Şimdi Ara

Yunanistan 17. adayı 'da işgal etti. (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
5
Favori
43.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

Arkadaş şu forumda ne kadar vatanını milletini satmaya hazır insan var inanın utanıyorum. Her gelişmeyi siyasete baştakilere dökerler Allah korusun savaş çıksa adamlar kahrolsun akapa diye koşup yünan tohumlarıyla birlikte savaşacaklar.Almanya ile sorun yaşıyoruz ; Helal olsun Almanlara iyi yaptılar iyi susturdular bakanları , Rusya ile sorun yaşıyoruz helal olsun Rusyaya Türkiye ye haddini bildir! Vatanını milletini seven insan bu şekilde konuşmaz defolun gidin şu ülkeden arkadaş ne kadar çok hain var içimizde bitmiyorlar.

Ben vatanımı seviyorum ama milletimin cahil olan kısmından iğreniyorum. Bu anlayış kabul görür mü?
  • thawne kullanıcısına yanıt
    Yonetim de biat etmis sanirim. Iktidara karsi muhalif ve gercekleri soyleyenler uzaklastirilmaya baslanmis yandas medya tutumuyla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Kardeş belediyeler özerk zaten. Devletten ayrı kamu tüzel kişilikleri var. Kendi bütçeleri var. Kararları kendisi alır. TFF gibi ;)

• Bu ülkeden umudu kesmiyorsam hala, bu ülkedeki Türkçüler içindir. Ne mhp ne chp ne de akp bu ülkeye iyi gelmiyor. Tek çözüm Türkçü bir parti. Ama bu ülkede sadece Türkler yok diyen veya dinciyiz osmanlı len, abdulmahid atam len diyen aptallara da kulak asılmamalı. Bu kadar hainin olduğu bir ülkede demokrasi hiçbir zaman var olamaz acı ama gerçek.
  • Kardak için yunana nefes aldırmayan ordumuz ondan kat kat büyük adanın işgal edilmesine göz yumacak öyle mi? Saçmalık. Açılan konu ve altında yazılan yazılar o kadar saçma ki kıçımla gülüyorum afedersiniz. Bu ada 12 adanın verildiğinden beri zaten yunandaydı. Gereksiz bir konu olmuş. Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Izmir'i de alacak yakinda, ufak ufak geliyor hellas'in cocugu.

Alsalar da rahatlasak, yuzumuz medeniyet gorur, kekolari da suriyelileri de paketlerse mis.

Bu yorumu yazan da beğenen 130 kişi de vatan haini, muhalif olmakla vatan haini olmak arasında büyük bir farm var, siz ise vatan hainisiniz,pkklılardan bir farkınız yok.

Yunanlilarin isgal ettigi adalardan bazilari sizin puuuu lozan batsin dediginiz anlasma ile turkiyede olan topraklardir. Yunanistanin uzerine askeri karakol diktigi yer usi anlasmasiyla turkiyeye verilmistir, belgeleri de mevcuttur.

Tabii siz erdogana laf gelmesin diye atacaginiz takla olmadigi icin normaldir kabul etmemeniz.

Burada beni vatan hainligiyle suclayan fasulye kagalar daha ne dedigimi anlamaktan aciz, cevap verme geregi bile duymuyorum bu tiplere.

Hellasin cocugu derken guzelleme yaptigimi sananlar bir zahmet ilkokula geri donsun.

Eger bir ulke topraklarini korumaktan acizse (ki oyle) benim de cikip yakinda izmiri alacaklar dememden daha normal birsey olamaz.

Ulkesini 4 milyon arapla dolduran pkknin sehirlerde cephanelik kurmasina ses etmeyen, suriyeden turbe kacirip osmanlicilik oynayanlara gore sizin sesiniz bizden cok cikiyor.

Bu kadar kepazelik yasanirken gikini cikarmayanlar, yunanistan uluslararasi anlasmalarda turkiyeye verilmis ada ve adaciklar giderken vatansever kesiliyor.

Siz turbe kacirilirken de haburda teroristlerle halay cekerken de milliyetciydik, hicbirimiz milliyetciligi ayaklar altina aldik demedi.

Mesajima arti verenler olayi anlamis beyni olan insanlar, siz kendi adiniza konusun. Artik fenalik geldi isinize gelmeyen herkesi hain ilan etmenizden.

Beni tanımadan kim olduğumu bilmeden hemen bana ak partili damgasını vurmuşsunuz fakat atatürkçü ve milliyetçi birisiyim,muhalif olmakla vatan haini olmak arasındaki farkı siz kavrayamamışsınız.Az buçuk o kafanızı çalıştırın, nefretiniz devlete mi yoksa başkalarına mı ? Devlete ise sonunuz fenadır.

• Boşveriniz şunu bunu
    Adamlar adalara asker çıkarmış mı? Çıkarmış
    İşgal etmiş mi? Etmiş
    Hak iddia etmesi gereken mercilerden ses var mı? Yok
    Şemsiyenin davasını tartışmayın bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''AHMET TAKAN'' kim? Neden 18 Marta kadar?

