Şimdi Ara

Yuksek maaş almak için ne meslek yapmak lazım ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yuksek maaş almak için ne meslek yapmak lazım ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Not
    Doktor,avukat,başbakan haricinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    4226 Mesaj
    Cumhurbaskani ol 31 milyar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Acun ılıcalı olman lazım

|
    |

I-its 3!
  • Er
    8 Mesaj
    Her insanin basarili olabilecegi alan farklidir. Mesleklerin kesin olarak belirlenmis maaslari yok neticede. Kimse tutup da sana kesin bir dille "x meslegi 10.000 kazandırıyormus" diyemez. Çünkü muhtemelen bahsi gecen meslek grubunda asgari ucretle gecinenler de vardir, deve yukuyle kazananlar da. Cok zengin doktorlar var mesela, ama bu senin bir doktor olursan kesin olarak zengin olacagin anlamina gelmez. Veya aynisi avukatlik vesaire gibi isler icinde gecerli. Bir meslek sana asla zengin olmayi garantilemez. Onemli olan senin o meslekte ne kadar basarili oldugun. Eger kendine gercekten guveniyorsan, alaninda iddiali ve yenilikciysen bir tuccar olarak da cok kazanabilirsin, doktor olarak da, ziraatci olarak da.

|
    |
    Çok basit bir cevabı varmış. Mış diyorum çünkü 23 yaşında anladım ben bunu. Sevvdiğin işi yapmak tabiki gerizekalı insanları dinleyip aa burda iyi para varmış deyip sevmediğin, ilgi duymadığın alana yönelirsen sıradan biri olursun vaktini ziyan edersin sadece.
    |
    |
    Üstteki arkadaşın dediği gibi sevdiğin işi profesyonel şekilde yaparsan zengin bile olursun
    |
    |
Reklamlar
emek server
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.