Şimdi Ara

Yumuşak konforlu araç 85bine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuan 2014 1.6tdi otomatik 205/55/16 leon var araç hız yol tutuşu ok ama çok sert araç ve bıktım.. Yolda bozuk para olsa hissediyorum aracı değiştirmeyi düşünüyorum 2013 modelden eski olmayacak 90000bin km den fazla olmayan otomatik hangi aracı almamı önerirsiniz uzun yol vs yaparım dizel mecbur acaba ondan mı konfor kayboluyor?? Aklımda a3 var golf var ama dediğim kadar fark edermi konfor düşündüğüm birde Volvo s60 ve passat yardımlarınızı bekliyorum ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yayları ve amortisoru değiştir
  • help21 kullanıcısına yanıt
    golf ile bir test sürüşü yap ve gör derim. ben sınıfında golf kadar yumuşak sürüşlü araç görmedim ki eski aracım sürüşü çok yumuşak olan stilo. yumuşak sürüş dışında çok sessiz bir sürüş de vaaediyor golf. alalı 2 ay oldu ama hala tatlı sürüş zevkinden bıkkınlık gelmedi.
  • Madem o kadar konfor duskunusunuz aldiginiz otomatige dikkat edin. Suspansiyondan cok salliyor bazi otomatikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • v60 konfor olarak passattan daha üstün bir araç.Eğer v60 alabiliyorsanız hiç düşünmeyin.alternatif olarak s80 bakılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

v60 konfor olarak passattan daha üstün bir araç.Eğer v60 alabiliyorsanız hiç düşünmeyin.alternatif olarak s80 bakılabilir.

Net olarak saçmaladın. Şuan Passattan daha konforlu birtek Yeni Mondeo var D segmentinde. Başka bir alternatif yok. V60 kalas gibi.

• renault latitude ve volvo s60 bunlar yumuşak gelmisti bana..

• Beyler sana göre bana göre değilde kanıtlarla şu şu araç derseniz sevinirim.. Golf Audi tarzı seviyorum ama konfor için Volvo s60 passat düşünebilirim

• Leon'dan sonra Golf veya A3 sizin için "huzur" vaadetmeyecektir. İmkanınız var ise bir C4 test edin derim.

• Yeni mondeo cok konforlu diyorlar ama 85 bin e alınabilir mi emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Leon'dan sonra Golf veya A3 sizin için "huzur" vaadetmeyecektir. İmkanınız var ise bir C4 test edin derim.

C4 tipi artı Fransız aracı olması çok sıcak bakmamakla beraber daha bilen bir marka almayı düşünüyorum ama golf Audi yorumunuz üzerinde duracam

• quote:

Orijinalden alıntı: MOVISTAR

Yeni mondeo cok konforlu diyorlar ama 85 bin e alınabilir mi emin değilim

Teste bile gerek yok:(

• golf veya 308
  • Skoda Superb'yi de seçeneklerinize ekleyebilirsiniz,
  • Full+full egea tam sizlik

• R design versiyonlari oylle.advance modeller o kadar sert olmuyor. @zotacing
    b8 le rezil olan bir musteri var forumda,arabanin icinde helikopter calisiyormus,isterseniz konusuna bidaha davet edeyim,yine banane dersiniz
    @Duratec

• Son zamanlarda sürdüğüm süspansiyonları en rahat araba auristi. Öyle böyle değil tam lokum gibi, şehir içi için biçilmez kaftan. Aynı şekilde i30 ve honda civicteki amortisörlerde sizdeki araca göre hallice daha yumuşak. Dizel demişsiniz lpg ile kullanırım derseniz civic ve auris çok memnun eder bu konuda. Golf çok konforlu dğeil özellikle o paraya aklınızda highline almak varsa 45 yanak 17 jantlarla son derece sert, tümseklerde falan kalas gibi sert bir araç oluyor malesef. Comfortline ile baya fark oluyor. Passat derseniz özellikle 65 yanaklı trendline passatın yol konforu size gayet memnun eder o paraya dsg trendline passat alırsınız güzel bir araç.
  • Torsiyonlu golf sakin almayinda.. gercekten rezalet bi suspansiyonu var. Tam bagimsizli olanlari hatirlamiyorum nasildi ama 20000 km kadar 1.6 tdi kullandim, sonrasinda bmw 116d ed ye gectim. Serte donuk suspansiyon sistemine ragmen, kesinlikle daha guzel calisiyordu. Her yolculukta arkada oturan annemin ilk farkettigi de buydu. "Arkasi pek sarsmiyor onceki arabadaki gibi" diyordu :)

Su an spor suspansiyonlu 1 serisi kullaniyorum ve inanirmisiniz bu haliyle bile golf'un torsiyonundan daha konforlu. Golfte kullanilan o suspansiyon sisteminin gercekten kalitesiz ve ucuz oldugunu dusunuyorum ben. Cunku, gerek calisma gurultusu, gerekse calisma sekliyle kullaniciya bunu hissettiriyor.

Konforlu c segmenti arac istiyorsaniz; 308 veya astra k diyorum ben. Tam bagimsiz suspansiyon olmak kosuluyla golf 7 de iyidir diye dusunuyorum, ruzgar yalitimina ve genisligine diyecek laf yok zaten.

D segmenti dusunurseniz suspansiyon konusunda tamami beklentilerinizi karsilar.

• i30 test sürüşü yapın
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.