Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yunanistan 17. adayı 'da işgal etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
649
Cevap
5
Favori
42.573
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Yunanistan 17. adayı 'da işgal etti.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    554 Mesaj
    Muhalefet doğruda yanlışta söylese dinleyen yokki, onlarda yormuyor artık kendilerini :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 11 Mart 2017; 0:50:57 >
    |
    |

çöp olmayıpta ne olacak haberin aslı bir resim ile çarpıtılıp sunulmuş,bence bu haberi çıkartanlar vatan haini..
    |
    |
    başaran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vatan hainliği yapmayın.
    |
    |
    aerosoldreams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

Arkadaş şu forumda ne kadar vatanını milletini satmaya hazır insan var inanın utanıyorum. Her gelişmeyi siyasete baştakilere dökerler Allah korusun savaş çıksa adamlar kahrolsun akapa diye koşup yünan tohumlarıyla birlikte savaşacaklar.Almanya ile sorun yaşıyoruz ; Helal olsun Almanlara iyi yaptılar iyi susturdular bakanları , Rusya ile sorun yaşıyoruz helal olsun Rusyaya Türkiye ye haddini bildir! Vatanını milletini seven insan bu şekilde konuşmaz defolun gidin şu ülkeden arkadaş ne kadar çok hain var içimizde bitmiyorlar.

Ben vatanımı seviyorum ama milletimin cahil olan kısmından iğreniyorum. Bu anlayış kabul görür mü?
    |
    |

Yonetim de biat etmis sanirim. Iktidara karsi muhalif ve gercekleri soyleyenler uzaklastirilmaya baslanmis yandas medya tutumuyla..

|
    |
    thawne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MONSTER TULPAR T7 V2.6.2 Intel® Core™ i7-4710MQ - 192 bit 3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX11.2 - 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran - 8GB (1x8GB) DDR3L 1600MHz SODIMM - 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 32MB 7200RPM HDD SATA-III 6GB/sn - 120GB Mushkin Chronos SSD SATA-III 6GB/sn (Okuma: 560 MB/s - Yazma: 525 MB/s) Mavi Renkli Özelleştirilebilir Arkadan Aydınlatmalı Klavye Killer Network Entegre 2 1 Adet Hoparlör High Definition (HD) ve Subwoofer
  • Çavuş
    71 Mesaj

Kardeş belediyeler özerk zaten. Devletten ayrı kamu tüzel kişilikleri var. Kendi bütçeleri var. Kararları kendisi alır. TFF gibi ;)

|
    |
    cemsinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1841 Mesaj
    Bu ülkeden umudu kesmiyorsam hala, bu ülkedeki Türkçüler içindir. Ne mhp ne chp ne de akp bu ülkeye iyi gelmiyor. Tek çözüm Türkçü bir parti. Ama bu ülkede sadece Türkler yok diyen veya dinciyiz osmanlı len, abdulmahid atam len diyen aptallara da kulak asılmamalı. Bu kadar hainin olduğu bir ülkede demokrasi hiçbir zaman var olamaz acı ama gerçek.
    |
    |
    Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Kardak için yunana nefes aldırmayan ordumuz ondan kat kat büyük adanın işgal edilmesine göz yumacak öyle mi? Saçmalık. Açılan konu ve altında yazılan yazılar o kadar saçma ki kıçımla gülüyorum afedersiniz. Bu ada 12 adanın verildiğinden beri zaten yunandaydı. Gereksiz bir konu olmuş. Saygılar...

|
    |
    366 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Izmir'i de alacak yakinda, ufak ufak geliyor hellas'in cocugu.

Alsalar da rahatlasak, yuzumuz medeniyet gorur, kekolari da suriyelileri de paketlerse mis.

Bu yorumu yazan da beğenen 130 kişi de vatan haini, muhalif olmakla vatan haini olmak arasında büyük bir farm var, siz ise vatan hainisiniz,pkklılardan bir farkınız yok.

