Şimdi Ara

Yunanistan Ekonomik Krizi(Büyük Çöküş-Çipras İstifa Etti!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
13
Favori
17.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MERT*

Referandum sonuçlarını bekliyoruz. Neredeyse her kanalda birbirleriyle tartışan politikacılar var. Durum bu.

Yapılan anketlere göre Avrupa'nın sunduğu şartlara 'hayır' diyenlerin sayısı 'evet' diyenlerden fazla ama daha kesin bir şey yok.

Edit: İlk resmi yüzdeler birkaç dakika önce gelmeye başladılar.

Hocam sonuçları takip edeceğim bir yunan kanal ismi verebilir misiniz? Bakabiliyorsam, internetten canlı olarak izlemeye çalısacağım

• Cnn'den canlı takip etmek için;
    http://wpc.c1a9.edgecastcdn.net/hls-live/20C1A9/cnn/ls_satlink/b_,264,528,828,.m3u8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan da seçim gidişatı takip edilebilir;

http://www.alphatv.gr/webtv/live

Sol tarafta Oxi, Nai yazan yerde oranlar gözüküyor.

• Yunanistan İçişleri Bakanlığı resmi seçim başlığı;
    http://ekloges.ypes.gr/current/e/public/index.html?lang=en#{"cls":"main","params":{}}

• quote:

Orijinalden alıntı: Missery

quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Referandum sonuçlarını bekliyoruz. Neredeyse her kanalda birbirleriyle tartışan politikacılar var. Durum bu.

Yapılan anketlere göre Avrupa'nın sunduğu şartlara 'hayır' diyenlerin sayısı 'evet' diyenlerden fazla ama daha kesin bir şey yok.

Edit: İlk resmi yüzdeler birkaç dakika önce gelmeye başladılar.

Hocam sonuçları takip edeceğim bir yunan kanal ismi verebilir misiniz? Bakabiliyorsam, internetten canlı olarak izlemeye çalısacağım

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın, şimdi girdim foruma. Sonuçları Mega, Star, ERT1 ya da Alpha'dan takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 5 Temmuz 2015; 21:51:34 >

• Yunanistan için çöküşün başlangıcı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunanistan'ı zor günler bekliyor.
  • yunanistani isgal vakti geldi

• Bu süreçten en büyük zararla ayrılmaları dileğiyle eşşek gibi yatıp tabak kırarak dans etmeye benzemiyor tabi
  • Yunanistandan ev arsa çevirebiliyormuyuz şu an?

• Adamlar sanki savaş kazandılar nasıl seviniyorlar yahu! Herhalde AB'yi iyi dolandırdık diye seviniyorlar...

• gg
  •  Yunanistan Ekonomik Krizi(Büyük Çöküş-Çipras İstifa Etti!)

• Eğer yunanistan AB'den çıkarsa olacak olay tam olarak şöyle
     Yunanistan Ekonomik Krizi(Büyük Çöküş-Çipras İstifa Etti!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

Yunanistani işgal edelim o zaman diyen andavallar var hay allahım..Yunanistana savaş açarsan aynı zamanda hemen hemen tüm Avrupa'ya savaş açmış sayiliyorsun.Ayrıca dünya anlaşmasına göre toprak satın almak yasaklandı..sadece ülke referandum ile izin verirse ülke vatandaşlıgını satabilir..mesela 300 bin euro getir Yunan vatandaşı ol gibi..

güçlü devletler bıktılar küçük ülkeleri taşımaktan. kimse karışmaz girer alır Türkiye. ama öyle bir kafa yok ülkede
  • Hükümet anlaşsın. Biz yunanistanın borçlarını ödeyelim onlar egedeki adaları bize versinler

• Cips ve kola eşliğinde izliyorum Avrupa'nın çöküşünü. Biz zamanında çok çektik ve çekiyoruz halen biraz da siz çekin.

• Kıbrısın kalanını veya naksosu versinler bizde ödeyelim borçlarını bize bağımlı olsunlar. Şu an hem üzülüyom çünkü Euro artıyor hem de seviniyorum sonuçta Yunanistan bu. Batsınlar anasını satayım

• ab yalakalığı yapacağına sırplara arasını iyi tutsun biz gerekli ekonomik desteği sağlarız CCC Putin CCC başğanımız gerekli desteği sağlar birde rus vatandaşlarından bir milyon tane belge istemesinler ülkenizi soymaya değil gezmeye gelecek bu adamlar kısacası Rusyadan destek alsınlar madem denize düştüler küçük yılana sarılsınlar merkel daha büyük yılan
  • !
     Yunanistan Ekonomik Krizi(Büyük Çöküş-Çipras İstifa Etti!) Yunanistan Ekonomik Krizi(Büyük Çöküş-Çipras İstifa Etti!)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.