Şimdi Ara

YUNUS ÖZTÜRK adlı DOLANDIRICI hakkında - 05511281961

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Konunun Etiketleri
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> Hizmet Alım-Satım >> YUNUS ÖZTÜRK adlı DOLANDIRICI hakkında - 05511281961
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Mayıs 2014

Durum
    Forumda değil

Arkadaşlar merhaba. Bu aşağıda görmüş olduğunuz Yunus Öztürk adlı şahısdan 2-3 ay önce Armut.com üzerinden web sitesi yapım işi aldık. 1 ay boyunca site üzerinde çalıştık, her dediğini yaptık, en ufak detaylara dikkat ettik.. Özgün tasarımla özel bir script kurduk, onu beğenmedi sildik, isteği üzerine wp kurduk, wp için tema satın aldık, logo yaptık...1 ay boyunca kahrını çektik..her gün telefon etti mail attı..Sürekli şu şöyle olsun aman şurasını şöyle yapalım hata olmasın vs vs. diye talimatlar verdi. Tamam dedik yaptık hepsini.. Ödeme konusunda yarısı şimdi yarısı site bittikten sonra diye anlaşmıştık. Fakat kaparoyu bi türlü vermedi, "maaşımı alamadım" diye diye salladı. Bütün bunlara rağmen tüm iyi niyetimizle hadi dedik site bittikten sonra alırız.. Site bitti teslim ettik, site biter bitmez hemen telefonlarımı engelledi. Hosting kendisine aitti. 5 dk içinde tüm şifreleri değiştirdi Dosyaları kurtamadık. Şerefsiz siteyi resmen ele geçirdi Mysql'e ulaşıp db'yi sildim. Çakal herif hosting firmasıyla görüşüp yedekten kurtarmış databaseyi

Bu elemanın ailesi Kağıthane'de, kendisi 1 yıldır Bodrum'da Otel Gümüşlük'te garsondu. Fakat tam bizi üçkağıda getirdiği haftalarda otel sahibi bunu şutladı. Sebebini de tahmin edin, elbette dolandırıcılık Bodrum'da milleti çarpmaya çalışmış, çalıştığı otelin sahibi de bunları öğrenince işten atmış bunu. Yani... bu adam şerefsizin önde gidenidir arkadaşlar. Genelde armut.com'dan iş ilanı veriyor. Amatör düzeyde site işleriyle ilgisi bilgisi var. Yani coder'lık tasarımcılık falan bilmez ama şifre kırmak hacklemek vs. gibi nerede hile hurda var onları çok iyi biliyor. Aman siz siz olun sakın bu şerefsize bir şey yapmayın.

Çok kibardır, ağzı acayip laf yapar, tam tokatçı, kaypak bir tip Aman diyeyim arkadaşlar.

Yunus Öztürk 05511281961 (Dolandırıcı) (Muğla Bodrum ve İstanbul Kağıthane'de ikamet ediyor)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkhi -- 8 Ağustos 2016; 22:45:45 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Teğmen
    207 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Kasım 2007

Durum
    Forumda değil

Geçmiş olsun,kul hakkı yiyene gerçekten acıyorum...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Kardeşim kusura bakmada gerçi öncelikle çok geçmiş olsun ben bu sektörde 4 senedir aktif olarak çalışıyorum Allah aşkına hangi akla hizmet edip kapora birşey almadan işe başlıyorum tema satın alıyorsun vs vs ne kullandın sen ya bunları yaparken neyin kafası bu ben web sitesi yaparken anlaştığım fiyatın yarısını almayana kadar bir kod satırı yazmıyorum her yazılımcıda bunu yapar sen nasıl yapmışssın bu hatayı anlamış değilim .

Katılım Zamanı
    29 Aralık 2004

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimgultepee

Kardeşim kusura bakmada gerçi öncelikle çok geçmiş olsun ben bu sektörde 4 senedir aktif olarak çalışıyorum Allah aşkına hangi akla hizmet edip kapora birşey almadan işe başlıyorum tema satın alıyorsun vs vs ne kullandın sen ya bunları yaparken neyin kafası bu ben web sitesi yaparken anlaştığım fiyatın yarısını almayana kadar bir kod satırı yazmıyorum her yazılımcıda bunu yapar sen nasıl yapmışssın bu hatayı anlamış değilim .

Arkadaş fazlaca iyi niyet göstermiş. Zaman kötü...
    |
    |
    Referanslar: 21

Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2013

Durum
    Forumda değil

Ş......ni s.....min çocuğu tipe bak hayır yok
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.