Şimdi Ara

Yumuşak konforlu araç 85bine (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vw golf Çok sesiz ve konforlu
    Audi a4 olabilir
    Eski kasa b7 vw Passat

• Aman sakın çin malı volvo alma da ne alırsan al. Citroen C5 öneririm ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi areels -- 23 Mart 2016; 15:16:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

R design versiyonlari oylle.advance modeller o kadar sert olmuyor. @zotacing
    b8 le rezil olan bir musteri var forumda,arabanin icinde helikopter calisiyormus,isterseniz konusuna bidaha davet edeyim,yine banane dersiniz
    @Duratec

Ayda 3 bin yılda 30 bin satan bir model içinde bir tane sıkıntı olmuş abartmanın alemi yok.

İmzamdaki passatı 2 hafta önce sattım. D sınıfı alacak olsam s60 ı oldukça uzun süre kullanmış biri olarak yüzüne bakmam.

85 bine konu sahibi çok rahat mondeo alabilir.

• hangi aracı alacağınıza karar verdikten sonra aynı şekilde gerçekten konfor üzerine odaklı yumuşak hamurlu bir lastik bakın ve jantlarınızın 16 inch den büyük olmamasına özen gösterin.

araç önerim de nacizane golf veya ikinci el v40 cross country olur (uzun yıllar binecekseniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 23 Mart 2016; 15:32:55 >
  • Passattaki sesler konusunda cok kisi muzdarip dostum.s60in yuzune bakarmisin bakmazmisin o senin fikrin tabi,ama volvonun surusu koltuk kalitesi mukemmel ,bunuda sadece ben degil otopark.com gibi bircok mecmua soyledi.alman fanboyu mecmualar bile itiraf ediyor ki alman araclari sert karakterliler,zaten pasat gibi buyuk beden onden cekisli alt segment bir arabaya yumusak süspansiyon koymak mantik isi degil.ya citroen gibi hydractive tarzi bir sistem getirecek ya da audi seviyesine cikartacaksiniz arabayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: areels

Aman sakın çin malı volvo alma da ne alırsan al. Citroen C5 öneririm ben de.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=115272842&p=1
    Cezaniz bitmiş gecmis olsun,konuda isittikleriniz yetmedi sanirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Passattaki sesler konusunda cok kisi muzdarip dostum.s60in yuzune bakarmisin bakmazmisin o senin fikrin tabi,ama volvonun surusu koltuk kalitesi mukemmel ,bunuda sadece ben degil otopark.com gibi bircok mecmua soyledi.alman fanboyu mecmualar bile itiraf ediyor ki alman araclari sert karakterliler,zaten pasat gibi buyuk beden onden cekisli alt segment bir arabaya yumusak süspansiyon koymak mantik isi degil.ya citroen gibi hydractive tarzi bir sistem getirecek ya da audi seviyesine cikartacaksiniz arabayi.

2 adet b8 Passat değiştirdim. Ben sesli çalışan süspansiyonlar dışında oldukça memnundum.

S60 a kötü demem. Ama o motor-şanzıman ilişkisi, Sert yapısı ve sınıfına yakışmayan hacmi yüzünden çoğu kişi tercih etmiyor sadece ben değil.

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani, bir milyar kişi volvo çin malı değil dediği zaman volvo çin malı olmayacak mı? öyle bir beklentiniz mi var :)) hadi o zaman hep beraber dünya tepsi gibi diyelim, tepsi olsun.
  • Sizi konuda yeterince rencide ettiler zaten,yönetim de biletinizi kesti,artik benim kendimi yormama gerek yok.forumda ciddiye alınmayan üyelerin gordugu muameleyi gorup millete kafa malzemesi olmak hosunuza gidiyorsa devam edin
    @areels
    S60i o fiyata dizel otomatikle rekor satti adamlar dostum,ben t4u de d2yi de kullandim herkes ister 180lige binmeyi.yeni motoru da cok övüyorlar onuda kullanacagim ilk firsatta ama standart bir kullanici icin d2 gayet yeterli.bircok dizel 1.6 kullanıcısının arabasini yazilimla guclendirdignide biliyoruz.
    yakinda dizel otomatik de uretir volvo tahminimce o zaman bakariz.
    Otomobilde geniş hacim buyuk boyutlar herkese hitap eden bir ozellik degil.oyle olsa s60la ayni araya gelen cla gibi araçlar bukadar rekor kirmazdi.arabanin sertligi r designi saymazsak şehir efsanesi.o rahatliktaki bir koltugu surusu passatin agabeyi a4bile veremiyor.sert araba ariyorsaniz c ye 3e bakin. @vetenes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 23 Mart 2016; 16:40:18 >

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Motorlar ve şanzıman açısından sıkıntı yok ancak Ford kendi araçlarına layık görüp tdci + ps ikilisini kullanmayıp volvoya verdi.

