Şimdi Ara

Yulafı smoothie şeklinde içmek

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
35
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yulafı smoothie şeklinde içmek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    113 Mesaj

Doğru sonucta proteinin hemen karışması lazim kanina sonuçta profesyonel yarismacisin. yarismaya katilacaksin ince hesaplar yap. internetten video falan izleyip sacma sapan seyler söylüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasomelih -- 8 Aralık 2019; 20:23:50 >
    |
    |
    KEŞAİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

İlk cümleden sonrasını anlayamadım ne demek istedin yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sasomelih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha spora baslamamissin profesyonel sporcu gibi suyla icsem kana daha cabuk karışır hesabı yapiyorsun sacma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1386 Mesaj

Neye dayanarak bunu diyorsun daha spora bile başlamamışsın. Gelişim hızı belirlidir alman gereken protein bellidir. Daha fazla protein alırsan daha fazla gelişiyorsun diye bir şey yok. Supplement adı üstünde takviyedir, sen daha yeni başlamışsın 5 yumurta yesen zaten alman gereken proteini alıyorsun. Kas kütlen arttıkça alman gereken protein miktarı da artar, eğer ki bir gün olur sen yıllarını vermiş kocaman birisi olursan aldığın besinler yetmemeye başlarsa o zaman kullanırsın.
    |
    |
    Bir musibet bin nasihattan iyidir. Al paran boşuna gitsin kendin gör de sonra almazsın zaten geçici heves her spora başlayan supplement alınca 5 yılda yapılacak vücudu birkaç ayda yapabileceğini sanıyor.

Araştırıyorum bro spora gidince bunları öğretmiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEŞAİM -- 8 Aralık 2019; 20:52:6 >
    |
    |
    sasomelih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben alma taraftarı değilim açtığım başlığın altındaki notu okursan anlarsın
    ama supplement verimliliği arttırıyor bu bir gerçek

|
    |
    Xakler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Supplement istiyorsan supplementler.com un kendi supplementi var ucuz gayet, toz kullanmayacaksan lor peyniri, ton balığı, tavuk, yulaf, fıstık ezmesi, tavuk gibi yiyecekleri düzenli tüketmen lazım. Bu yiyeceklerin fiyatını hesaplarsan zaten protein tozundan pahalıya gelir. Protein tozunda düşünmen gereken şey fiyat değil sağlık konusudur. Her ne kadar protein tozu zararsız dense bile bak kötü ihtimalle içindeki tatlandırıcı, kıvam verici maddeler, aramolar kanserojen ama tabi bu dediklerim kolada biskivüde falanda var. Kısacası artı ve eksilerini düşün istediğini kullan.

Maddiyat ve imkanlar yetiyorsa doğal tavuk et balık peynir gibi şeyler tüketmek çok daha iyi olur.

Supplementi başlarda almak doğru olmaz alırsam 5-6. Ayımda alırım ve balık istemediğim kadar çok var:)

|
    |
    double or nothing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

duzgun besleniyorsan et tavuk balik yumurta acisindan supplemente gerek yok ben kullaniyorum mesela mecburiyetten calisiyorum hafta ici akşamlari 21 de spora gidiyom 22.30 da cikiyom o saatten sonra et tavuk mu yiycem? hemde protein tozu hem daha uygun ve kalorisiz o yuzden protein tozu bi olcek atiyom spordan sonra mesela bana 2.3 kiloluk toz 6-7 ay gidiyor. bu arada o yapilan smothielerin de cok dogru bir beslenme oldugunu dusunmuyorum. 7-8 tane meyve sebze bakliyat karıştırmak ne derece dogru hepsi birbirine giriyor dogru bir beslenme degil hepsinin 1 bardaga sigmasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 8 Aralık 2019; 22:11:18 >
    |
    |
    AMD Ryzen 5 2600 - MSI B450 Tomahawk - CoolerMaster MB511 Kırmızı - SilverStone Strider Essential 600w 80+ - Corsair Vengeance Lpx 2x16gb 3000mhz - PNY Rtx 2060 Gaming OC - Adata Xpg SX8200 pro 512gb - WD 2.5" 750GB Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm
  • Yarbay
    7930 Mesaj
    Ben yulafı karbonhidrat diye biliyorum. Spordan sonra içmenin bir faydası olmaz dolayısıyla.

Sanırım yulafı olduğu gibi severek tüketen sayılı insanlardanım. Bir kase yulafa sadece hafif soğuk süt döküp yiyorum. Bence tadı gayet güzel.
    yulafın kalori değeri çok yüksek
    |
    |

Ona bakarsan protein tozunun içinde de koruyucu maddeler var bu devirde organik ürün kaldığını düşünmüyorum her Fabrika ürünleri kendi içinde zararlı moleküller barındırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEŞAİM -- 8 Aralık 2019; 22:39:29 >
    |
    |
    yasin_92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

100 gr da yaklaşık 20-25gr protein içeriyor

|
    |
    Greggs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

onunda farki yok tabi ama smothie yapmak protein tozundan daha maliyetli ve kalorisi de yuksek sen ne istedigini bileceksin once vede supplement kas yapmaz sen programli ve uzerine koyarak calisirsan, duzgunde beslenirsen vucudun daha cabuk gelisir

|
    |
    AMD Ryzen 5 2600 - MSI B450 Tomahawk - CoolerMaster MB511 Kırmızı - SilverStone Strider Essential 600w 80+ - Corsair Vengeance Lpx 2x16gb 3000mhz - PNY Rtx 2060 Gaming OC - Adata Xpg SX8200 pro 512gb - WD 2.5" 750GB Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Sohbet
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.