Şimdi Ara

Yükselen adam dizisi önerin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bb deki kimya öğretmeninin zenginliği gibi vikingsteki çiftçi ragnarın kral oluşu
    gibi bi dizi arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heinz Guderian -- 5 Mart 2017; 13:52:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi nebze House of Cards.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan niye spoiler veriyosun

• kardeş vikings ile ilgi niye bilgi veriyorsun öyle büyük spoiler mıydı?
  • Tabii ki de o adam Pablo Escobar... Narcos bir adamin sıfırdan yükselişi ABD ye kafa tutuşu ve yok olusu...

• Vikings i sevdiysen the last kingdom u da izle 2.sezonu da çıkacak Vikings le aynı kalitede hazır Vikings batirmisken insanlar yeni yeni değerini anlamaya başlıyor the last kingdom ın

• quote:

Orijinalden alıntı: dişsizadam

Tabii ki de o adam Pablo Escobar... Narcos bir adamin sıfırdan yükselişi ABD ye kafa tutuşu ve yok olusu...

ilk sezon izledim sarmadı.
  • bi yönden spartacus te olabilir,kölelikten nerelere geliyor.kesinlikle bakmalısın.

edit: eger izlemediysen kesinlikle ilk sezonu izle,zaten sonra devamı gelecek:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-932F13DBF -- 6 Mart 2017; 17:53:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagnarrLothbrokk

bi yönden spartacus te olabilir,kölelikten nerelere geliyor.kesinlikle bakmalısın.

edit: eger izlemediysen kesinlikle ilk sezonu izle,zaten sonra devamı gelecek:D

izledim.
  • Suits
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.