Şimdi Ara

YUMATU 32' LED TV FULL HD-HD MUAMMASI VE SONUÇ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
20.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıcıdan 32" full hd için panel kodu istedim "ST3151A05-8" kodunu verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıktaYaşayanAdam

Konu güncel, n11 ve gg gibi sitelerde hala satışta insanlar yanılıp almasın.
    Tüketici Hakem Heyetine şikayet edin.
  • hala full hd dıye satılıyor gelısme var mı?
  • Bende full hd diye sipariş geçecektim az daha teşekkürler...
  • 22/11/2017 tarihinde bu ürünü satın aldım halen kullanıyorum. Kanal taşıması bir dert, istediğim yere taşıyamıyorum tek TP arama yaptıramıyorum. Fabrikayı aradım bu modeller hatalıymış, ne yapalım mecburen böyle kullanacaksınız dediler. Görseydim burayı okusaydım burayı satın almazdım iade ederdim..
  • Bu televizyon yenilenip mi satışa çıktı? Hepsiburadada indirimde, yorumlar hep güzel ve son birkaç ay içerisinde yazılmış çoğu. Var mıdır bir sıkıntı?
    https://www.hepsiburada.com/yumatu-ymt32-full-hd-32-82-ekran-dahili-uydu-alicili-slim-led-tv-p-HBV00000II9AQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

Bu televizyon yenilenip mi satışa çıktı? Hepsiburadada indirimde, yorumlar hep güzel ve son birkaç ay içerisinde yazılmış çoğu. Var mıdır bir sıkıntı?
    https://www.hepsiburada.com/yumatu-ymt32-full-hd-32-82-ekran-dahili-uydu-alicili-slim-led-tv-p-HBV00000II9AQ
    3 gün önce smartını aldım. hala aynı. full hd diye satılan panel hd ready. ben bunu bilerek aldım. ekonomik olduğu için balkona koyacağım. o yüzden hem pahalı olmasın hemde iptv netflix filan izleyebileyim dedim. muadillerine göre yarı fiyat olduğundan aldım. görüntü güzel, internet filan dün baya test ettim güzeldi. kendi play store u var her uygulama yok ama yeterince var. 4x1.5ghz işlemci, 1gb ram 8gb rom var.

edit. bu arada benim için önemli olan bir şeyde, online film sitelerinden film izleyebilmeydi. sonuç olumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxxly -- 6 Şubat 2020; 12:59:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly

3 gün önce smartını aldım. hala aynı. full hd diye satılan panel hd ready. ben bunu bilerek aldım. ekonomik olduğu için balkona koyacağım. o yüzden hem pahalı olmasın hemde iptv netflix filan izleyebileyim dedim. muadillerine göre yarı fiyat olduğundan aldım. görüntü güzel, internet filan dün baya test ettim güzeldi. kendi play store u var her uygulama yok ama yeterince var. 4x1.5ghz işlemci, 1gb ram 8gb rom var.

edit. bu arada benim için önemli olan bir şeyde, online film sitelerinden film izleyebilmeydi. sonuç olumlu.

Alıntıları Göster
    Bende almayı düşünüyorum hocam TVBOX ile uğraşmamak için kendi içinde android gelmesi çok iyi olur. Dedikleri gibi Full HD değil mi paneli? IPTV Netflix kullanırken 1GB ram problem yaratıyor mu? 1.179TL şu anda bu fiyatlarda başka alternatif bulamadım maalesef. Bir tekhttps://www.hepsiburada.com/navitech-lds-3266hd-32-hd-android-smart-led-ekran-p-HBV00000M9J9Y?magaza=Hepsiburada bu var buda 720P olduğunu direk belirtmiş zaten 1000 lira bandında bunlardan iyi seçenek yok gibi.

• HolySound kullanıcısına yanıt
    değil hocam hd ready. ben 1 gb ram ile bi sıkıntı yaşamadım şuana kadar. iptv ve netflixte hiç sıkıntı yaşamadım. içindeki wifi çok başarılı.ben yumatu tercih ettim çünkü yazılım desteği veriyorlar en azından. muadilleri bu konuda şüpheli. 3 tvbox aldım, 3ünde de farklı farklı sorunlar yaşadım. bende artık tvbox ile uğraşmamak için androidli tercih ettim. ben memnunun kaldım 82 smartlısını da düşünüyorum kendi odama hem tv hem monitör olarak kullanmak için.
  • ben 12v ile calistirabilecegim 32" tv bakiyorum, android olmasindan dolayi ilgimi cekti, tv prizi adoptorlu mu ? yoksa fis dogrudan televizyona mi giriyor ? internette bulamadim buna dair bilgi, kullanim klavuzu vs. de yok
  • Foxxly hocam subat ayında aldıgıniz tv şu anda hepsibirada com da satılan Yumatu 32SMT3201 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı FHD Android Smart LED TV bu ürünmüdür memnuniyetin nasıl bende mutfağa almak istiyorum ama tv den ziyade smart android ve internet sitelerinden film izleme konusunda iyi olmasinı istiyorum tavsiye edermisiniz hala memnuniyetiniz nasil bayagidir kullaniyorsunuz sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu markayı alacağınıza paranızı çöpe attın.

• Su anda satilan paneller 1920 x 1080 cozunurlukte. Pc den baglanip emin oldum.