V40 ile her ne kadar kabul edilebilir bir kombinasyon olsa da s60 bu konuda çok geride kaldı. Diğer motorları gerçekten takdire şayan aynı Zamanda koltuk kalitesi vs. Bunda da hak veririm ancak rekor satış sadece marka bünyesinde kabul edilebilir. Rakipleri karşısında geride s60

• Dostum yeni diriltilmis bir markanin tarihinde ilk kez 500bin bandını asip arac urettigi her segmentte almanlarin karşısına dikilmesi ovulecek bir harekettir.tr gibi arabayi almadan satmayi dusunen bir piyasada bukadar arac satmasi gerilikle aciklanamaz zira rakipleri 50senedir piyasadalar.

• Merco w211 e200 komp elegance alıp keyfine bakmalısın bence.Düşük km belki zor bulursun ama özellikle avangarde yazmadım, elegance daha yumuşak süspansiyona sahip.
    Örnekhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ekspres-plaza-dan-2008-mercedes-e-200-k-elegance-sport-251426958/detay
  • C5 yumuşak değil diyen arkadaşın üç yıl bindim dediği arabasının arızalı olduğunu düşünüyorum. nasıl yumuşak değilmiş. ben fıs fıs gidiyorum baya. Üç yıldır. lhm yerine sisteme fren yağı koyuyorlar sana öyle denk gelmiş olmasın.

• Al bi pazat, bak keyfine. Çok yumuşak. Pambık pambık.
  • Dizel otomatik megane 3 bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Arkadaşlar şuan 2014 1.6tdi otomatik 205/55/16 leon var araç hız yol tutuşu ok ama çok sert araç ve bıktım.. Yolda bozuk para olsa hissediyorum aracı değiştirmeyi düşünüyorum 2013 modelden eski olmayacak 90000bin km den fazla olmayan otomatik hangi aracı almamı önerirsiniz uzun yol vs yaparım dizel mecbur acaba ondan mı konfor kayboluyor?? Aklımda a3 var golf var ama dediğim kadar fark edermi konfor düşündüğüm birde Volvo s60 ve passat yardımlarınızı bekliyorum ..

w211 bahsettiğiniz araçları birkaç defa çarpar sonra yetmedi böler. herşey model yılı değildir.
  • Pasat ve konfor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

quote:

Orijinalden alıntı: help21

Arkadaşlar şuan 2014 1.6tdi otomatik 205/55/16 leon var araç hız yol tutuşu ok ama çok sert araç ve bıktım.. Yolda bozuk para olsa hissediyorum aracı değiştirmeyi düşünüyorum 2013 modelden eski olmayacak 90000bin km den fazla olmayan otomatik hangi aracı almamı önerirsiniz uzun yol vs yaparım dizel mecbur acaba ondan mı konfor kayboluyor?? Aklımda a3 var golf var ama dediğim kadar fark edermi konfor düşündüğüm birde Volvo s60 ve passat yardımlarınızı bekliyorum ..

w211 bahsettiğiniz araçları birkaç defa çarpar sonra yetmedi böler. herşey model yılı değildir.

Hocam o kadarda eski model istemiyorum ama

• Öncelikle konfor söz konusu ise 308 burada değil Peugeot oluşuna aldanmayın sert ve dinamik bir araç aklımda almak bile vardı ara, o karar denedim öyle söyleyeyim size, hatta alacaktım karşı taraf vazgeçti.
    Golf c sinıfında dizel otomatik gibi şeyler dışında fiyatı abartılmayınca en mantıklı araçlarından bir, kalıyor konforu epey iyidir.
    Focus bence aracı kullanırken uçan halı hissi var ben çok uzun denemedim ama yormayacağına inanıyorum.
    Audi a3 bütçe biraz arttırılırsa geniş yanaklı lastiklerle a3 epey konforlu bir araç oluyor.
    Passat d sınıfı standartlarını karşılar c sınıfı araçlardan her halükarda iyi iş çıkarıyor.
    Mondeo ki bence ikinci el takıntısı yoksa tercih bu olmalı hem focustaki uçan halı hissi hemde dış dünyadan soyutlanma hali var gerçekten konfor adına iyi bir araç, aracın içine bile oturunca geniş bir iç hacim var ancak ona rağmen araç sizi tamamen sarıp sarmalamış gibi bir his veriyor.
    Volvo s60 eskiyen kasa malum, tank gibi ancak 1800 kilonun altında can çekişen 1.6 litre hacminde bir dizel gerçeği var.
    Sakın Mercedes a, bmw 1 falan düşünmeyin derim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.