Yunanlilarin isgal ettigi adalardan bazilari sizin puuuu lozan batsin dediginiz anlasma ile turkiyede olan topraklardir. Yunanistanin uzerine askeri karakol diktigi yer usi anlasmasiyla turkiyeye verilmistir, belgeleri de mevcuttur.

Tabii siz erdogana laf gelmesin diye atacaginiz takla olmadigi icin normaldir kabul etmemeniz.

Burada beni vatan hainligiyle suclayan fasulye kagalar daha ne dedigimi anlamaktan aciz, cevap verme geregi bile duymuyorum bu tiplere.

Hellasin cocugu derken guzelleme yaptigimi sananlar bir zahmet ilkokula geri donsun.

Eger bir ulke topraklarini korumaktan acizse (ki oyle) benim de cikip yakinda izmiri alacaklar dememden daha normal birsey olamaz.

Ulkesini 4 milyon arapla dolduran pkknin sehirlerde cephanelik kurmasina ses etmeyen, suriyeden turbe kacirip osmanlicilik oynayanlara gore sizin sesiniz bizden cok cikiyor.

Bu kadar kepazelik yasanirken gikini cikarmayanlar, yunanistan uluslararasi anlasmalarda turkiyeye verilmis ada ve adaciklar giderken vatansever kesiliyor.

Siz turbe kacirilirken de haburda teroristlerle halay cekerken de milliyetciydik, hicbirimiz milliyetciligi ayaklar altina aldik demedi.

Mesajima arti verenler olayi anlamis beyni olan insanlar, siz kendi adiniza konusun. Artik fenalik geldi isinize gelmeyen herkesi hain ilan etmenizden.

Beni tanımadan kim olduğumu bilmeden hemen bana ak partili damgasını vurmuşsunuz fakat atatürkçü ve milliyetçi birisiyim,muhalif olmakla vatan haini olmak arasındaki farkı siz kavrayamamışsınız.Az buçuk o kafanızı çalıştırın, nefretiniz devlete mi yoksa başkalarına mı ? Devlete ise sonunuz fenadır.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Boşveriniz şunu bunu
    Adamlar adalara asker çıkarmış mı? Çıkarmış
    İşgal etmiş mi? Etmiş
    Hak iddia etmesi gereken mercilerden ses var mı? Yok
    Şemsiyenin davasını tartışmayın bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ayrıca konu sahibi olarak CB yi şikayet ettin mi yetkili mercilere?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hakan_2900

reaktans o paylastigin resmi sibere gonderiyorum simdi bakakim milletin sectigi cumhurbaskaniyla dalga gecmek nasil oluyormus gorursun sen

Allah razı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaktans -- 11 Mart 2017; 0:2:7 >

• Yarbay
    3716 Mesaj
    abi anlamadığım konu şu neden kendi adalarımıza sahip çıkamıyoruz? yunanistan'dan korkuyor muyuz yoksa? neden kendi adamızda başka bir ülkenin askerleri ve bayrağı var? ve bu konu hakkındaki sorumluların vicdanı hiç sızlamıyor mu? bu olayı haber yapmayan yandaş medyalar kendilerini gazateci sayabiliyor mu? kafamda çok sorular var. hiçbirine cevap gelmeyecek biliyorum, sadece yazıklar olsun demek istiyorum.

savaşta kazandık, lozan'da kaybettik diyenlere selam olsun. şu anda savaşta kazandığımızı, kendi ellerimizle verdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi but you promised -- 10 Mart 2017; 23:47:5 >
    |
    |

Topraklarınıza başka bir devletin asker çıkarmasının kelime karşılığı nedir sizin lügatda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Treth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu şehitler diyarı işte bu yer Maraş'tır.
  • Yarbay
    2953 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kalender46

Topraklarınıza başka bir devletin asker çıkarmasının kelime karşılığı nedir sizin lügatda?

Toprak bizim ise buna işgal deniyor. Hayırdır neden sordun
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,360
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.