Şimdi Ara

yurda yerleştim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
4.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün sabah 8 de yola çıktım 15 de vardım ve yurduma yerleştim.

oda arkadaşım zaten önceden gelmişti, onunla tanıştık, sonrasında arkadaşları ile kafeye gitti.

beni de çağırdı fakat eşyaları yerleştirmek gerekiyordu, sonra gelirim dedim.

eşyaları yerleştirdim, yakındaki bime giderek eksik olan sudur, peçetedir o tarz şeyleri aldım ve geri döndüm.

tamamen yalnızım, biraz hüzün var.

arkadaşlarımın çoğu henüz gitmedi o yüzden benim bulunduğum hali anlamıyorlar, 3 5 gün sonra gidince anlarlar.

bende size anlatayım dedim öyle işte, şu an odada çizi yiyip su içiyorum ve bu satırları yazıyorum.

yeni eğitim yılı herkese hayırlı olsun, umarım rahat alışırız ve umarım kapanmaz tekrardan.

edit 26.09.21 : bugün 3.gün, yarın dersler başlıyor.

geldiğim dakikadan itibaren oda arkadaşım ve onun tanıştığı diğer sınıf arkadaşlarım sayesinde hızlıca ortama alıştım

zaten hepimiz aynı bölüm ve aynı sınıftayız, ondan sıkıntı yaşamadım hiç

şu an her şey iyi, tek sıkıntı ev özlemi var, ne kadar annemle babamla VS. konuşsam da evin yeri ayrı oluyor ya, neyse ama alıştım diyebilirim.

edit 21.02.22 : üniversite başlayalı aylar oldu, ortama vs alıştık sınavlara girdik, kaldık butlere girdik vs vs bir sekilde ilk dönemi bitirdik, bir önceki edit de dediğim gibi zaten 3.gunde ortama ayak uydurmustum.

Bugün yaklaşık 1.5 aylık ara tatilim bitti ve 2.donem için tekrardan yurda geldim, tabi arkadaşlar falan var artık o ilk günkü heyecan da korku da yok.

Tek üzüldügum şey 1.5 ay eve alıştım aileme alıştım şimdi gene geldik buraya ve uzun bir süre dönüş yok gibi duruyor, en yakın bayram sanırım.

İnsan ne kadar alışmış olsa da yurda ev ayrı ya, ders yok dert yok tatil işte yatıyorsun hep, şimdi yoğun tempoya dönüş yapıyoruz, dersler masraflar aslında bir yandan daha rahat yurt, sana karışan yok istediğini yap ama insan okumaya geldiği yerde yan gelip yatmak istemiyor, ailenin verdiği emeğe yazık oluyormuş gibi geliyor. Neyse söyleyecek pek bir şeyim de yok öyle laf olsun torba dolsun diye konuşuyorum 😅

Hayırlı olsun 2.donem, 1 haftaya alışıriz gene np

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DFE16C857 -- 21 Şubat 2022; 1:20:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 haftaya alışırsın kardeşim hayırlı olsun

• Gönlünüzce olsun hocam biz metu hazırlık evden devam…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • katana1323 kullanıcısına yanıt
    Ege de aynı
    Kader mahkumu gibi hissediyorum kendimi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KYK yurdu muydu? Bende gideceğim haftaya ama aşırı tedirginim hala bir yandan ev bakıyorum

• LELEB kullanıcısına yanıt

yok hocam özel, kyk da ortam oldumu ya çok iyi oluyor ya da çok kötü oluyor diye duymuştum

inşallah iyisi gelir ne diyelim

• Aynen öyle hocam ya makara erkek muhabbeti bol oluyor ya düzgün anadolu çocukları buluyosun ama çok sessiz monoton geçiyor ya da hiç sevmeyeceğin tipler gelip burnundan getiriyor

• ilk günden ortamı yaptım. sen birisiyle tanıştırsın sonra onun arkadaşıyla vs vs derken baya bi çoğalıyorsunuz zaten herkes yalnız zor değil.

• İlk günlerin verdiği burukluk çok can sıkıcı. Çıkıp biraz etrafta dolaşmayı deneyin, çevre farkındalığı oluşur en azından.

• hocam ben de 3 gün önce geldim gerçekten hüzünlü olay yalnızız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6CF4E3D0 -- 24 Eylül 2021; 18:48:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFE16C857

yok hocam özel, kyk da ortam oldumu ya çok iyi oluyor ya da çok kötü oluyor diye duymuştum

inşallah iyisi gelir ne diyelim

Hayirli olsun kac kisilik oda-yemek var mı fiyati nedir acaba?

• Hayırlı olsun hocam haftaya pazar da ben gideceğim.Yemekhane nasıl işliyor gördüğünde onu yazar mısın?

• kml_77 K kullanıcısına yanıt

2 kişilik, yemek temizlik vs var

1700tl

• Thxarsenall T kullanıcısına yanıt

kyk soruyoessnız bilmiyorum fakat özel yurtta tepsiyi alıp sıraya geçiyorsun, istediğini alıyorsun

• Bu ürkek halleriniz kısa zamanda geçecek ve alışacaksınız. Sonra da zor da olsa hayatınızın en güzel günleri olduğunu sonradan anlayacağınız günleri yaşayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFE16C857

2 kişilik, yemek temizlik vs var

1700tl

Il neresi? Hayırlı olsun 1700 lira maalesef bircok öğrencinin toplam bütçesinden bile fazla. Başarılar diliyorum.

• İlk gün sendromu bende de oldu hocam
    Zamanla geçiyor

• Dtcf kazananlar gelsin ilk kahvesi benden.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.