Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yunanistan 17. adayı 'da işgal etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
649
Cevap
5
Favori
42.564
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Yunanistan 17. adayı 'da işgal etti.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    184 Mesaj

gezide gördük sizi 200 tl için vatanını satacak kadar alçaldınız. Geri adım atmadı bir kaç adım daha ileri atarak dediklerinin fazlasınıda yapmaya başladı hadi gidinde durdurun bakalım. Esas fetöcü tabiki sizsiniz fetönün gerçek yüzünü göre göre kolkola takılıyorsunuz.

Bence sen düşün bir daha insanlara karşı ithamlarını dizerken.Sen hiç birşeysin buradan öyle kuru tehditler birşey yapamazsın buyur ne yapacaksan yap. Benim yaşam tarzım seni ilgilendirmez ha diceksen biraz daha ileri gidip gerici diye bana evet biz geriden geliyoruz sadece size deh demek için. Bence sen sen youtube yaz gafman diye bak neler çıkıyor hatta çarkçı k.... yaz neler çıkıyor bak.

Unutma Cumhuriyeti benim atalarım kurdu bizler yaşatacağız öyle üç beş çapulcuya bırakmayız bu devleti siz gidin size 200 tl verenlerle bir olup hükümet yıkmaya çalışın.
    |
    |
    KURSAD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5232 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

gezide gördük sizi 200 tl için vatanını satacak kadar alçaldınız. Geri adım atmadı bir kaç adım daha ileri atarak dediklerinin fazlasınıda yapmaya başladı hadi gidinde durdurun bakalım. Esas fetöcü tabiki sizsiniz fetönün gerçek yüzünü göre göre kolkola takılıyorsunuz.

Bence sen düşün bir daha insanlara karşı ithamlarını dizerken.Sen hiç birşeysin buradan öyle kuru tehditler birşey yapamazsın buyur ne yapacaksan yap. Benim yaşam tarzım seni ilgilendirmez ha diceksen biraz daha ileri gidip gerici diye bana evet biz geriden geliyoruz sadece size deh demek için. Bence sen sen youtube yaz gafman diye bak neler çıkıyor hatta çarkçı k.... yaz neler çıkıyor bak.

Unutma Cumhuriyeti benim atalarım kurdu bizler yaşatacağız öyle üç beş çapulcuya bırakmayız bu devleti siz gidin size 200 tl verenlerle bir olup hükümet yıkmaya çalışın.

Feto ile kol kola oldugumuzun kanıtını sunsana buraya Ama ben sana sunayım . Bu arada nerede 200 lira vermişler benim geziye gidip cadırlardakilere gıda yardımım ve benzin param zaten 2000 tlyi geçmiştir. kimse adına değil arazilerin park'ların yandaşlara peşkeş çekilmesini önlemek içindi. 200 liraymış 200 lira çok büyük bir rakam sanki. Ama bu Ülkenin tarihi bir torba kömüre , bir paket makarnaya satıldı. :) Onun da kanıtları var atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 12 Mart 2017; 22:32:21 >
    |
    |
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz

• Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Ya bu olayı niye unuttuk. İşgal altında değil miymiş yada bu adalar bizim değilmiymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |

|
    |
    Taa eskiden beridir zamaninda tunguzlar Metehandan baris ve ustunluk kurmak icin manevi ve maddi degeri yuksek olan seyler istemislerdi baris icin kabul etsede gitgide isteklerini arttiran tunguzlar en sonunda toprak istemislerdi vatan sevgisi bu , boş kullanilmayan toprak dahi olsa , devletin temeli olan topragı biz nasil verebiliriz diyerek hiddetle tunguzlara savas acmisti. Metehandan Ataturke kadar hic bir Turk kimseye bir karis topragini vermemis almaya yeltenenlere ise savas acip gerekeni yapmislardir sonuna kadar, O gunlerden . simdi koca koca adalarini veren Turkiyeye donduk.. Yakinda donumuzuda alicaklar sanirim

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    adalar satıldı savaş çıktığında seni kurtaracak hükümet değil ordudur orduyu yok eden kimdi onlar kimlere hizmet ediyor bunu herkes biliyor ama anlamamazlıktan geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantom006 -- 29 Haziran 2017; 16:40:33 >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.