkında görüşleri için Hemde tam şaşırmış

• Digital para eşittir : Bu film
    https://www.youtube.com/watch?v=kYCpYtxOTLA

• mesut çevik neden hiç editoryal içerik çıkarmıyor?her içeriği video.

• Program gerçekten çok güzel bu şekilde devam eder umarım, Haberlere ise yazacak bir şey bulamıyorum şaka gibi haberler var
  • mcafee yi hala bilgisayardan kaldıramadım adammlar program kurarken yapıştı.kaldırdım guya aradahal çıkıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.