Ayrıca konu sahibi olarak CB yi şikayet ettin mi yetkili mercilere?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_2900

reaktans o paylastigin resmi sibere gonderiyorum simdi bakakim milletin sectigi cumhurbaskaniyla dalga gecmek nasil oluyormus gorursun sen

Allah razı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaktans -- 11 Mart 2017; 0:2:7 >
  • abi anlamadığım konu şu neden kendi adalarımıza sahip çıkamıyoruz? yunanistan'dan korkuyor muyuz yoksa? neden kendi adamızda başka bir ülkenin askerleri ve bayrağı var? ve bu konu hakkındaki sorumluların vicdanı hiç sızlamıyor mu? bu olayı haber yapmayan yandaş medyalar kendilerini gazateci sayabiliyor mu? kafamda çok sorular var. hiçbirine cevap gelmeyecek biliyorum, sadece yazıklar olsun demek istiyorum.

savaşta kazandık, lozan'da kaybettik diyenlere selam olsun. şu anda savaşta kazandığımızı, kendi ellerimizle verdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 10 Mart 2017; 23:47:5 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Topraklarınıza başka bir devletin asker çıkarmasının kelime karşılığı nedir sizin lügatda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalender46

Topraklarınıza başka bir devletin asker çıkarmasının kelime karşılığı nedir sizin lügatda?

Toprak bizim ise buna işgal deniyor. Hayırdır neden sordun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_2900

reaktans o paylastigin resmi sibere gonderiyorum simdi bakakim milletin sectigi cumhurbaskaniyla dalga gecmek nasil oluyormus gorursun sen

Allah razı olsun.

O adam benim gözümde ******st

Madem korkmuyorsun, mesajı açıkça yaz. Burada caps için sabırsızlıkla bekleyenler var.

• ada deyip geçmemek lazim. şu ege ve akdenizde okadar çok yunan adası var ki adamlar her sene binlerce turisti konuk ediyor bu adalarda.

tabii bizim için turizm gereksiz bile görülebiliyor çogu zaman ve hiçbir zamanda bu ülke tarihinde ben hatırlamıyorum önem verildigini. Sadece son dönemde değil yıllardır bu böyle.
  • aerosoldreams kullanıcısına yanıt
    Duygularıma tercüman olmuşsunuz hocam. Maalesef bu forum çok tehlikeli bir hal almaya başladı. Dikkat etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Müslümbord

o üye benim.yönetim yapmadığım şey yüzünden ban verdi.artık burasıyla işim bitti.2 üyelik de silinsin.yavşak troll tayfası istediği gibi hakaret iftira atsın tık yok, bize 15 gün verdiler.

Millete hakaret et et sonra ceza gelince ağla oh ne güzel sırf ben en az 5 mesajını hakaretten şikayet ettim.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    O adalar ne yunanistan toprağıdır ne Türkiye sorun burada zaten.
    Kara milinize 6 milden yakın topraklara adacıklara yunanistan asker çıkarıyor bayrak dikiyor zaten şaibeli adacıklar onlar.
    Lozan a göre değil bu adacıklar egede yunanistana bırakılan büyük adaların bile askerden arındırılması ve silah bulundurulmaması şartı var.
    Adamlar bu hükmü deldiği gibi muğlanın dibinde yer alan kayalığa asker çıkartıp bayrak dikip silahlandırıyor.
    Hadi dediğiniz gibi onların olsun, bunu benim mantığım almasa da yukardaki anlamda
    Bunun karşılığı olmalı en azından değil mi?
    Yapılıyor mu bu?

• Ya istediğiniz ada olsun..
    Denizi doldurup ada yapmak isteyen kaç tane kalantor var bu ülkede..
    karışık duygular içindeyim..
  • Toprak resmen onlarin. Algi yapan gazeteler bosa yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

O adalar ne yunanistan toprağıdır ne Türkiye sorun burada zaten.
    Kara milinize 6 milden yakın topraklara adacıklara yunanistan asker çıkarıyor bayrak dikiyor zaten şaibeli adacıklar onlar.
    Lozan a göre değil bu adacıklar egede yunanistana bırakılan büyük adaların bile askerden arındırılması ve silah bulundurulmaması şartı var.
    Adamlar bu hükmü deldiği gibi muğlanın dibinde yer alan kayalığa asker çıkartıp bayrak dikip silahlandırıyor.
    Hadi dediğiniz gibi onların olsun, bunu benim mantığım almasa da yukardaki anlamda
    Bunun karşılığı olmalı en azından değil mi?
    Yapılıyor mu bu?

Konuda yazdım zaten bana kalsa AKP nin bunlar çok sert bir şekilde karşılık vermesi lazım donu paçayı toplayıp kaçmaları lazım o kayalıklardan ama artık nasıl olsa bir halt yiyemezler diye mi zaten içinde yaşayan yok diye mi her nedense umursamıyor adamlar.

Ada benim adam sabahtan akşama oynasınlar çokta umurumuzda havası var.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.