Şimdi Ara

Yurt başvuru sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bölüm ve sınıfınızın bulunduğu il ve ilçede Kurumumuza ait yurt bulunmamaktadır. Türkiye genelinde yurt bulunan il ve ilçelerin listesi için tıklayınız. Yurt talep ettiğiniz bölümün il ve ilçe bilgilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız KYK KİM 444 1 961 No'lu hizmet hattına bildiriniz.

başvuru yaptığımda bununla karşılaştım. Ankarada yurt mu kalmadı yani??

• aynısı bende de var.
  • Ken B. kullanıcısına yanıt
    düzeldi sorun hocam bende
  • ya gençler bende hala o sıkıntı var ne yapacam şimdi :S
  • aynı sorun bende de var ne zaman düzelir acaba
  • Bölüm ve sınıfınızın bulunduğu il ve ilçede Kurumumuza ait yurt bulunmamaktadır. Türkiye genelinde yurt bulunan il ve ilçelerin listesi için tıklayınız. Yurt talep ettiğiniz bölümün il ve ilçe bilgilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız KYK KİM 444 1 961 No'lu hizmet hattına bildiriniz.
    AYNI SORUN BENDEDE VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  • Sistemde bi yanlışlık var sanırım denedikten sonraki gün denedim oldu bende
  • 2 gün oldu hala aynı sorum devam etmekte ve kyk kim 444 1 961 nolu hat düşmüyor sürekli meşgul. Açıkta kalacaz bu gidişle. Mersin de yurt mu bitmiş anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4940C4673 -- 17 Ağustos 2016; 22:50:28 >
  • Kyk başvuruları ile sistemde sorun var. Daha sonra deneyebilirsiniz.Şu anda sadece yurt başvuruları var. Burslar başlamadı. Bilginize
    http://yurtkur.gsb.gov.tr/Sayfalar/2434/2389/GenelBilgiler
  • socold kullanıcısına yanıt
    bursa başvurmaya çalışmıyoduk zaten hocam
  • bende mersin mut da bakıyorum aynı hatayı alıyorum ılk once sasırdım acaba bı benmı yaşıyorum dedim taki siteye girene kadar
  • dogan97 D kullanıcısına yanıt
    Dostum valla bende erdemli için KYK_DESTEK tivit hesabına tivit attım net cevap verin erdemlide kyk erkek öğr. yurdu var mı diye, kurumumuza ait erdemlide erkek öğr. yurdu yoktur diye cevap verdiler. El mahkum kiralık ev bulacaz.Buradan bakabilrisn var mı yok mu diye.http://yurtkur.gsb.gov.tr/YurtMudurlukleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgryngn

bursa başvurmaya çalışmıyoduk zaten hocam

Hocam senin yer neresi idi, benim gibi ilçede arayanlar sıkıntılı çünkü yurt yoksa başvuru da yok.
  • Ankara Merkez hocam benim. Anladığım kadarıyla ilçede yurt yoksa kayıt yapılmıyor. Kyk telefonu açsa soracaz da o da yok
  • Mersin Üniversitesi / Mut MYO / Bilgisayar Programcılığı kazandım. Ama yurt yok. KYK'yı arıyorum meşgul. Üniversiteyi arıyorum bakan yok telefona :'( Eee... Napcaz gençler?

(Aynı üniye gelenlere de selam olsun )
  • kardeşimm bende mersin mut b. programcılıgı ama yurt çıkmıyor
  • dogan97 D kullanıcısına yanıt
    knk apartlara başvurucağız mecbur... ben araştırmaya başladım bile.
  • Ya lütfen cevap verir misin lütfen.Ben de ortada kaldım doğuş üniversitesinde okuyorum şuan ek tercih yurt başvurusu yaptım ama ilgili yurt bulunamadı dedi anlamıyorım kaçırmıştom başvuru tarihini.Apartlara bakmam lazım nerden araştırıyosun ve başvuruyosun lutfen bana anlatır mısın cok acil dönersen sevinirim.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.