Şimdi Ara

Yunanistan sonunda kabul etti...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yunanistan son dönemde Türkiye'ye yönelik gerçeklikten uzak tehditlerde bulunuyordu. Özellikle Doğu Akdeniz ve bölgesel konularda maksadını aşan söylemlere imza atan Yunan yönetiminden bu sefer itiraf gibi bir açıklama geldi. Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Miltiadis Varvitsiotis, Türkiye'nin bölgeselden çok dünya gücü olma konumunda olduğunu belirtirken "Bu gerçeği küçümseyebileceğimizi sanmıyorum" dedi.

https://www.star.com.tr/politika/yunan-bakan-yardimcisi-turkiyenin-gucunu-kucumseyebilecegimizi-sanmiyorum-haber-1555555//

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/dunya/715882.aspx

https://www.haber7.com/dunya/haber/2992275-yunanistandan-turkiye-itirafi-bolgesel-degil-dunya-gucu

Yunan anladıysa herkes anlar diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ta4cmj -- 6 Temmuz 2020; 0:33:51 >

• Bir arastir bakalim delikanli o saydigin iki ulkede;

1- Guncel Doviz ve altin rezervleri ne kadar?

2- Nukleer teknoloji alaninda ne seviyedeler?

3- Gaz, petrol degerli madenler vs. gibi yer alti zenginlikleri konusunda ne seviyedeler?

4- Yer alti zenginliklerinin islenmesi ve ihracata dondurulmesi alaninda ne seviyedeler?

5- Uzay teknolojisi alaninda ne seviyedeler?

6- Hem yazilim, hem de uretim olarak %100 iceride yapip ihrac ettikleri urunler konusunda ne seviyedeler?

7- Ordu envanterlerinde %100 iceride kendileri yapip kullandiklari silah ve savunma teknolojileri alaninda ne seviyedeler?

Bunlara bir ara google'da bak sonra konusalim. Iphone demedim bak, iphone yok.  

• haber7 dediyse tabikide dunya gucuyuz ve hasmimiz olan yunanlilar bile bunu artik itiraf ediyor. haber7 dediyse %100 dogrudurYunanistan sonunda kabul etti... 

• Dna gcu ve Turkıye aynı cumlede bıle kullanamadım ben

• İlk 2 yorumdaki zihniyet varken yunana ne hacet biz kendi kendimizi yer bitiririz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leipold kullanıcısına yanıt

• rusyadada halk fakir

çindede fakir ama ikiside dünya gücü, dünya gücü olmayı cebinizdeki iphone sanmayın,türkiye dünyanın en güçlü ordularından birine sahip gayette olabilir ilerde akılcı hamleleriyle.....

halk refahına gelicek olurksak dünyada sadece abd ve entegre finolarına ait bir olay o ,karşısında olan bir yapı kapital sistemde zaten alt noktada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Temmuz 2020; 12:19:2 >
  • İşine gelmeyince avrupanın dediğinemi inanıyorsunuz yunanın dedıgınemı vele vala diyen .. buraya yunan şunu söylemiş bizden korkuyorlar diye konu açıyolar Yunanistan sonunda kabul etti... Yunanistan sonunda kabul etti... 

evet evet korktukları için postallarla onca adalara çıktılar Yunanistan sonunda kabul etti... 

• Askerler askeri açıklama ve yorumlara yaparlar. Biz yunanlıların askeri gücünü nasıl biliyorsak onlar da bizimkini biliyorlar tabiki.

Bir devletin gücü sadece askeri değildir. O zaman bakarsak yunanlılar 7.72 kat değerli para birimi olan euro kullanıyorlar. Bizde ekonomileri süper mi demeliyiz ?