60 Hz oyunlarda da oldukca iyi gorunuyor (60 FPS Nfs denedim). Panel bu 2010 yilinda satilan 50 Hz Samsung'a benziyor.

Yumatu YMT kodlu urunleri kast ediyorum. Alt yazilarda bazilari cok duzgun bazilarinda yetistiremiyor panel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkillinc -- 30 Temmuz 2020; 16:54:38 >
  • Kanal düzenleme sıralama yapabilen varmı

• Servis menüsünü ararken bu konuya geldim. Benim hepsiburada'dan aldığım 24 inch'lik yumatu da full hd değilmiş. Panel kodu v236bj1-p01. Sırf açıklamalarında full hd yazmıyor diye bir sürü daha güzel ürünü elemiştim. Keşke onlardan birini alsaydım, hd ekran da gayet yeterliymiş :(. Konuyu açana teşekkürler, sayesinde bir daha yumatu almayacağım.

İlgili ürün:
    https://www.hepsiburada.com/yumatu-24-60-ekran-full-hd-dahili-uydu-alicili-slim-led-tv-p-HBV00000G3KWZ?magaza=webdetech&wt_gl=cpc.6807.shop.elk.tv-ssc&gclid=Cj0KCQjwyJn5BRDrARIsADZ9ykGCwDhrVUfFLSg-gkpSLFU5QraQkkoPOjbeLe5CWVfEqAMaXGw54NQaAkygEALw_wcB

Panel bilgileri:
    http://www.panelook.com/V236BJ1-P01_Innolux_23.6_CELL_overview_17274.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 2 Ağustos 2020; 12:35:56 >

• bendeki modelde panel no yok sanirim onceki modelin panel degistirilmks uzerine de siyah etiket vurulmus. 1080p ekran 1080i uydu alicisi entegre. Tivibu uydu da 1080i idi.
  • yorumları pek okumam bir ürünü almayı kafaya koyduğum zaman alırım.bu üründe de öyle yaptım.philips 1080p smart ile bunu kıyasladım.philips pahalı idi bu aynı özelliklerde ve ucuz diye aldım.yok 720p panelmiş, 1080p panel değilmiş diye yazılanları inanmadım, böyle büyük bir firma hile yapmaz, hele hepsiburada sahte ürün satmaz dedim tüm bunları kulak arkası yapıp ödeme yapıp aldım.ürün geldi.1080p film taktım takılmalar oldu.içime kurt düştü haliyle.netten özel menü kodunu buldum "source+2580" tuşuna basıp özel menüye girdim.panel kodu "T320XVN02.G" bu.bu kodla nete girdim baktım meğerse gerçekten 720p panelmiş.yani 1080p diye satılan cihazda 720p panel kullanışmış.hemen yumatu servisi ve ürünü aldığım webtech firmasını aradım.hatta satıcı firmaya resim attım kanıt olsun diye.onlarda hala 1080p panel dedi.teknik servise kardeşim dedim bu panel 720p sen bana 1080p diyorsun buyur panel kodu bu istersen sende araştır inanmıyorsan resim atayım dedim.hala bize verilen bilgi 1080p panel olduğu üzerine dedi.sana mı inanayım gördüğüme mi.ama ne hikmetse youtube de 1080p video izleniyor.gerçi işin garip yani trt4k yayınıda izleniyor uydudan.tv gerçekten 1080p bile olsa trt4k izlenmez.yani burada ya yazılım oyunu var yada başka bir şey sonuç olarak fazla verip iyi marka almadığıma pişmanım.yine 1 yıldız verdim sonuçta bir ürün var ortada.gerçi bunu mutfağa aldım o yüzden fazla üzülmüyorum.bana esas smart lazımdı.zaten sürekli smart kullanıyorum bu yüzden fazla takmıyorum kafama.ama siz en azından bunu bilerek alın.hala inanmayan varsa verdiğim koddan netten araştırabilir.ben ucuz diye aldım bilseydim bundan da ucuza 720p smart da vardı onu alırdım.sonuçta buda 720p smart televizyon.bence farkını verin iyi marka alın. Ama hepsiburada böyle bir hileye nasıl izin veriyor bunu hala anlamış değilim. nokta.(bu yorumu hepsiburada.com işine gelmediğinden olsa gerek yayınlamadı bilginize...)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Servis menüsünü ararken bu konuya geldim. Benim hepsiburada'dan aldığım 24 inch'lik yumatu da full hd değilmiş. Panel kodu v236bj1-p01. Sırf açıklamalarında full hd yazmıyor diye bir sürü daha güzel ürünü elemiştim. Keşke onlardan birini alsaydım, hd ekran da gayet yeterliymiş :(. Konuyu açana teşekkürler, sayesinde bir daha yumatu almayacağım.

İlgili ürün:
    https://www.hepsiburada.com/yumatu-24-60-ekran-full-hd-dahili-uydu-alicili-slim-led-tv-p-HBV00000G3KWZ?magaza=webdetech&wt_gl=cpc.6807.shop.elk.tv-ssc&gclid=Cj0KCQjwyJn5BRDrARIsADZ9ykGCwDhrVUfFLSg-gkpSLFU5QraQkkoPOjbeLe5CWVfEqAMaXGw54NQaAkygEALw_wcB

Panel bilgileri:
    http://www.panelook.com/V236BJ1-P01_Innolux_23.6_CELL_overview_17274.html

1366(RGB)×768, WXGA, 66PPI 

ve 60 HZ olarak gözüküyor. Başka birinde de Full HD panel çıkmıştı. Tamamen şansa göre falan galiba, monitör için alacaktım ne yapacağımı bilemedim

• Smyrn3. kullanıcısına yanıt

Şans değil de dolandırıcı satıcıya göre de olabilir. Ben çoktan jelatini söktüğüm için iade edemedim. Ama size gelende sorun çıkarsa iade edersiniz. Bu arada monitör olarak kullanmaya uygun olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 26 Ekim 2020; 4:26:9 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.