Şimdi Ara

Yunanistan Schengen Vizesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Ben yunanistana schengen vizesi için başvurdum sağolsunlar 4. vizem olmasına rağmen 10 günlük vize vermişler bide tek giriş vermişler. çıkış tarihinide benim dönüşümden önce vermişler vizenin.neyse aradım bunları hata yapmışsınız dedim ben 1 gün sonra çıkıcam ülkenizden yanlış vize vermişsiniz filan dedim beni konsolosluğa çağırdılar yarın sabah gideceğim yanlarına. sormak istediğim soru bu vizeyi iptal edip yeni bir vizemi verecekler. yeni bir vize vereceklerse bunun tarihini az birşey yalakalık yaparak uzattırabilirmiyim bide multi yapabilirlermi.

birde bu tek girişli vizeyle avrupada başka bir ülkeye gidebilirmiyim. 10 gün içinde. şimdiden parmaklarınızı yorduğunuz için teşekkür ederim.

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cansacit -- 25 Ocak 2017; 19:5:8 >

• Kimse yokmu acaba anlayan acil cvp lazımda.
  • Görüşmenin sonucu ne olur bilemem.
    Tek girişlik vize varsa Yunanistan'dan uçakla diğer Schengen ülkelerine gidebilirsin. Karayoluyla da gidersin ama gittiğin 2. schengen ülkesinde sınırdan çevirirler. Çünkü Yunanistan'ın diğer Schengen ülkeleriyle kara sınırı yok. Yunanistan'dan karayoluyla çıktığın anda Schengen alanından çıkmış oluyorsun ve tek giriş hakkını kullanmış oluyorsun.
  • Merhabalar arkadaşlar,
    Sebatianbjk yorumun için çok teşekkürler.

Yunanistan İzmir Başkonsolosluğuna gittim. Vizemi sadece 1 gün uzatıp tek giriş olarak bıraktılar. Ortalığı ayağa kaldırdım kavga gürültü vs. Kendi yaptıkları hatadan dolayı maddi zarar uğradığımı ilettim. 150 km yol geldiğimi böyle olacağını söyleselerdi telefonla uçak biletini iptal edip 1 gün önceye alabilirdim birsürü masraf ettim dedim. Bi kaç küfür ettim vs. konsolosla görüşmek istedim görüştürmediler. Daha fazla bağırdım kapıda içeri almadıkları için.Sonra bi kadın geldi vizeyi yazan hata yapmışız yapacak birşey yok vizene 1 gün ekledik daha ne istiyorsun dedi oda. İngilizce olarak bağırarak böyle bir hatamı yapılır vs dedim benim maddi zararımı kim karşılayacak dedim. En son bi eleman geldi içerden bana dediki cep harçlığımı istiyorsun neden bukadar ortalığı ayağa kaldırıyorsun vizeni verdik ya dedi. Bir anda beynim döndü saydım sövdüm pasaportu atıp iptal et lan vizeyi filan dedim. Polis çağırdılar fiili olarak herhangi bir suçum olmadığını düşünüyorum ama neyse bi boka yaramadı vize aynı duruyor elimde yunanistana girerken yıpratcaklar beni gibi hissediyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cansacit

Merhabalar arkadaşlar,
    Sebatianbjk yorumun için çok teşekkürler.

Yunanistan İzmir Başkonsolosluğuna gittim. Vizemi sadece 1 gün uzatıp tek giriş olarak bıraktılar. Ortalığı ayağa kaldırdım kavga gürültü vs. Kendi yaptıkları hatadan dolayı maddi zarar uğradığımı ilettim. 150 km yol geldiğimi böyle olacağını söyleselerdi telefonla uçak biletini iptal edip 1 gün önceye alabilirdim birsürü masraf ettim dedim. Bi kaç küfür ettim vs. konsolosla görüşmek istedim görüştürmediler. Daha fazla bağırdım kapıda içeri almadıkları için.Sonra bi kadın geldi vizeyi yazan hata yapmışız yapacak birşey yok vizene 1 gün ekledik daha ne istiyorsun dedi oda. İngilizce olarak bağırarak böyle bir hatamı yapılır vs dedim benim maddi zararımı kim karşılayacak dedim. En son bi eleman geldi içerden bana dediki cep harçlığımı istiyorsun neden bukadar ortalığı ayağa kaldırıyorsun vizeni verdik ya dedi. Bir anda beynim döndü saydım sövdüm pasaportu atıp iptal et lan vizeyi filan dedim. Polis çağırdılar fiili olarak herhangi bir suçum olmadığını düşünüyorum ama neyse bi boka yaramadı vize aynı duruyor elimde yunanistana girerken yıpratcaklar beni gibi hissediyorum :D

Hocam yunanistan girişinde büyük ihtimal sizi biraz zorlayacaklar :)) Şaka bir yana zannetmiyorum birşey olacağını geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.