Önemli olan askeri-siyasi-ekonomik-sosyal vb tüm konularda korkutabilmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

rusyadada halk fakir

çindede fakir ama ikiside dünya gücü, dünya gücü olmayı cebinizdeki iphone sanmayın,türkiye dünyanın en güçlü ordularından birine sahip gayette olabilir ilerde akılcı hamleleriyle.....

halk refahına gelicek olurksak dünyada sadece abd ve entegre finolarına ait bir olay o ,karşısında olan bir yapı kapital sistemde zaten alt noktada..

Bir arastir bakalim delikanli o saydigin iki ulkede;

1- Guncel Doviz ve altin rezervleri ne kadar?

2- Nukleer teknoloji alaninda ne seviyedeler?

3- Gaz, petrol degerli madenler vs. gibi yer alti zenginlikleri konusunda ne seviyedeler?

4- Yer alti zenginliklerinin islenmesi ve ihracata dondurulmesi alaninda ne seviyedeler?

5- Uzay teknolojisi alaninda ne seviyedeler?

6- Hem yazilim, hem de uretim olarak %100 iceride yapip ihrac ettikleri urunler konusunda ne seviyedeler?

7- Ordu envanterlerinde %100 iceride kendileri yapip kullandiklari silah ve savunma teknolojileri alaninda ne seviyedeler?

Bunlara bir ara google'da bak sonra konusalim. Iphone demedim bak, iphone yok. Yunanistan sonunda kabul etti... 

• Kaynakları görünce olay tüm ciddiyetini yitirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunan bile anlar ,bu cehabe zihniyyeti anlamaz.

Camileri ahır yabdılar zaten.

İşte cehabe nin yalanları :

• Bu kafa 2. Abdulhamit Han'dan beri aynı, düşman gazeteciye para ver ve kendinle ilgili haber yaptır. Yunan gazeteciye verirsin parayı Türkiye dünya gücü der geçer. A habere verdiğinden biraz fazla vermen gerekir ama.

Bu arada 2. Abdulhamit zeki ve iyi bir adamdı ama çok ciddi toprak kaybetti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ta4cmj

Kalan yandaslari da toplamis kareyi tamamlamissin tebrik ederim de gerek yoktu. Sahsen ben tokum boyle safsatalara, bu tarz haberler karin doyurmuyor malesef. Alim gucunden bahsetsinler, ekonomiden bahsetsinler, yunanin postallariyla ciktigi adalara ne olacak onlardan bahsetsinler. Yunanistan sonunda kabul etti... 

Neyse senden ricam alinti yapip cevap verme zahmetine girme lutfen, prensip olarak bana yazilmadikca ben kimseye yazmiyorum, alintilamiyorum, cevap vermiyorum. Konuya yazdim yazacagimi. Tesekkurler simdiden. Yunanistan sonunda kabul etti... 

olay cak cek zaten 3.günde kimse dünya süper gücü olmaz zaten o bayıldığınız ülkeler bile sadece 50-60 senedir süper güçler tarih değişir dengelerde değişir insanlık tarihi alışkın buna..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Temmuz 2020; 1:3:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

olay cak cek zaten 3.günde kimse dünya süper gücü olmaz zaten o bayıldığınız ülkeler bile sadece 50-60 senedir süper güçler tarih değişir dengelerde değişir insanlık tarihi alışkın buna..

Hah onu yazmayi unutmusum, bir de bu ulkelerin tarihini bir arastir sana tavsiyem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Adamlar AB paraları sayesinde ekonomilerini ayakta tutuyorlar. Sende bi araştır 🤔 bir bakalım.

Adalar demişken. Bu adalar mevzusunu araştır. 🤔

• Doğru olsun ya da olmasın ama bitmedi şu Yunanlılarda ki yüzme sevdası.Atam nasıl alıştırdıysa bağımlısı olmuşlar.

• tamam akpden onceki türk bayraklı türk egemenliğindeki halini göstersene o adalarınYunanistan sonunda kabul etti... hadi akp hainlik etti verdi diyelim....

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

İlk 2 yorumdaki zihniyet varken yunana ne hacet biz kendi kendimizi yer bitiririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.